Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με την Marianna έγινε στο τελευταίο της tour πριν απο κανα μήνα.
Με υποδέχτηκε χαμογελαστή,και η πρώτη εντύπωση που μου άφησε λόγω ύψους και σωματοτυπου οτι πρόκειται περί μοντέλου.Το διαμέρισμα,αν και δεν είναι κάτι το σπουδαίο,το είχε τακτοποιημένο και καθαρό.(Όχι σαν κάτι άλλες που μπαίνεις στα δωμάτια ξενοδοχείων και είναι λες και διασχίζεις βομβαρδισμένο τοπίο.Λύπη)Στην κουβέντα συμμετέχει,θα σου πεί την γνώμη της,δεν θα διστάσει να διαψωνήσει μαζί σου,και καλά κάνει.
Πρόκειται για ένα κορμί ψιλογυμνασμένο,αρκετά στεγνό και αδύνατο,με ανύπαρκτο στήθος.Με 3+4 κιλά και με 1-1,5 μεγαλύτερο νούμερο στήθους θα ήταν άψογη.Απο το πρόσωπο της την διαφορά τη κάνει το χρώμα των ματιών της.Ένα απο τα δυνατά της χαρτιά είναι ο κώλος της,Γλώσσα τον οποίο έχοντας τον στα τέσσερα ή στο reverse cowgirl πρόκειται για εικόνα που θα σου μείνει.Το άλλο δυνατό της χαρτί είναι το μουνί της,Γλώσσα το οποίο σαν αίσθηση είναι αρκετά σφιχτό.Η δε όψη του,κλειστή,δίχως ίχνος δερματικού ερεθισμού και της γύρω περιοχής,που σε κάνει να θέλεις να το φωτογραφίσεις για να έχεις να θυμάσαι.Η ρόγα της όντως ερεθίζεται αρκετά και αν θελήσεις να ασχοληθείς με το κορμί της κερδισμένος θα βγείς.Στο στοματικό είναι εργάτρια με deep throat και με πολλή ένταση.Το ότι είχαμε χρήση δοντιού κάποιες φορές είχαμε,μάλλον όμως επειδεί δεν την βόλευε η στάση η δικιά μου.Στο mouth fucking ανταποκρίθηκε καλά και η συμμετοχή της γενικά κυμαίνεται πολύ πάνω του μετριου.Στα αρνητικά της,συγκαταλέγονται το οτι δεν κάνει πρωκτικό και δεν αφήνει δάχτυλα παρα μόνο επιφανειακά,για όσους αυτά τα δυο αποτελούν βασικό κριτήριο επιλογής.
Καθώς ετοιμαζόμουν να φύγω,το βλέμμα της μου έδωσε την εντύπωση οτι θα προτιμούσε εκείνη τη στιγμή να βρίσκεται σε άλλο τόπο και κάνοντας κάτι άλλο.Όσο όμως βρίσκεται μαζί σου,είναι επαγγελματίας και θέλει να φύγεις ικανοποιημένος.
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;Ίσως
Το ίσως το βάζω για το πρακτορείο.Επειδεί γνωρίζει οτι στα χέρια του έχει ενα καλό χαρτί,αντί να κοιτάξει να φέρει εμφανίσιμες κοπέλες με αξιόλογο service,μου αυξάνει την τιμή της σε σχέση με το παρελθόν,έστω και για λίγο δεν έχει σημασία,αντί να κοιτάξουν να βελτιώσουν το ρόστερ.Περισσότερο κερδισμένοι θα έιναι με δυνατές επιλογές,παρά με μικρή αύξηση στην μία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού