Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111542
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γύρω στα 35, πρέπει να ισχύει ότι είναι από βουλγαρία. ευγενική, χαμηλών τόνων, δείχνει κάπως αμήχανη όλη την ώρα. μετρίου ύψους, μελαχροινή, πολύ καλό σώμα, συμμετρικό, χωρίς λίπη κ χαλάρωση, καλή πλαστική στο στήθος αλλά παραμένει σκληρό, ωραίος κώλος. πίπα πολύ καλή, βαθεία, ακούραστη, δείχνει ότι μπορεί να το κάνει όση ώρα θέλεις. την παρότρυνα να φτύνει, κ αφού άρχισε δεν σταμάτησε, πραγματική βρύση (όχι αυτά τα ξενερωτα 'φτου, φτου' που κάνουν μερικές, αλλά το αυτόματο σάλιο από το μπούκωμα). στο σεξ ότι στάση ζητήσεις θα την κάνει. έδειξε να καβλώνει, αλλά γενικά μόυ έβγαζε μια ήπια συμπεριφορά που με ψιλοχάλαγε. όσοι ψάχνετε σκυλί να γαμιέται ("παρών!") κοιτάξτε αλλού. έχυσα στο στόμα, θα σας πω ψέματα τι έκανε με τα χύσια γιατί πάει καιρός κ δεν θυμάμαι. αφού τελείωσε άρχισε την "απολύμανση" πάνω κ κάτω, ξεπλύματα, λίστεριν κ.λ. που δικαιολογούν το γεγονός ότι ήταν πεντακάθαρη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 13, 2012
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2012
όσον αφορά το στήθος, δεν είναι σιλικόνη σε καμία περίπτωση... έχεις κάνει λάθος.. όποιος συναγωνιστής θέλει ας με διαψεύσει...
Το 30 λεπτά που γράφεις μάλλον θα ήταν δική σου επιλογή... η κοπέλα κάθετε ακριβώς την 1 ώρα της, έστω και αν είναι μόνο και για κουβέντα... Τα χύσια δεν τα πίνει σίγουρα... μελαχρινή δεν είναι, είναι καστανή... Όσον αφορά την ηλικία... το 35 είναι τραβηγμένο, Σίγουρα δεν είναι 29, αλλά πάνω από 32 δεν νομίζω...
Δες καλά της φωτό μήπως έχεις κάνει λάθος και έγραψες για άλλη κοπέλα κριτική... Αν δεις όλες τις παρακάτω, η δικιά σου ξεχωρίζει σαν τη μύγα μες στο γάλα... είναι άσχετη θα το έλεγα...
28 Αυγούστου, 2012
Υπαρχει σιλικονη στο στηθος bignick. Οχι ευκολα ανιχνευσιμη αλλα υπαρχει. Το καταλαβαινεις και οταν την δεις στο 69. Οχι τιποτα μεγαλο παντως Χαμόγελο
Ναι καθεται ολη την ωρα(μη σου πω και παραπανω). Δεν καταπινει οντως. Ηλικια ειναι η αληθεια οτι δεν καταλαβαινεις ευκολα. Απο 30 μεχρι 35-36 μαλλον.
Οντως δεν ειναι pse, και επισης μεσολαβησε καλοκαιρι. Μπορει να εβαψε τα μαλλια Χαμόγελο
28 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε kazabubura πάω και στοίχημα ότι δεν υπάρχει ίχνος σιλικόνης... είμαι 100% σίγουρος... Αν θέλεις τη παίρνουμε μια παρτούζα, το εξακριβώνουμε και ο χαμένος την πληρώνει... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο χαχαχα... καλό ε??? Είχα συζήτηση μαζί της στο δωμάτιο για αυτό το θέμα... γελάσαμε αρκετά... και το ψηλάφισα κιόλας... μην επιμένετε....

για όλα τα άλλα μπορεί... βαμμένα μαλλιά κ.τ.λ... Ηλικία δεν παίρνω και όρκο... πάντως δεν νομίζω πάνω από 32...
28 Αυγούστου, 2012
και εμενα φυσικο μου φανηκε Χμμμ;αλλα δεν εχω και την τρελη εμειρια για να πω με σιγουρια
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ την έχω πάρει τηλέφωνο τουλάχιστον 20 φορές και είναι πάντα κλειστό (και πρωί και μεσημέρι και βράδυ). Απορώ πώς επικοινωνείτε μαζί της. Εκτός και εάν έχει αλλάξει τηλ... Εγώ δοκίμασα σε αυτό που είναι στο freelist. Αν έχει κάποιος κάποια πληροφορία..
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφε bignick.....και ο απο πανω στην επομενη κριτικη γραφει οτι το στηθος ειναι φτιαγμενο. Εστω και λιγο Γλώσσα
Στοιχημα δεν προκειται να βαλω(ε δεν ειμαι και απολυτος οτι εχει σιλικονη Γλώσσα) αλλα αυτο που μας δειχνει η συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οτι μια πλαστικη ειναι πετυχημενη οταν δεν την καταλαβαινεις ευκολα.
Οκ ορκο δεν παιρνω. Αλλα η αισθηση μου και τις 3 φορες ηταν αυτη.

Α....και για παρτουζα μεσα μονο που η ελλη δεν νομιζω να κανει παρτουζες Εμμμμ Γλώσσα
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν διαβάσεις όλες τις κριτικές από την πρώτη την δικιά μου μέχρι και πριν από αυτές τις 2, θα δεις ότι κάποιοι μιλάνε για φυσικό... (3ο σχόλιο) και σχεδόν όλοι για πολύ ωραίο στήθος χωρίς να λένε κουβέντα για σιλικόνη... Δεν νομίζω να έχει νόημα να το συνεχίσουμε... ίσως το καλοκαίρι να έκανε κάποια αλλαγή, αλλά και πάλι το βλέπω αδύνατον γιατί δεν το έχει ανάγκη... Στο τέταρτο ραντεβού να είσαι ποιο προσεχτικός με το στήθος και ρώτα την... Το ίδιο θα κάνω και εγώ κάποια από της επόμενες μέρες που θα την ξαναδώ και θα επανέλθω... (αν και το έχω κάνει ήδη... για το μόνο που επιφυλάσομαι είναι μήπως έγινε καμιά αλλαγή το καλοκαίρι)...
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για την σιλικόνη, αφού θέλεις να πιάνεις κ να νομίζεις ότι πιάνεις φυσικό βυζί δεν θα'θελα να σου χαλάσω την φαντασίωση ("γάμαγε κ μη ερεύνα"). είπα εγώ πουθενά ότι ήπιε τα χύσια? για την ηλικία ταυτότητα δεν ζήτησα.το "μελαχροινή" αφορά το χρώμα του δέρματος κ όχι των μαλλιών. για το μόνο που έχει σημασία απ'αυτά που γράφεις, πράγματι το μισάωρο ήταν δικιά μου επιλογή. γενικά πάντως την επιθετικότητά σου δεν την καταλαβαίνω. φαντάσου να έγραφα κ αρνητική κριτική...
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

To στήθος της κοπέλας είναι στανταρντ άσσος φτιαχτό. Άμα σκύψει σε στάση 69 (αυτή από πάνω) τότε φαίνεται καθαρά το επίθεμα σιλικόνης (δηλαδή το βυζί κρεμμάει και βλέπεις τις άκρες της σιλικόνης). Την έχω πάρει την κοπέλα και σου λέω ότι 10000% το βυζί είναι φτιαχτό. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή περίπτωση σε σχέση με τα σκατά που υπάρχουν στην ελληνική αγορά cg.
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1 gademis. Αυτο ακριβως ειπα κι εγω. Στο 69 φαινεται η αληθεια. Αλλα νταξει αφου ολοι συμφωνουμε οτι ειναι εξαιρετικη περιπτωση, τι χαλαμε τις καρδιες μας? Ελλη FTW Μεγάλο χαμόγελο
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2