Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την κοπέλα μου ειχε πει φίλος ο οποίος ξέροντας πως μου αρέσουν οι γυναίκες με στήθος από 3 και πάνω μου είχε πει πως στο τέλος δε θα με νοιάζει και καθόλου το μικρό στηθος που έχει. Και πραγματικά μετά το τέλος της 1ώρας (και κάτι ψιλά) το μόνο που με ένοιαζε ήταν το πότε θα μπορέσω να ξαναβρεθώ μαζί της. Ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο και μετά από τα ντουζάκια αυτό που ακολούθησε ήταν ροκ ν ρολ (και σκληρό κιόλας). Για αρχή την έγλυψα εγώ και επειδή της άρεσε με έβαλε και έγινε το έλα να δεις. Δε πρέπει να άφησε εκατοστό της περιοχής που να μην το έγλυψε και να μη το ρούφηξε. Φόρεμα καπότας και πήδημα με αυτή από πάνω και να της βάζω και δάκτυλο στη κολοτρυπίδα της. Ξαφνικά σηκώθηκε στήθηκε στα 4 και μου ζήτησε να την πάρω από πίσω, πράγμα που όπως φαντάζεστε έγινε. Φωνές, κουβέντες στη μητρική της γλώσσα, τράβηγμα μαλλιώς μπάτσους στα κολομάγουλα τα πάντα όλα. Πρώτο τελίωμα στα κολομαγουλά της πάνω. Ο δεύτερος γύρος είχε μία από τα ίδια και σε μεγαλύτερη ακόμα ένταση.
Πράγματι δε με ένοιαξε καθόλου για το μικρό του στήθους της (ρώγες κάγκελο πάντως)...Το μόνο που με νοιάζει είναι όταν γυρίσω να ξαναβρεθούμε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
gregory35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.435
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού