Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H Γκαμπριέλλα είναι πλέον "στανταράκι,, μου
Αναφέρομαι ίσως στη πρώτη μου συνάντηση .Συνάντησεις με μία πολύ καλοντυμένη και περιποιημένη γυναίκα.
Ξανθούλα,γαλανά μάτια,με πρόσωπο βορειοευρωπαικό και τέλειο χαμόγελο.Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά γιά ξένη και καταλαβαίνει εξ ίσου καλά.
Κατάλευκη βελούδινη επιδερμίδα ,μικρά στήθη που απαντούν οι ρώγες άμεσα διεγερμένες δίνοντας ένα καβλιάρικο σύνολο. Προσγειωμένη κοπέλα που δε σου τρώει το χρόνο.Σώμα,καμπύλες ,περιφέρεια: σούπερ.
Πίπα βαθειά,υγρή με περιποίηση των @@ και όλου του κελύφους. Αφού με κατακάβλ..ε της ζήτησα να τη περιποιηθώ και εγώ όπου έγινε το έλα να δεις.Νιμουδάκι μυρωδάτο με δύο υπέρωχα μεγάλα χείλη σαν πλευρώτους που τρλλάθηκα να τα γλύφω με τη υπέροχη μεγάλη κλείτο της. Η κοπέλλα κτυπιόταν ....και με τελείωσε με το πήδημα που μούκανε αφού με σκούφωσε.Φοβερή κωλάρα που ευχαριστιέσαι να κρατιέσαι ενώ πηδάς.
Ο δεύτερος γύρος περιείχε αεροπλανικό όρθιο σε καναπέ 69 (τέλεια θέα ενός τέλειου κορμιού) και συνέχεια με το σφιχτό κωλαράκι της που εκεί έφαγα όλη τη παράταση....τέλεια.
Στη τελευταία συνάντησή μας μούκανε τρελλά κόλπα μπροστά στους καθρέπτες.
Γκαμπριέλλα εισαι τρέλλα κουκλιτσα μου....τρέλλα.see u soon

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2012
Μπραβο γιατρε ! Εισαι γκουρμε τυπος . Μας ανοιξες την ορεξη με τα πλευρωτουςΧαμόγελο
25 Αυγούστου, 2012
Συναδελφοι,επειδη ειμαι νεος πως μπορω να εχω επαφη με την εν λογω κορασσιδα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2