Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98263
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήξερα τις άλλες κοπέλες (Αναστασία, Λίζα, Ναόμι,), θα μού άρεσε μιά επανάληψη, αλλά εάν είναι έτσι πώς θα ζήσουμε τα καινούργια? Γνωριμία με τη Χριστίνα λοιπόν που είναι Ελληνίδα. Καλό σώμα, ~1,65+ μ, μαύρα μαλλιά, λίγο κατσαρά, κοντά έως τους ώμους, μελαχροινή, συνηθισμένο πρόσωπο, στήθος καλό χωρίς ακρότητες. Όσοι έχουν τέτοια γούστα ας προσέλθουν.

Μασάζ με λάδι, καλό, δυνατό, με ρωτούσε εάν με πονάει, την άφηνα να με πλακώνει επειδή όπως διεπίστωσε και η ίδια τοχε ανάγκη η πλάτη μου. Κουβεντούλα ενόσω δούλευε. Μασαζ σε πλάτη κυρίως (επέμενε), και λιγότερο σε χέρια, αυχένα και ποδια. Καλαμάκι, μπριζόλα επίσης καλή.

Η Χριστίνα ξέρει τη δουλειά της, έχει καλές υπηρεσίες και άνεση, δείχνει έμπειρη. Εγώ η αλήθεια είναι ότι ήμουν μαγκωμένος και κάπως ψυχρός, ίσως να μην έβγαινε η χημεία που ήθελα. Αυτό όμως δεν σημαίνει κάτι, καθώς στη δουλειά της είναι καλή.

Σημ. Για τη διάρκεια της συνάντησης δεν είμαι σίγουρος 100%.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Xριστίνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2012
''...πώς θα ζήσουμε τα καινούργια?''

Μπράβο φίλε ICCAROS!
Αυτή είναι η νοοτροποία του καλού στουντιάκια (αλλά και μπουρδελόβιου).
Αγάπη για τους συναγωνιστές. Αρα, ανιδιοτελής ενημέρωση.
Αυτό ονομάζεται αλτρουισμός.
Θετική ψήφος λοιπόν από μένα. 1 στα 1.
09 Μαΐου, 2012
η Χριστινάρα είναι τούμπανο με σφιχτές μπουτάρες και βυζιά , είναι γυναίκα που της αρέσει να έχει το πάνω χέρι στο γαμήσι και
γουστάρει δυνατό γαμήσι....ενω΄το έχει και στο μασάζ...καλή επιλογή.
09 Μαΐου, 2012
Έτσι... μηροί από μάρμαρο και στήθος / θηλές βγαλμένα από τις εφηβικές μας ονειρώξεις! Χεχε!
Sex drive που όμοιό του δεν έχω συναντήσει στη μικρή μασαζοκαριέρα μου και βλέμμα που, όταν "ζεσταθεί", ανασταίνει και νεκρούς.

Κορίτσαρος που τιμά τα ελληνικά χρώματα!
10 Μαΐου, 2012
Φανούρη, n.smirni76, SinBarr! Σας ευχαριστώ για τα σχόλια σας, τις ψήφους σας όπως και όλους τους άλλους.

Λοιπόν κάθε κριτική έχει μοιραία και αναπόφευκτα ΚΑΙ (ε)αυτοκριτική κι ας μην εκστομίζεται ούτε να το παραδεχόμαστε. Είναι δύο άτομα εκεί μέσα! Η Χριστίνα έκανε τη δουλειά της, εγώ όμως ήμουν απόμακρος, με την έννοια ότι κανονικά θα έπρεπε να επιανα τον πυροσβεστήρα. ΟΚ, γινανε όλα, αλλά κάπως.... λες και ήμουν αλλού. Τελος παντων!
10 Μαΐου, 2012
Χριστίνα, σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι πάντα καλά!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5