Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161787
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το πιπινακι ακουει στο ονομα Λαρα, χαιδευτικο της Κωλαρας της ισως, 18 χρωνων βουλγαρικης προελευσης, χρωμα μαλιων καστανο σκουρο, προσωπακι κοινο ομορφουλικο θα ελεγα, βυζακι φυσικο σκληρο αριστης ποιοτητας με μεγαλουτσικη ρωγα, μεσαιου μεγεθους χορταστικο, κωλαρακι αλαβαστρινο σμυλεμενο και μπιμπικιασμενο το βρηκα, και ειναι το δυνατοτερο σημειο της θα ελεγα, προδαρακια αδυνατα με ωραια μπουτακια, γενικα ειναι ενα πιπινακι στην ανθηση της νιοτης του, την πετυχα να φοραει ενα σετακι απο μπεζ εσωρουχα που τονιζαν τα βυζακια της αλλα και αναδυκνειαν πληρως το καλοσχηματησμενο κωλαρακι της, και οποτε μπηκα στα ενδοτερα, 30€ το απλο 40€ το γλυφομουνι, εκει σταματησαν τα αυτια μου να ακουνε τα αλλα προγραμματα, 40€ για γλυψιμο αν εχει ωραιο μουνακι...
Στο δωματιο το μονο μειον ειναι οτι χαρτι στο μηχανημα δεν υπηρχε, αλλα ηταν παρατημενο διπλα καπου στον νυπτηρα και δεν μηλαγε για να το βρεις, η μικρα ηρθε σχετικα γρηγορα και την πετυχα στα ορθια, αφου ξεντυθηκε γεφτικα τα νεανικα βυζακια της αλλα και εχωσα αναμεσα απο τα θεσπεσια σκληρα κωλομερια της τον πουτσο μου μιας και ειχε γινει καγκελο μονο με το καλησπερα της. Η Λαρα συμετηχε ελαχιστα στα χαδια μου και δεν προσφερε παραπερα καποιο αλλο ειδος προκαταρτικου στο κρεβατι, συνενοηση στα αγγλικα βγενει, μιας και μια βδομαδα στο Ελλαδα λεει, ξερει μονο τα βασικα, ξαπλωσαμε στο κρεβατι οπου μου εδωσε να περασω μονος μου το προφυλακτικο, ομολωγω οτι ποιαστηκα αδιαβαστος.!! ειχα καιρο πολυ να περασω μονος μου προφυλακτικο και δυσκολευτηκα αρκετα να το περασω μιας και το μεγεθος πρεπει να ηταν small επαιξε και αυτο ρολο.! η συνεχεια ηρθε με μια αργη πιπα απο μερους της κοπελιας με μηδεν ντιπ, εγλυφε μονο το κεφαλακι και ελαχιστα τον κορμο, ασχοληθηκε αρκετα οσπου ανελαβα εγω δραση να δω τι αισθητηκης ηταν το μουνακι της, το μουνακι της δεν εχει την ιδια φημη μου εχει η κωλαρα της, ειναι ενα κοινο απλο κλειστο μουνακι, το οποιο ηταν καθαρο και σχετικα υγρο, ποιο πολυ το δαχτυλιασα παρα το εγλυψα μιας και η μικρη δεν αντιδρουσε, (που θα παει θα μαθω ο νεος.!!)Μεγάλο χαμόγελο σταση πρωτη στα 4αρα...εκει που στελνεσε αδιαβαστος μπροστα σο σχημα που περνει η κωλαρα της Λαρας.!! αφου γευτηκα και τα κωλομερα της δεινοντας φιλακια σε αυτα, μπηκα μεσα της, η αισθηση που μου εδεινε το μουνακι της ηταν αισθηση ξεπαρθενιασματος.!! Χμμμ; στενο καλο με πληρως ευρος πληροφοριων.!! αλαγη ιεραποστολικα οπου σημετηχε με μικρες κυκλικες κινησεις, πριν το τελος γυρισα τα ποδια της στο πλαι, σταση που εδειχνε να της αρεσει και φιναλε στα πλαγια και εγω απο πισω της με το ενα χερι στο βυζι της, να την χυνω αργα...ξαπλωσαμε για 10 δευτερα στο κρεβατι, οπου δεν εδειχνε να θελει να φυγει βυαστηκα, οποτε σηκωθηκα πρωτος, ντυθηκε και με χερετησε στα Αγγλικα λεγοντας μου...bye my love.!! Χμμμ;
Γενικες εντυπωσεις, εκτος οτι προτεινετε σε πιπινολατρες, ...αναμεικτες, το κοριτσακι ειναι γλυκιτατο και καθαρο, δεν λεει οχι, λιγο δυστακτικη την ειδα, πιστευω εχει μελλον ακομα μπροστα της, και πολλα να μαθει, ο χρονος θα δειξει και η δασκαλα της.!! κατα τα αλλα ηταν μια καλη και προς τα κατω επισκεψη, δεν ξετρελαθηκα με τις επιδοσεις της, αλλα ουτε το αντιθετο...αν κατσει στο μαγαζι ισως στο μελλον της δοσω ακομα μια ευκαιρια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού