Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Μελίντα, όταν άνοιξε η πόρτα αντίκρυσα την κοπέλα των φωτογραφιών με ένα αμελητέο θεματάκι στα δόντια. Υποδοχή με ένα ωραίο φορεματάκι και πολύ χαμόγελο. Κάνω λόγο για τα λεφτά στο τέλος μου λέει πολύ θετικό αυτό για μένα.
Πάω για μπάνιο και μόλις βγαίνω έχει μείνει με τα εσώρουχα έχει βάλει μία πολύ αισθησιακή απαλή μουσική και έχει στηθεί στον καθρέφτη και μου κάνει νόημα να πάω κοντά της από πίσω. Άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και να περιεργάζομαι το υπέροχο σώμα και στήθος της. Με κάβλωσε τόσο πολύ αυτή η φάση που έφτασα αμέσως στο 100% της στύσης αυτό την ικανοποίησε πάρα πολύ και μου έκανε και κοπλιμέντο για το μέγεθος. Φιλιά τέλεια βαθειά υγρά με πολλή γλώσσα.
Όρθιος εγώ μου παίρνει μία πάρα καλή αργή και απολαυστική πίπα κοιτάζοντας με στα μάτια. Της το ανταποδίδω μετά από λίγο. Το μουνάκι της υπέροχο και καθαρό. Πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό όπου τα βογκητά της ήταν πολύ ρεαλιστικά χωρίς υπερβολές κάτι που με τρέλανε κι άλλο. Μετά έρχεται από πάνω μου και παίρνει μία περίεργη στάση που δεν την έχω ξανακάνει, παίρνοντας τον πούτσο όλο μέσα της και ο ρυθμός να ελέγχεται πλήρως από την ίδια. Ανέβασε γρήγορα ρυθμό μόνη της αρχίζοντας να φωνάζει πιο έντονα και πιο έντονα και από τα υγρά που είδα και αφού κόπηκε η ανάσα της για λίγο πιστεύω ότι έφτασε σε έναν δυνατό αληθινό οργασμό αλλά όπως της είπα και στο τέλος και ψεύτικος να ήταν για μένα δεν έχει καμία σημασία εγώ το απόλαυσα. Μετά γυρίσαμε σε doggie και τελείωμα στο στόμα της.

Στο social time άπαιχτη με άψογα αγγλικά με κέρασε και ένα ποτό και πολύ γρήγορα βρεθήκαμε να χαμουρευόμαστε και πάλι πίπα ακόμα πιο καλή τον εξαφάνισε τον πούτσο στο στόμα της και της λέω κάνε ότι θέλεις και μου λέει το θεϊκό να κάνουμε anal σε ιεραποστολική φάση παρόλο που δεν είμαι φαν ήταν υπέροχη η αίσθηση. Αλλαγή προφυλακτικού μετά από λίγα λεπτά πρωκτικού και επανήρθαμε ιεραποστολικά όπου βγαίνοντας για να αλλάξουμε στάση είχαμε ένα μικρό ατύχημα το προφυλακτικό έμεινε στην είσοδο του μουνιού της πράγμα που με πανικόβαλε για λίγο αλλά βλέποντας τον πούτσο χωρίς υγρά και το προφυλακτικό να έχει μείνει στην είσοδο και όχι βαθιά μέσα της αλλά βλέποντας και την ψυχραιμία της ίδιας συνέχισα τον αγώνα με ένα καινούριο προφυλακτικό, όπου όταν ήρθε από πάνω τα έδωσε όλα, από πάνω είναι η καλύτερη της στάση. Τελείωσα μέσα της στο ιεραποστολικό.
Ο ιδρώτας έκανε την εμφάνιση στο πρόσωπο μου και ένιωσα ότι το έκανα με γκόμενα μου που είχε να με δει χρόνια και είχε λυσσάξει.
Συμπερασματικά αξέχαστη-Unforgettable

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2012
Πρεπει να περασες πολυ καλα γιατι συνηθως δεν πας περαν των 1-2 παραγραφων.
Η γυναικα ηταν σουπερ και οταν δουλευε στο στουντιο Sensuality στην Αθηνα.
Παντως 4 στους 7 δεν τους βοηθησε η κριτικη, γιατι δεν μπορω να καταλαβω.
Για βοηθηστε ρε παιχτες, τι αλλο επρεπε να εχει γραψει ο BABY.....
09 Σεπτεμβρίου, 2012
Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι με τις ανεξάρτητες ct περνάς πολύ καλύτερα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων (juliet)
09 Σεπτεμβρίου, 2012
Ήταν η καλύτερη εμπειρία πληρωμένου έρωτα που είχα ως τώρα.
09 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε μου μαλλον την μπερδεύεις με τη Λίντα που δουλεύει ακομα στο σενσουαλιτυ... η συγκεκριμένη ουδεμία σχέση έχει με τη Λίντα το κορυφαίο στουντιοκοριτσο...
09 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ανημέρωτος loveseeker !! Κουλ Μια χαρά τα λέει ο 911-Toninno. Δούλεψε στο Sensuality σαν Belucci !!Χαμόγελο
C
Cr9
09 Σεπτεμβρίου, 2012
Μπράβο φίλε που πέρασες καλά,Κουλ
10 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι και εκαβε στρακες !!! Μεγάλο χαμόγελο
10 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok mea culpa...Κουλ δεν το γνωριζα...το μυαλό μου πήγε συνειρμικά στη Λίντα...λογω ομοιτητας των ονομάτων...Ντροπή
10 Σεπτεμβρίου, 2012
Γιατί ένα μουνι που το γαμαγες με 50 ευρώ να το γαμησεις τώρα με 200(υποθέτω)...δεν είναι κοροιδιαΧμμμ;
10 Σεπτεμβρίου, 2012
Ρε Μογγολακια, θα παψετε, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, να ανεβαζετε κριτικες χωρις ποσό??
Για μαλακες μας περνατε?????
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2