Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...διάφορα οπτικά ερεθίσματα , επαναφόρτισαν σεξουαλικά , τον "λίαν ευφλεκτο" εγκέφαλο μου , σε τέτοιο βασανιστικά και επώδυνα υψηλό βαθμό , που σχεδόν χωρίς να θέλω ,το σαρκίο μου
εσπευσμένα κινητοποιήθηκε προς ανεύρεση ενός θηλυκού αντικειμένου σεξουαλικής αποφόρτισης.
Το χρώμα της επιδερμίδας του εν λόγω θηλυκού εύκολα το αντιλαβάνεσθε απο τον τίτλο , αλλά δυστυχώς, έτερα φαινοτυπικά χαρακτηριστικά δεν συγκρατήθηκαν στην μνήμη μου.
Η πρόσχαρη εβένινη ύπαρξη άρχισε την πεολειχία , προτείνοντάς μου προκλητικά τα στητά και εύσχημα οπίσθια της , τα οποία επεξεργαζόμουν απτικά ενώ εκείνη συνέχιζε το έργο της. Συνέχισα αργά την αισθησιακή ψηλάφηση των σοκολατόχροων μικρών χειλέων του αιδοίου και της κάτω μοίρας του κόλπου της , μέχρι η αιμάτωση του πέους μου καταστεί επαρκής για διείσδυση.
Είχα μεγάλη περιέργεια να εξετάσω τους μαστούς της και εκείνη δεν μου χάλασε χατίρι, αφαιρώντας τον στηθόδεσμό της , προσφέροντάς μου υλικό "μελέτης".
Η θηλαία άλως ήταν σοκολατόχρωη ομοίως και οι θηλές , οι οποίες ήταν άκρως σεξουαλικά ανορθωμένες.
Το θήλυ τοποθετήθηκε ύπτια στην πορνική κλίνη και δέχθηκε με θέρμη το πέος μου στον κόλπο της , έδειχνε να συμμετέχει , ηχητικά και θωπέυοντας ζωηρά το στήθος μου.
Το χρώμα του θηλέου που είχα κάτωθέν μου , μ'ένα περίεργο τρόπο μ'έκανε ν'απολαμβάνω πολύ την διαδικασία , το ίδιο μάλλον αισθανόταν και κείνη, βγάζοντας κάποιους ήχους και τρίβοντας την κλειτορίδα της.Ήμουν κοντά στο τέλος , οπότε την τοποθέτησα πισοκολλητά , σφίγγοντας για τελευταία φορά αυτά τα λίαν σφιχτά σοκολατένια οπίσθια της και αδειάζοντας μερικά ml σπέρμα στο πλάστικό περίβλημα.
Εξήλθα του οικίσκου σαν ανάλφρο πουλάκι, απόλυτα ανακουφισμένος και ξαλαφρωμένος απο τον "πόνο" που μ'έκανε να εισέλθω.
Αφού συνήλθε κάπως ο εγκέφαλός μου , ισχυροποίησα μέσα μου ,την εξής φιλοσοφική πεποίθησή : "η ελεύθερη βούληση είναι μια απλή ψευδαίσθηση , όλα είναι έρμαια μια αναγκαιότητας"...εξάλλου είναι προφανές , ποιανού μέρους του ανθρώπινου σώματος είμαστε "έρμαια" τα περισσότερα μέλη της διαδικτυακής αυτής κοινότητας !

gracie !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού