Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 139885
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσημβρινό διάλλειμα από προσωπικές & επαγγελματικές υποχρεώσεις με σκοπό την κατάσβεση της "φλόγας" που κατέτρωγε το πατελόνι μου. Το μαγαζί μου "έκανε" λόγο της τοποθέτησης του στα κλασικά δρομολόγια μου. Ο χώρος είναι διαμορφωμένος για μαγαζί του είδους, όπως έχω αναλύσει και σε προηγούμενη κριτική μου.
Το θετικό στην σημερινή επίσκεψη ήταν η ύπαρξη φρέσκων τεμαχίων (3 στον αριθμό) νεαρής ηλικίας εκ των οποίων απέκλεισα την μία λόγω της τροφαντής εμφάνισης. Αυτός είναι και ο λόγος που παρέμεινα. Επέλεξα την Άννα λόγο σωματοδομής (λεπτή, σφιχτή, με πεταχτό κωλαράκι και μικρό βυζάκι) και έφυγα για ντουζάκι.
Στα του αγώνα τώρα θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Το μασάζ ήταν πολύ μικρής διάρκειας και, κατά βάση, ένα απλό χάιδεμα στο κορμό μου.
2. Η πίπα ήταν καλή και σκουφάτη, με μόνο μειονέκτημα μια βιασύνη στο να περάσει στην επόμενη φάση της συνάντησης.
3. Το σεξ ήταν απλώς διεκπεραιώτικό και η μόνη ικανοποίηση οφειλόταν στο γεγονός ότι η κοπέλα ήταν στενή!

Συνολικά, δεν έμεινα ικανοποιημένος για τους ακόλουθους λόγους:
1. Η κοπέλα από ένα σημείο και μετά έγινε βιαστική και διεκπεραιωτική.
2. Η κοπέλα δεν φιλάει, δεν αφηνει να την γλύψεις και να ασχοληθείς ούτε με το στήθος της.

Να'χετε το νού σας και να γαμάτε καλά
@draxan04
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού