Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η περίπτωση της Ρομπέρτα μου είχε κινήσει την περιέργεια τον τελευταίο καιρό. Από τη μια οι απανωτές κακές κριτικές φίλων και συναδέλφων (παρά την καλή φήμη που τη συνόδευε) κι'από την άλλη το γεγονός ότι ήταν ένα από τα ελάχιστα αμνεζιοκόριτσα που δε θυμόμουνα μ'έκαναν να τη βάλω στο στόχαστρο για να διαπιστώσω ιδίοις όμμασι τι μέρος του λόγου είναι. Κάπως έτσι βρέθηκα στο Γκάζι πριν λίγες μέρες και χτύπησα το κουδούνι του ιδρύματος.

Υποδοχή από τον ευγενέστατο τσάτσο, ο οποίος οφείλει να διδάξει στις/στους συναδέλφους του 2-3 πράγματα για το πως συμπεριφέρονται στους πελάτες. Εντός ολίγου εμφανίζεται και η Ρομπέρτα. Όσοι δεν την έχετε δει χάνετε, η κοπέλα είναι ο ορισμός του μούναρου: κοντά μαύρα μαλλιά, εντυπωσιακά μπλε μάτια που δίνουν μια αθωότητα στο πρόσωπο της, πολύ ωραίο 2,5άρι φυσικό στήθος και σφιχτό καλλίγραμμο σώμα. Το υπερατού της όμως είναι η καταπληκτική της περιφέρεια. Μιλάμε για ΚΩΛΑΡΑ τουρλωτή και σφιχτή, που βάζει κάτω 100 Βραζιλιάνες.
Μετά το απαραίτητο καυλάντισμα και έχοντας ένα καλό προαίσθημα, αποφάσισα να αγνοήσω τις προειδοποιήσεις και να περάσω στο δωμάτιο.

Μετά από λίγα λεπτά έρχεται η Ρομπέρτα και αφού συζητάμε λίγα λεπτά για τις παλιές ένδοξες μέρες του προρνομεγάρου προχωράμε στα προκαταρκτικά. Αγκαλιές, χουφτώματα, κωλοτριψίματα (που με τέτοιο κώλο είναι ταμάμ) και εντέλει στοματικό. Άξια απόφοιτος της ρουμανικής σχολής η πιτσιρίκα, ειδικά στο deep throat το έφτασε πιο βαθιά από κάθε άλλη παρτενέρ μου. Λίγο ακόμη και θ'ακούμπαγα τις αμυγδαλές της.

Το κυρίως πιάτο περιελάμβανε αρχικά τη Ρουμάνα κούκλα σε ρόλο καουμπόισας όπου είχα ελεύθερη πρόσβαση στις πλούσιες καμπύλες της, ενώ ενίοτε ερχόταν στην αγκαλιά μου και έδινε κάνα πεταχτό φιλάκι. Πολύ καλός ρυθμός, GF κατάσταση και καμία διάθεση ξεπέτας.
Επειδή είναι αμαρτία (για να μην πω ύβρις) να έχεις στο κρεβάτι μια τέτοια πατούρα και να μη δοκιμάσεις πισωκολλητό, εντός ολίγου την έβαλα στα τέσσερα και συνέχισα το έργο μου. Η κοπέλα ξέρει καλά ότι αυτό είναι το δυνατό της σημείο και έχει μάθει να στήνεται και να δίνει ρυθμό με τέτοιο τρόπο ώστε να προσφέρει τη μέγιστη ευχαρίστηση στον πελάτη. Μετά από αρκετά λεπτά σφυροκοπήματος η σεμνή τελετή έλαβε τέλος με μια από τις πιο έντονες εκτονώσεις που είχα εδώ και πολύ καιρό.

Μετά το τέλος καθίσαμε εξαντλημένοι και οι δύο στο κρεβάτι όπου συνεχίσαμε τη συζήτηση για κάνα πεντάλεπτο, οπότε και η μελαχρινή κουκλίτσα έβαλε το στριγκάκι της και με αποχαιρέτησε μ'ένα ακόμη πεταχτό φιλί.

Συμπερασματικά, η δική μου εμπειρία με τη Ρομπέρτα ήταν από της καλύτερες της στουντιοκαριέρας μου και νιώθω ευτυχής που πήρα το ρίσκο. Όπως άλλωστε είπε και ο κόουτς Φερέιρα "όποιος φοβάται να πάρει ρίσκα κάθεται σπίτι του".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού