Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
μετα τα καλα σχολια απο τους υπολοιπους συναθλητες ειπα κι εγω να δοκιμασω την ελενα αν και ειμαι περισσοτερο πιπινολατρηςΧαμόγελοπρεπει να ημουν ο πρωτος της βαρδιας γιατι οταν μπηκα μεσα δεν ειχαν αναψει ακομα το φωτακι,η επισκεψη εγινε στις 18:00..ξανθια με μαλι μεχρι τους ωμους γυρω στο 1,67-1,70 και ηλικια 45+..οταν την ειδε δεν ξετρελαθηκα απο την εμφανιση της κι αν δεν ειχα διαβασει καλα λογια θα εφευγα εχω δει πολυ πιο εντυπωσιακες γυναικες στην ηλικια της,παρ ολα αυτα περασα...μετα απο λιγο μπηκε στο δωματιο πιασαμε λιγο κουβεντουλα και της ειπα οτι εχω ακουσει καλα λογια για σενα,απ το ιντερνετ με ρωταει και μου ειπε πως τα διαβαζει κι αυτη...ξεκινημα με απαλα φιλακια σε στηθος λαιμο και κατεβαινε προς τα κατω απαλα και αργα εγλειψε λιγο αρχιδια και λιγο το καυλι στον κορμο του οχι κεφαλακι!!δυστυχως δεν ειχα την ανταποκριση που περιμενε και δεν ειχα καυλωσει καθολου,ουτε κατα τη διαρκεια της πιπας κατι που την παραξενεψε..η αληθεια ειναι οτι οταν εχεις συνηθησει σε νεαρα και σφιχτα κορμακια δυσκολευεσαι..εγω τουλαχιστον!εκει την εφερα στο πλαι στην αγκαλια μου και αρχισε να με φιλαει στο αφτι και στο λαιμο αισθησιακα ενω εγω τον επαιζα μπας και ξυπνησει,σε καποια στιγμη δειλα δειλα αρχισαμε να φιλιομαστε στο στομα κατι που της αρεσε γιατι δεν ξεκωλαγε μετα και το θαυμα εγινε!!!!καγκελαριος οσο δεν παιρνει!!!πρωτη σταση εγω απο πανω και αυτη να με πιανει απ τον κωλο και να δινει ρυθμο ενω τα γλωσοφιλα διναν και επαιρναν,μου ελεγε και κατι στα ρωσικα που δεν καταλαβα αλλα ηταν καυλα η ολη φασηΓλώσσα στησιμο στα 4 και μετα απο λιγα λεπτα εριξα αυλαια,πρπεει να εκατσα αρκετα στο δωματιο οανω απο 12 -15 λεπτα και δεν ενοχλησε κανεις..συμπερασμα:προθημη κοπελα να περασεις καλα,χαλαρη δεν σου βγαζει την αισθηση της βιασυνης και το παλευει!αν σας αρεσουν οι ωριμες γυναικες θα περασετε μια χαρα αξιζει μια δοκιμη,εγω δεν νομιζω να ξαναπαω αν και τελικα περασα καλα προτιμω ομως τις μικρες,τι να κανω?δωματιο τυπικο μεταξουργειου,σαπουνι υπηρχε,το κρεβατι ομως ηταν μικρο,μονο!η τσατσα πολυ ευγενικη και βγαινοντας με ρωτησε αν περασα καλα...ολα αυτα με 10 ευρω!!ζητω η κριση!!!λεμε τωρα..Εμμμμκαλα να περνατε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού