Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402793
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν από λίγη ώρα γύρισα από επίσκεψη στην Αλίνα. Ειλικρινά, σκεφτόμουν ότι θα ήταν ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ να μην γράψω κριτική για αυτό το υπέροχο πλάσμα. Και έτσι ξεκίνησα να γράφω.
Ζέστη πολλή, αλλά και πρωινές καύλες πολλές. Έψαξα στα sites και κατέληξα να επιλέξω την Αλίνα, για πρώτη φορά. Επειδή δεν δείχνει το πρόσωπό της στις φωτο, πήρα το δρόμο με λίγο άγχος, μήπως τελικά πετάξω τα λεφτά μου, ή δεν μου αρέσει.. Δρόμο παίρνω και δρόμο αφήνω, φτάνω στο στουντιάκι της Βούρβαχη 19. Ανοίγει η υπηρεσία, που ήταν απλά τυπική. Μου παρουσιάζει την Αλίνα. Η Αλίνα είναι μια κοπέλα γύρω στα 36-38, με υπέροχο στήθος, ωραίο κορμί και φατσούλα που τουλάχιστον εμένα με κέρδισε απο το πρώτο δευτερόλεπτο. Δεν είναι όμορφη, ούτε άσχημη, έχει μια σχετικά "ανατολίτικη" φάτσα, αλλά έχει και ένα χαρακτηριστικό που με κέρδισε: φοράει ένα χαμόγελο που πραγματικά αποδείχθηκε πως είναι μόνιμο. Και αυτό το χαμόγελό της δεν σου δίνει σε καμμία περίπτωση την αίσθηση του προσποιητού.
Επιλογή φουλ προγράμματος με μασάζ και μπούκα στο δωμάτιο. Μπανάκι, χάζεμα της τσοντούλας στην τιβι και αναμονή της Αλίνας. Σε κάνα 10λεπτάκι νάσου το Αλινάκι με το λαδάκι για το μασάζ ανα χείρας. Μου είπε κάτι που το πίστευε, και είναι μεγάλη αλήθεια: "ο άντρας για να κάνει καλό σεξ πρέπει να είναι χαλαρός": Και πράγματι, με το μασαζάκι που μου έκανε, με χαλάρωσε. Εμένα που απο την φύση μου δεν είμαι συνήθως έτσι!!.
Το μασάζ που έκανε ήταν τούλάχιστον 10 λεπτά. Πρέπει να πω ότι το κατέχει το άθλημα, αλλά είναι και πολύ τρυφερή όταν το κάνει. Στην διάρκειά του μιλούσαμε περί ανέμων και υδάτων και "εσπασε" ο πάγος. Για να καταλέβετε για τι άνθρωπο μιλάμε, στο τέλος, με πλησιάζει στο αυτί και μου ψιθυρίζει με πολύ καυλωτική φωνή: "Και τώρα γυρνάμε".
Γύρισα και άρχισε να παίζει με την ήδη ανορθωμένη πούτσα μου. Αφού εκθείασε τις χάρες μου (ακόμη και να ήταν ψέματα, σου προσφέρει ένα ψυχολογικό ανέβασμα), άρχισε να με φιλάει και να με γλύφει τόοοοσο τρυφερά. Ήταν ΥΠΕΡΟΧΗ. Εκείνη την στιγμή πραγματικά ένοιωσα ότι ήμουν όχι με μια ιερόδουλη, αλλά με την κοπέλα μου και κάναμε όμορφο σεξ, γεμάτο πάθος! Ουσιαστικά πρώτη φορά ένοιωσα έτσι σε οίκο ανοχής.
Στην συνέχεια, βάλσιμο καπότας και ένα αριστοτεχνικό τσιμπούκι που με έκανε τούρμπο!! Το γυρίσαμε σε 69, όπου απόλαυσα το πανέμορφο μουνάκι της (είναι "κλειστό" και όταν το ανοίγεις είναι πανέμορφο και κατακάθαρο).
Ήμουν έτοιμος να μπω μέσα της, πράγμα που ήθελα σαν τρελλός. Κάναμε δύο στάσεις : στα 4 και ιεραποστολικό. Σε όλη την διάρκεια, συμετείχε με πάθος, πάντα και με το υπέροχο χαμόγελό της. Όταν έφτανε η κορύφωση, έβγαλα την καπότα και έχυσα στις βυζάρες της.. Ήταν πραγματική απόλαυση!!
Στο τελος, κάναμε μπανάκι μαζί στην ντουζιέρα του δωματίου. Ακόμη και εκεί ήταν υπέροχη.
Χωρίς αμφιβολία ήταν η κορυφαία εμπειρία που είχα σε στούντιο.
Όσον αφορά τις υπηρεσίες, μπορώ να την συγκρίνω μόνο με την Λάουρα της ίδια αλυσίδας στούντιο. Νάναι καλά η κοπέλα, ξέρει να ευχαριστεί έναν άντρα. Δεν βλέπω την ώρα να ξαναπάω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2012
Ε, οχι και 36-38 βρε αδερφε!
Ειπαμε....
11 Αυγούστου, 2012
Φιλε kosamf, εμενα τοσο μου φανηκε , τι να σου πω... Μην μπερδευεσαι απο την κοιλιτσα της που ειναι χαλαρωμενη γιατι εχει παιδι. Βεβαια τελικα, οπως γνωριζεις, το ποσο ακριβως ειναι, δεν μετραει καθολου, εαν πραγματικα περνας καλα μαζι της ;)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2