Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50092
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη πριν καμια εβδομαδα περιπου....
Απογευμα. Καθολου κοσμος στο μαγαζι, μια χαρα.
Μετα την πασαρελα(και αφου θυμηθηκα οτι την Λιζα την ειχα δοκιμασει καποια στιγμη-συστηνεται ανεπιφυλακτα) διαλεξα την Παολα. Αυτη και αλλη μια(Αννα? Μπορει ναμαι και λαθος) κοπελα μαζι με Λιζα εχουν πανω κατω ολες το ιδιο παρουσιαστικο...κοντουλες, με καβλερο κωλο, βλεμμα προστυχο, ολο υποσχεσεις και επιθυμια για τρελλα γουστα εκ μερους σου...δεν διαλεξα την Αννα(αν ειναι αυτη δηλαδη) τελικα(αλλη φορα) διοτι εκατσε να μου την δωσει η Παολα εκεινη την στιγμη.
Μετα το ντουζ αρχισε το μασαζ. Ελαχιστο social(εως ανυπαρκτο) αλλα δεν με ενοιαζε κιολας στην συγκεκριμενη φαση. Μου πε παντως οτι ηταν απο Ιταλια....Μασαζ....Οχι τελειο, αλλα ικανοποιητικο. Βεβαια οταν τα χει πεταξει ολα και εχει ερθει απο πανω σου να σου τριψει την πλατη, την στιγμη που τα βυζια της ειναι πανω στον σβερκο σου η οποια ...χαλαρωση μπορει να προσφερει το μασαζ παει περιπατο.
Μετα απο κανα 20λεπτο οπου με ετριψε παντου και κερδισε εν τελει τις εντυπωσεις(ειδικα στο τριψιμο στα ποδια βελτιωθηκε παρα πολυ σε συγκριση με την πλατη πχ) τα δαχτυλα της αρχισαν να ψαχνουν κατι αναμεσα στα ποδια μου Μεγάλο χαμόγελο
Το θεμα ειναι απλο μαγκες. Εμενα το παρουσιαστικο και μονο της τυπισας μου την 'εδινε'. Καβλωσα και μονο που με ακουμπησε εκει. Γυρισα ανασκελα της βουταω τα βυζια και αρχισα να τα μπουκωνω ολοκληρα στο στομα μου(δεν ειναι και τιποτα μεγαλα, μετρια με καλη ρωγα ομως). Τα δαγκωνα, τα πιπιλαγα. Της χουφτωνα την κωλαρα της και με τα πολλα την ξαπλωσα στον καναπε. Της εκανα ενα καλο γλειψιμο για ενα 5λεπτο και εν συνεχεια μου ειπε 'sex babe'. Οκ. Περασμα σκουφου, πιπα. Ουτως ή αλλως καβλωμενος ημουν οποτε καθεται πανω μου και αρχισε το ματς. Ευκολη στον μανουβραρισμα(λιγα κιλα γαρ) την κανεις οτι θες. Μετα απο λιγο την κολλαω μπρουμυτα στο μασαζοκρεβατο και εγινε ...πολεμος. Αρχισα να της τον καρφωνω τοσο δυνατα που καθε τρεις και λιγο τραβιοταν λιγο ή αλλαζε λιγο σταση...αλλα ο δικος σου δεν καταλαβαινε τιποτα. Ημουν τοσο καβλωμενος που της τον καρφωνα ολο και πιο δυνατα. Της βουτηξα και τα βυζια καπακι(για...αντιστασηΓλώσσα) και την εσκισα. Τοσο απλα. Τελειωμα μεσα της με ποταμια υγρου πυρ(η καποτα ...ζυγιζε καμποσο οταν την εβγαλα). Η ολη φαση μετα το μασαζ δεν πηρε πανω απο 12-15 λεπτα. Ημουν τοσο καβλωμενος με την παρτη της που αν ειχα κι αλλα φραγκα πανω μου μαλλον θα πληρωνα και 2ο γυρο(χωρις μασαζ Γλώσσα)

Συνοπτικα η Παολα ειναι για τρελο σκισιμο. Μονο που την βλεπεις στην μαπα ή στην πισω οψη, ξεχνας οτιδηποτε εχει να κανει με αυτοσυγκρατηση, ψυχραιμια κλπ.
Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι στρωμενη ακομα. Τραβιεται λιγο και πρεπει να βελτιωσει και αλλο το προκαταρκτικο της(μασαζ). Επισης να πω οτι επειδη εγω ειχα καβλες ουτως ή αλλως δεν παιδευτηκε καθολου με την πιπα. Αλλος ομως ο οποιος δεν θα ναι καβλωμενος οπως και να χει θα θελει καλυτερη περιποιηση πριν του περασουν σκουφο. Καποτες σε πεσμενο πουτσο δεν γινεται....αυτα.

Θα την ξανασκισω σιγουρα στο μελλον γιατι ειναι μεγαλο καβλοραπανο και μου την 'δινει'. Θα βελτιωθει κι αλλο, που θα παει Χαμόγελο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Πάολα
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού