Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150896
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το Βουλ 68 μάλλον είναι η Μεγάλη των Ρωσίδων Σχολή. Γνωριμία με τη Βικτώρια που νομίζω ξεκίνησε εδώ και λίγες εβδομάδες στο μαγαζί. Ήθελα να πάω στο προηγούμενο μαγαζί που δούλευε αλλά έφυγε και δεν την πρόλαβα εκεί, την έψαχνα, και πραγματοποιησα επιτέλους το απωθημένο μου. Η Βικτώρια είναι από τις ομορφότερες σήμερα στουντιογυναίκες -κούκλα!. Ρωσίδα, λυγεροκορμη (1,75 ή και παραπάνω), πραγματικά ωραίο πρόσωπο, λεπτή μυτούλα, ξανθιά, με ίσιο μαλλί, τα είχε δεμένα (δεν ξέρω μήκος) και δεν την κολάκευαν έτσι μαζεμένα, ηλιοκαμμένη, λεπτό σώμα σε καλή κατάσταση, μετριου μεγέθους στήθος (μού αρέσουν τα μεγαλύτερα), νορμάλ ρόγες με ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ απόκριση όπως διεπίστωσα μέσα στο δωμάτιο. Τοπλες σαλονάρισμα με ροζ στρινγκάκι.

Πρόγραμμα απλό (50). Ζητησα μεγάλη πετσέτα και η υπηρεσία προσφέρθηκε να μου δώσει και 2η. ΤV φιλμ με ωραίες γυναίκες, το δωμάτιο πολύ δροσερό με το A/C. Φουλ ντουζ, και πριν βγω έρχεται το κορίτσι. Προσφέρθηκε και με σκούπισε. Άρχισαμε τα χάδια στο όρθιο μπροστά στον καθρέπτη στην αρχή, μετά πάνω στο κρεβάτι πρώτα γονατιστοί και κατόπιν ξάπλα. Να βυζάνω, να χαιδεύω, να ζουλιόμαστε, εκείνη με το χέρι με δυνατές κινήσεις να μού ανεβάζει το ανήθικο μου. Δεν ήθελα και πολύ οπότε μού πέρασε το λάστιχο. Στοματικό πάνω στο κρεβάτι (ξαπλωτός, γονατιστός) ή όρθιος κατόπιν προτροπής της. Κάπως horny. Ματιές, χαμόγελα. Γλώσσα, ρουφηγματα, χτυπήματα, τον έτρωγε ολόκληρο. Είχε δυνατό στυλ. Με το χέρι ασχολιόταν και με τις μπάλες. Μετά την ξάπλωσα, και εγώ από πάνω της τριβόμουν, βύζαινα, χούφτωνα. Δεν ήθελε/φοβόταν εισαγωγή δαχτύλου (προσέχει την υγεία της), αν και εγώ πιό πολύ να τη χαιδέψω πήγαινα. Ιεραποστολικό σεξ με ταυτόχρονο βύζαγμα, χουφτωμα, ρουφήγματα στο λαιμό. Στην αρχή αργά, μετά γρήγορα και δυνατά και βαθιά, και δυστυχώς τέλειως νωρίς καθότι συν τοις άλλοις και απροπόνητος. Η αλήθεια είναι απέφυγα να φρενάρω. Δεν βγήκα από μέσα της αμέσως, κουβεντιάσαμε λίγο και μετά. Εμεινε μαζί μου στο κρεβατι και μιλήσαμε για ποτά και φαγητά, και μετά από λίγη ώρα αναχώρησε με ένα φιλί. Η Βικτώρια έχει στυλ gfe χωρίς φιλιά. Εγώ όμως ευχαριστήθηκα τη συνάντηση μαζί της κι ας μην ήταν pse. Έδειξε χιούμορ, ενδιαφέρον, δεν τεμπελιαζε ούτε αδρανούσε, ήταν χαμογελαστή και κεφάτη αβίαστα, δεν έδειχνε δηλαδή απούσα από το δωμάτιο. Θεωρώ ότι έκανε τη δουλειά της σωστά. Δεν ξέρω πώς θα είναι εάν ξαναπάω για 2η φορά, αλλά η 1η μου ήταν καλή, το μόνο κακό ήταν ότι τέλειωσα νωρίς όπως παρατηρήσαμε και οι δυο μας -δεν το είπε βαριεστημένα και ψεύτικα όπως το κάνουν άλλες. Προφανώς η κοπέλα δεν ξετρελάθηκε με τα νιάτα μου και την ομορφιά μου πράγματα που δεν διαθέτω, αλλά έπαιξε το ρόλο της και δεν μού έδειξε ότι κάνει αγγαρεία, ήταν ευδιάθετη όλη την ώρα, ομιλητική όταν το στόμα της ήταν ....ελεύθερο. Επίσης, ήταν ευγενής και μυρωδάτη. Βικτώρια σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2012
Να και μια καλή κριτική Για την Βικτώρια.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Ζούμε μεγάλες αλλαγές κύριοι.
30 Ιουνίου, 2012
Φιλε ICCAROS , εισαι και εμπειρος, τι σ' αρεσε ακριβως στο σεξ με το ψυγειακι;
Κουκλαρα δε λεω, αλλα δε φτανει αυτο. Για πιτσιρικαδες κατακαυλωμενους μονο κανει
30 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Toninno! Τί ακριβώς εννοείς με το ψυγειάκι? Αντικειμενικά ΔΕΝ μπορώ να τη χαρακτηρίσω έτσι. Δεν ήταν αδρανής, μού πρότεινε πράγματα, δεν είχε το στυλ ξαπλώνω και έλα να με @μησεις. Έχω εμπειρίες με κάποιες που αναφέρονται ως πορν σταρ που με απογοήτευσαν. Η Βικτώρια δεν είναι pse, άρα δεν της βάζεις δάχτυλο ούτε ρουφαει μπάλες, κτλ. Αλλά εγώ δεν δουλεύω με checklist, αυτά είναι για τους χαζοχαρούμενους των ISO. Η κοπέλα έλαμπε σαν στήσιμο σε όλη την συναντηση (και όχι μόνο επειδή είναι κουκλα). Έβγαινε σεξ απόλη της την υπόσταση. Φυσικά δεν έγραψα ποτέ ότι επειδή έκανε πραγματικό σεξ. Για να βάλω και τα πράγματα στη θέση τους με μιά μόνο κάνω πραγματικό σεξ (εννοείται με λάστιχο, αλλά που να το ζει η στουντιογυναίκα πραγματικά, όχι 100 αλλά 110%), και της βάζω το απόλυτο 10, κι ας κάνω και ... μισή στάση μόνο, και είναι και μιγμα pse+gfe -αλλά who cares!. Επίσης, το απόλυτο 10 το βάζω και σε μιά άλλη κοπέλα που είναι pse, που εκτελεί τη δουλειά της σωστά αλλά χωρίς πραγματικό σεξ!, καμιά στην πιάτσα δεν βάζει τόση ενέργεια. Καμιά από τις δύο δεν είναι νο. 1 στην εμφάνιση, είναι όμως κορυφαίες σε υπηρεσίες. Δεν θα πω εδώ ονόματα. Μετά από πολλά μαγαζιά και γυναίκες αυτό είναι το ειλικρινές και έντιμο συμπέρασμα μου.

ΥΓ. Αναφέρομαι σε εμπειρίες που είτε κριτικοέγραψα είτε ¨ΟΧΙ .
30 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Cornelius, δεν ξέρω πώς ήταν και εάν υπάρχουν αλλαγές ή εάν υποκειμενικά και αυθαίρετα κολυμπάω κόντρα στο ρευμα. Ήθελα να πάω από πολύ καιρό, αλλά δεν με βόλευαν κάποιοι χώροι που δούλευε. Την ξανανακάλυψα πριν λίγο καιρό αλλά την έχασα. Εάν τώρα ζούμε αλλαγές ειλικρινά δεν το ξέρω.
30 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Ίκαρε, δεν έγραψα το σχόλιο κακοπροαίρετα.
Το έγραψα έχοντας υπόψη τις κριτικές άλλων συναγωνιστών, που τόνιζαν την εντυπωσιακή ομορφιά της συγκεκριμένης κοπέλας, αλλά και τις μέτριες υπηρεσίες της.
30 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Cornelius δεν υπάρχει παρεξήγηση, δεν θέωρησα ποτέ ότι ήσουν κακοπροαίρετος.
Σε όλες τις κριτικές: Όπως θα παρατηρείς γράφω ισχνά χωρίς πολλά κοσμητικά (μόνο όπου είναι απαραίτητο). Έχω βάλει ελάχιστες φορές τίτλους (χρησιμοποιώ το όνομα της κοπέλας). Συνειδητά! Για να υπάρχει πληροφοριακή διάσταση. Φυσικά γραφω και την άποψη μου. Το ξέρω ότι έχουν γραψει για κομοδίνο. Θα ήμουν όμως τελείως άδικος. Τι έγινε? Δεν το ξέρω. Είχε φτιαχτεί από τους προηγούμενους? ΕΠειδή ήταν μαζί μου? Το εχει δει πλέον επαγγελματικά? και έκανε την καταλληλη αυθυποβολή με τα όποια μέσα? Κάτι άλλο? Εκ των πραγματων εγώ είμαι σίγουροτερος απότι όλοι εσείς ότι αλήθεια είναι αυτά και ότι έφυγα με θετικές εντυπώσεις. Μπορεί να μην ξανασυμβεί ούτε σε κανέναν άλλο (συμπεριλαμβανομένου και εμού του ιδίου).

Η απάντηση στον ΤΟΝΙΝο ισχύει δηλ. δεν είναι pse, αλλά αυτό έχει σημασία μόνο για αυτούς που θέλουν να πηγαίνουν μόνο σε pse. Έχω ζήσει όμως και συναντήσεις με τα pse της πιάτσας που μπορεί στο checklist υπηρεσιών να ήταν σχετικά πλήρες αλλά η συνάντηση να ήταν εμφανώς ψευτικη, ψυχρή, με λεκτικές υπερβολές, κοροϊδία, κτλ. Όλα αυτά είναι εργαλεία, που δεν εγγυούνται το τελικό αποτέλεσμα. Άστα φίλε μου. Νασαι και να περνάς καλά!

ΥΓ. Εχω αιρετικές απόψεις για τα περισσότερα πράγματα σ'αυτη τη ζωή. Εκτός εάν συμβεί κάμια θεμελιώδης στραβή, το μυστικό για να παέι καλά μιά συνάντηση είναι να υπάρχει θετική κατάσταση συναισθηματικής νοημοσύνης (αυθαιρετώ λίγο στους όρους) και να βγαίνει αβίαστα το ότι δεν την προσλαμβάνω σαν εργαζόμενη μόνο. Αλλιώς καλύτερα μια πλαστική κούκλα.
30 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε ICCAROS διαβαζω τις κριτικες σου και αντιλαμβανομαι ποια 10αρια εννοεις. Σε αυτο συμφωνουμε 100%.
Απλα μου εκανε εντυπωση πως εχοντας εμπειρια απο πραγματικα 10ρια, εβαλες τη Βικτωρια καπου εκει κοντα.
Εν παση περιπτωσει, ακαδημαϊκη ειναι η συζητηση, αφου εσυ εφυγες και δεν εκλαψες το 50ρικο, τοτε ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
30 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, ειλικρινά δεν το έκλαψα. Η συγκεκριμένη εμπειρία δεν είχε καποιο πρόβλημα. Αυτά όλα με δεδομένο ότι θέλω να αλλάζω και να πηγαίνω σε πολλές.

Φυσικά θα προτιμούσα να δωσω λιγότερα από 50, αλλά αυτό είναι γενικό, δεν φταίει ότι ήταν κακή η εμπειρία. Έχει σχέση με το τι θεωρω fair price εγώ ως αγοραστής δεδομένων των συνθηκών, και όχι με την τιμή πώλησης. Υπό αυτή την έννοια πάντα το κλαίω το 50αρικο. Αν σκεφτείς ότι χρειάζομαι μέρα-παρα μερα σεξ (αλλά με τους όρους μου και όχι με βρωμιάρικους)

Σχετικά με τη βαθμολογία με υποχρεώνει το συστημα και βάζω αναγκαστικά, δεν τη θεωρώ όμως απαραίτητη. Διαβαζω κριτικές, οι βαθμολογίες τους όμως δεν με πολυενδιαφέρουν. Δεν χρειάζεται τόση διακριτότητα (δηλ. κλιμ 1-10). Βλέπω, διαβάζω, εμπιστευομαι το ένστικτο μου. Απλά!
30 Ιουνίου, 2012
Φίλε την έχω δει σε τσάρκες μου, όντως πανέμορφη αλλά επιρρεασμένος από κριτικές συναδέλφων δεν πέρασα στα ενδότερα.
Ισως τελικά να της δώσω μια ευκαιρία
Thanks ICCAROS
30 Ιουνίου, 2012
ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:
Tonino αλλά και Antistheni
Το θέμα της βαθμολογία είναι κάπως. Δεν γίνεται να σού μετρήσει κάτι σε μεγαλύτερο βαθμό απόσο μπορεί. Υπάρχουν εγγενή προβλήματα. Είναι tricky δηλ. από ένα βαθμό και πέρα σε όλα τα συστήματα αξιολόγησης. Ρίχνω μιά ματιά στους βαθμούς των συναδέλφων, αλλά δεν δίνω και πολύ σημασία.
Εξηγούμαι:
-Τί σχέση έχουν οι βαθμοί στις περσινές Πανελλαδικές με τις φετεινές? Πιθανότατα και καμιά. Για να συγκριθούν πρέπει να γίνει -κανονικοποίηση!!!
-Καλύτερος ο Μεσσι, ο Κριστανο Ροναλντο, ο Πελέ, ο Μαραντόνα, ο Κηγκαν, ....?
-Βαθμολόγησε την 911 3,3 Τurbo & τη Murcielago. Εύκολο? Να προσθέσω και την 3,3 Esprit? Nα το δυσκολέψω κι άλλο?
-CLK ή SLK ή Maybach ή μήπως Cayenne? Astra ή Golf turbo? Auris ή Prius? Που θα κλαίω τα λεφτά μου? Και που θα ρεφάρω?
Δεν γίνεται να βαθμολογούμε τα μαγαζιά και τις γυναίκες διαχρονικά και σ’όλη την Αττική (στον χωροχρονο δηλ.). Και να θέλουμε να το κάνουμε σωστά, και να το παίρνουμε ως το αλάνθαστο του Πάππα.
Να κατατάξουμε όλα τα ξενοδοχεία ενιαία ανεξάρτητα από κατηγορία ή επί το ορθότερον να τα βαθμολογήσουμε μέσα στην κατηγορία τους?
Τρια στουντιο είναι κορυφαία. Βαθμός 9,5. Προκύπτει από πολλά υποκριτήρια όπου πρωτεύουν άλλοτε τονα και άλλοτε τάλλο. Το καθένα έχει και κάποια ατέλεια σαν χώρος. Μετά υπάρχει μιά ομάδα από μερικά μαγαζιά που έχουν από 9- έως 9,5. Και μετά αρκετά μαγαζιά από 7 έως 8,5+. Κριτήρια? Καθαριότητα, υποδομές και παροχές (όλων των ειδών) και εάν όντως υπάρχουν, λειτουργικότητα, άνεση, ηλικία χώρου, ανακαινιση, διαστάσεις, διακόσμηση, ταχυδρομική διευθυνση, πρόσβαση, παρκινγκ, εχεμύθεια, ...κτλ.
Οι κοπέλες? Το ίδιο. Άλλο οι υπηρεσίες και άλλο η συμμετοχή και άλλο η διαθεση. Η καθαριότητα κοπέλας? Άλλο η εμφάνιση προσώπου, άλλο του σώματος, άλλο οι σιλικόνες, ...κτλ. Έγραψα ότι δύο θεωρώ τις κορυφαίες μου. Αλλά ακόμη και τα ίδια κριτήρια να έχουμε δεν θα έχουν την ίδια βαρύτητα αυτά για μένα και για τους άλλους. Ωστόσο, αφού βαθμολογώ στο χωρόχρονο το 10 πρέπει να το κρατήσω για το μέλλον, για κάποια άλλη που θα συναντήσω, πότε? Ίσως αφού πεθάνω και μετά. Με εννοείτε πού καταλήγει το πράγμα?
Δεν έχει έννοια να το στραγγίζω άλλο γι αυτό και δεν υπερτιμώ τη βαθμολογία.
Ακαδημαική η συζήτηση φιλε Τονινο όπως έγραψες.

ΥΓ. ΟΚ θα μπορούσα να βάλω 9 στη Βικτώρια στη συμμετοχή (διάθεση όμως είχε!) π.χ. ή στο χωρο επειδή δεν αλλάζουν σεντόνια σε κάθε πελάτη. Αλλά έχει τελικά τόση σημασία?
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2