Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την συγκεκριμένη την είχα σταμπάρει απο το πρώτο της tour αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν μπόρεσα να την συναντήσω.Την συνάντησα τώρα και έχω να πω οτι το κορμί της για τα γούστα τα δικά μου αγγίζει το 9άρι.Γλώσσα Λεπτοκαμωμένο κορμί χωρίς καθόλου περιττά κιλά με ύψος κάπου στο 1.67-68 εμπειρικά πάντα.20άρα μου δήλωσε αλλά φαίνεται για παραπάνω.Περιποιημένα δάχτυλα ποδιών και χεριών και ένα κωλαράκι πεταχτό καλοσχηματισμένο και σφιχτό.Στήθος μεσαίου μεγέθους φυσικό,στητό με καλούτσικη ρόγα με πολύ μικρή θηλή όμως σε διάμετρο.Μουνάκι κλειστής όψης πολύ σφιχτό που υγραίνεται αρκετά και γρήγορα,ούτε κρέμες ούτε τίποτα κατ'ευθείαν απο την πηγή.Αυτό που με χάλασε οπτικά όμως ήταν οτι το είχε αξύριστο τουλάχιστον 4-5 ημέρες.Στο πρόσωπο έχουμε μια μικρή επεξεργασία απο τις φωτογραφίες σε ότι αφορά σχήμα ματιών και μύτης.Επίσης έχουμε ένα θέμα στα 2 μπροστινά δόντια τα οποία είναι λίγο ανόμοια περνάει όμως αμελητέο.Το όλο σύνολο συμπληρώνεται απο ένα τατουάζ κάτω απο το δεξί στήθος και ένα ακόμα εσωτερικά του δεξιού καρπού της.
Παρ'όλο που στο site αναφέρει σαν έξτρα το CIF η κοπέλα μου το αρνήθηκε όπως και το CIM.Σε ερώτηση μου δε για anal τρομοκρατήθηκε.Μεγάλο χαμόγελο Ξεκίνησε μ'ένα πολύ διεκπαιρεωτικό γλείψιμο στα αρχίδια με κάτι ρουφήγματα της πλάκας.Λύπη Η πίπα της δεν με ενθουσίασε,πρώτη κίνηση να πίασει τον πούτσο μεσα στην παλάμη της και να αρχίζει να γλύφει.Για να μην την αδικήσω την κοπέλα παρ'όλο που δεν αναφέρεται το deep throat το παλεύει αλλά δεν είναι ολοκληρωτικό.Το χεράκι επειδεί ξεχνιόταν σε κάτι φάσεις όλο και το έβαζε.Όπως έχει ανέβει απο πάνω και έχει περάσει κανά αδιάφορο 2λεπτο κάνω κίνηση για δάχτυλο στον κώλο...και τινάζεται,Money Mouth εκεί μπορώ να πω οτι με ξενέρωσε και επειδεί πρέπει να το κατάλαβε παίρνει θέση για βαθύ κάθισμα με όχι ολόσωστη θέση αλλά ικανοποιητικότατη και με ενέργεια για να με καυλώσει στο full.Αφού κουράστηκε,είπα να ανεβάσω στροφές και ακολούθησε χωρίς αντιρρήσεις και υπερβολές και με καλή συμμετοχή σε αλλαγές στάσεων.
Τον αγώνα τον τελείωσα καταιδρωμένος και το ευχαριστήθηκα,Γλώσσα την κοπέλα όμως θα την ξανασυναντούσα μόνο με σημαντική μείωση στην τιμή της,για το κορμί της και την διάθεση της.Προς το παρόν για όσους ενδιαφέρονται ξέχαστε CIM CIF anal δάχτυλα στο κώλο κτλ(μόνο μπροστά δέχεται)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2012
Προς το παρόν για όσους ενδιαφέρονται ξέχαστε CIM CIF anal δάχτυλα στο κώλο κτλ(μόνο μπροστά δέχεται)

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Ευχαριστώ φίλε. Ήταν κι αυτή στο στόχαστρο για μελλοντική χρήση. Παπάρια μάντολες...
Από ότι κατάλαβα, από υπηρεσίες και συμμετοχή μούφα...

Να περάσει η επόμενη. NEXT PLEASE...
02 Δεκεμβρίου, 2012
παρακαλετό μουνί, ξινό γαμήσι...αν είναι να πληρώνεις κιόλας για τέτοια καριολίκια άστο καλύτερα.
02 Δεκεμβρίου, 2012
Το πήδημα μαζί της δεν είναι καθόλου ξινό ίσα ίσα Κουλ απλά προς το παρόν υστερεί σε τεχνική και δεν είναι για 180!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3