Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367552
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η σημερινή καταδρομική επιχείρηση στην αλυσίδα της Κασσάνδρας, είχε στόχο την νεαρά κορασίδα με τα ευμεγέθη στήθη που ακούει σ το εύηχο όνομα Λάουρα! Εισέρχομαι στον οίκο και με υποδέχεται η ίδια! Ομιλητικότατη, ευγενέστατη, μακριά μαύρα μαλλιά, όμορφο συμμετρικό πρόσωπο, ρουμάνικου τύπου. Περιφερόταν με τα "κάλλη" της σε δημόσια θέα, γεγονός που δεν μου επέτρεπε να πάρω το βλέμμα μου από τα "κανόνια" που είχε δεξιά και αριστερά από το στέρνο της. Μιλάμε για στήθος, φυσικό, σφιχτό σίγουρα 4άρι, ίσως και παραπάνω...Χμμμ; Οπότε χωρίς πολλή σκέψη, δίνω το αντίτιμο για πρόγραμμα 69 και μπαίνω στο δεύτερο δωμάτιο του ισογείου. Κάνω ντουσάκι, υπήρχε διπλωμένη και όχι σφραγισμένη πετσετούλα, κόκκινος φωτισμός και διπλό σιδερένιο κρεβάτι. Αφού φρεσκάρομαι, αράζω και περίμενα το μωρό. Έρχεται μετά από κανένα 5λεπτο, με πλησιάζει στο κρεβάτι και με καβαλάει και μου φέρνει τα στήθη της μπροστά στο πρόσωπό μου. Που να αφήσω την ευκαιρία χαμένη? Άρχισα να τα γλύφω, να τα ρουφάω, να βάζω το πρόσωπό μου ανάμεσά τους. Το δέρμα της υπέροχο, απαλό, άτριχο και με μια αέρινη μυρωδιά. Αφού περιποιήθηκα αρκετά και επικεντρώθηκα στις ρώγες της και σκληρύνανε, μου έβγαλε το μποξεράκι και αφού πέρασε τη γλώσσα της από όλο το πάνω μέρος του κορμιού μου, σε συνδυασμό με διακριτικά ρουφήγματα και βογγητά, επικεντρώθηκε στην περιποίηση της γύρω περιοχής από το "εργαλείο"...Ντροπή Πάρα πολύ καλά ρουφήγματα, υγρά, με πρόστυχες ματιές κατευθείαν σε μένα και με έναν ήχο πολύ ερεθιστικό. Με δική της πρωτοβουλία ξάπλωσε ανάσκελα και με προέτρεψε να γευτώ την καυτή της κοιλάδα χαμηλά...Αφού έδωσα πάλι τη δέουσα προσοχή στις ρώγες της, χώθηκα να απολαύσω το περιποιημένο της αιδοίο. Ήταν χάρμα ειδέσθαι!! Ροζ κλειτορίδα, όμορφα τοποθετημένη ανάμεσα στα χειλάκια της, τα χειλάκια της κλειστά, αγκάλιαζαν το έργο τέχνης! Ξυρισμένο,απαλό, μυρωδάτο δέχτηκε τα παιχνίδια της γλώσσας μου, τα φιλιά και την απαλή περιποίηση. Από τη διάρκεια και από το ύφος της Λάουρα, υπέθεσα ότι το απολάμβανε...Χαμόγελο Αλλαγή ρόλων και πάλι, εγώ από κάτω, πέρασμα προφυλακτικού και μια γρήγορη και με ένταση πίπα με περιποίηση και πάλι των @@....Έβαλε αρκετό χέρι αλλά δεν με πείραξε, ενώ δε δυσανασχέτησε όταν της είπα να τον "πάρει" μέχρι τη ρίζα στο στόμα της...το λεγόμενο deepthroat ελληνιστίΓλώσσα. Μια χαρά το κατείχε...Αφού ήμουν σε πλήρη ερεθισμό ήρθε εκείνη από πάνω μου και επιδοθήκαμε σε cowgirl έχοντας τα υπέροχα στήθη της πάντα σε απόσταση αναπνοής. Η συμμετοχή της ήταν ικανοποιητική, με χαμηλά βογγητά και πονηρές ματιές. Η αίσθηση στον κόλπο της ήταν πολύ καλή, αρκετά υγρή και σφιχτή. Επόμενη στάση στα 4, με την υπέροχη θέα του κώλου της να με φτιάχνει ακόμα παραπάνω…Και όπως έχουν πει και οι από κάτω, η Λάουρα είναι υπέροχη σε αυτή τη στάση. Κοιταζόμασταν στον καθρέφτη στον τοίχο και με παρότρυνε να συνεχίσω… Τη γύρισα ανάσκελα, για ιεραποστολικό, μπήκα ήρεμα μέσα της, άρχισα να πάλλομαι αργά, τη φίλαγα στο στήθος, στο λαιμό, επαφή στομάτων απέφυγε διακριτικά…Έκανε αφόρητη ζέστη στο δωμάτιο και είχα γίνει μουσκίδι, αλλά και κείνη την “είχε ιδρώσει τη φανέλα”. Με δική μου προτροπή άναψε το κλιματιστικό και μέχρι να ηρεμήσουμε λίγο, ξαναέγινα το αντικείμενο της προσοχής και της φροντίδας της, με το “φίλο” μου να ζει μεγάλες δόξες….Ωραίο καραμέλωμα @@ και όλο το πέος στο στόμα της… όταν ανέκτησα και πάλι δυνάμεις, ξανά στα 4, με σκαμπιλάκια στα μαγουλά του κώλου και πιο δυνατή διείσδυση. Ξανά ιεραποστολικό, όπου ψιλοξενέρωσα γιατί όταν πήγα να παίξω με τα πατουσάκια και τα δαχτυλάκια της( βαμμένα και περιποιημένες οι πατούσες, ωραία καμάρα) τραβήχτηκε γιατί μου είπε ότι γαργαλιόταν. Το σεβάστηκα και συνεχίσαμε έτσι για λίγο ώσπου μετά από λίγο έβγαλα το προφυλακτικό και κοιτάζοντας και χουφτώνοντας για τελευταία φορά τα υπέροχα στήθη της κατέθεσα τα “παιδιά” μου με ορμή!
Συμπερασματικά πέρασα όμορφα, η Λάουρα είναι πολύ καλό παιδί, ευγενέστατη, σωστή επαγγελματίας, της είναι αδιανόητο να σε αφήσει να φύγεις ανικανοποίητος, είναι αρκετά τυπική και δεν ξεφεύγει από αυτά που έχει μάθει να κάνει(όταν της είπα για κάτι πιο σύνθετο κατά τη διάρκεια της πράξης ζορίστηκε). Μείναμε στο δωμάτιο κανά 25λεπτο και ούτε ενοχλήθηκε αλλά και ούτε μας ενοχλήσανε!!
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2012
Όλα καλά ρε παίχτη, αλλά 8αρακια στη Λάουρα σε όλα, γιατί; Χμμμ;

άντε στις υπηρεσίες να το καταλάβω, τυπική, όχι περίεργες στάσεις, όχι παιχνίδι με τα δάκτυλα των ποδιών, αλλά στην εμφάνιση ούτε 9; Χμμμ;

Πάντως άλλη μια καλή κριτική, είσαι σε καλή φόρμα... εγώ δυστυχώς το έχω χάσει το παιχνίδι των κριτικών, είμαι ντεφορμέ! Άντε να δούμε πότε θα ξαναγράψω μια ωραία κριτική επιτέλους! Κουλ
O
Orestis_Kou
05 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

άμα έβαζα παραπάνω στη Λάουρα, τι θα έπρεπε δηλαδή να βάλω στην Άννα ή στη Μελίνα? 40? βέβαια περί ορέξεως...παστίτσιο...Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2