Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
3η πραξη Καντυ, εκτακτη επισκεψη μιας και μετα απο νυχτερινη καυλοεξοδο το σπερμα ειχε συσωρευτει αρκετο, αν και ειχα καταναλωσει λιγο αλκοολ, ειχα γινει ολιγο στρατηγος και ηθελα επιγοντως σεξ.! εδω και τωρα.! μια σκεψη στιγμης με εφερε γυμνο μεσα στο δωματιο και απο εξω την καντυ να ανοιγει την πορτα και να μπουκαρει μεσα με το νεο λουκ χρωμα μαλιων της, καστανο θα ελεγα που δεν της παει και αρκετα, μαυρο θα ηταν ολα τα λεφτα.!! ...αλλα ψιλα γραμματα, επιθεση στα ορθια, δεν καρατιομουνα, να την πασπατευω παντου, απο κατω εως πανω, και να με διαταζει με ελαφρο τονο να ξαπλωσω, ξαπλωσα και αρχιζα να τον παιζω μιας και μου ειχε σηκωθει απο το καλησπερα.! παρακολουθοντας την να βγαζει τα ρουχαλακια της ενα ενα, με πλησιασε και ανελαβε να τον παιξει αυτη ενω τα χερια μου απλωθηκαν στο κορμι της, επεσε πανω μου με τα βυζακια της και μου τα εφερε στα μουτρα σιγοαναστεναζοντας, εκει κοπηκε η φορα της γρηγορα και κανοντας κινηση εποιασε το σακουλακι για να προχωρησει στα περετερω, περασε την καποτα και εκτελεσε μια καλη αργη πιπα, με εντονο eye contact, ηρθε και λιγο προς το μερος μου δινοντας μου πολλα περιθωρια να ασχοληθω με το σωμα της, κανοντας κινηση να χαιδεψω την μουναρα της δεν αντεδρασε ουτε οταν εβαλα ελαφρα το ενα δαχτυλο μεσα στην μουναρα της αλλα επεζε να ειναι κρεμαρησμενη αρκετα οποτε δεν προχωρησα εκτενεστατα, εκει καπου την σταματησα και τραβηχτηκα προς το μερος της ετσι στα γοντα οπως ηταν, και περημενε να της ζητησω σταση, ξεκινησα δεινοντας φιλακια στον αφαλο της ανεβηκα προς τα μικρα λαχταρηστα βυζακια της οπου η γλωσσα μου ετρεξε και στις δυο ρωγες της, φτανοντας στο λαιμο της εγυρε το κεφαλι της στο πλαι, αντιθετα απο εμενα, λες και ηθελε να την δαγκωσω.!! γλυφωντας το λαιμουδακι της, εφτασα στο αυτακι της και σιγοψυθιριζοντας της, της ζητησα να ανεβει απο επανω, εξηγοντας της οτι την θελω αναποδα και να ξαπλωσει πανω μου, με ενα βλεμα δυσταγμου μου ειπε θα το προσπαθησουμε, με καβαλησε τον εβαλε μεσα της, καλα καλα, κινηθηκε ελαφρια δεξια αριστερα να παρει τους τζογους και εγυρε πανω μου, κινηθηκε λιγο και μου εδωσε πληρη ελενχο απο κατω, με ελαφρυες κινησεις αρχισα να την γαμαω και παραληλα να ποιανω τα βυζια της, τα κυβικα της πολλα σε αυτην την σταση, με πρωτες παρενεργειες να μου κωβετε η ανασα...και οχι απο την καυλα.! δυσκολη σταση με αποτελεσμα στην 2η φορα που βγηκε το καυλι απο την τρυπα της ζητησα αλαγη, στηθηκε στα 4αρα μονη της, την διωρθωσα προς στιγμη και ξαπλωσε μπρουμητα, look karmen.???!!! η θεα το να βλεπεις αυτο το μωρο-κορμι ξαπλωμενο δεν περηγραφετε, προς στιγμη μου περασε απο το μυαλο να την παιξω για παρτη της και να τελειωσω ετσι με την καντυ για θεα, αλλα μεσα μου δεν ηθελα, ηθελα να τον βαλω παλι μεσα της, αλλα πρωτα της εδωσα μερικα προκαταρτικα ξεκινοντας με φιλακια απο τις γαμπουλες της και τερματισα στα ζουμερα κωλομερια της, ανασηκωσε ελαφρια την μεση της αποκαλυπτοντας την μουναρα της, αφου τον ετριψα ετσι αναμεσα απο τα κολωμερια και τα μπουτια της, στεγνωσα την καποτα.! και μπηκα μεσα σε μια αισθηση σκετης καυλας!! πολυ πιστευτοι αναστεναγμοι βγεναν απο το στοματακι της που με ανεβαζαν και αλλο και με καναν να σταματησω νωρις γιατι θα εχυνα, κρατηθηκα με το ζορι και ανταμηφτικα αρκετα στην επομενη σταση, το γυσισαμε εντελως ασυναισθητα σε πλαγιο, εβαλε τον αγκωνα της ανασηκωνοντας το κεφαλι της και κρατοντας με τα βιας το ενα ποδι της στον αερα και προσπαθουσα να φτασω το ομορφο προσωπο της το οποιο ειχε γυρει προς τα πισω ηθελα να την δαγκωσω τωρα! κυριολεκτικα.!! αλλα η διαφορα υψους μας δεν το εκανε εφικτο.! ...ο ρυθμος ανεβηκε παραληλα με τους χτυπους της καρδια μου, νωμιζα θα παθω ανακοπη, με το αλλο χερι της μια εποιανε και ζουλουσε το ενα βυζι της και μια με εποιανε απο την μεση θελοντας με να της το χωνω ποιο δυνατα, καπου εκει αρχισε να ερχετε το τελος αφησα το ποδι της και αυτη μηχανικα τουρλωσε την κωλαρα της προς τα εμενα σφιγγοντας το μουνι της σαν μεγγενη ενιωθα την απολυτη καυλα να φευγει μεσα απο το σωμα μου, το χερι της πηγε στο στομα της και με αυτην την εικονα εχυσα σε χαμηλους τονους, δεν τον εβγαλα απο μεσα της παρα μονο οταν εγυρα προς τα πανω της ποιανοντας για τελευταια φορα τα βυζια της που ειχανε κρεμασει τελεια ετσι στα πλαγια, της εδωσα ενα ακριανο φιλι στα χειλη και ξαπλωσαμε διπλα
διπλα κοιταζοντας αμιλιτα ο ενας τον αλλον...οσοτου σηκωθηκαμε και οι δυο, βλεποντας την να ντυνετε ηθελα να την ξαναριξω στο κρεβατι και να την ξαναπηδηξω μιας και ενιωθα τον πουτσο μου να σιγοκαιει ακομα.!! καληνυχτησαμε ο ενας τον αλλον δινοντας μου ενα φιλι στο μαγουλο και αποχωρησε...
αυτη την φορα μπωρω να πω οτι ηταν σαφως η καλυτερη μου με την καντυ μετα απο δυο επισκεψεις με αναμεικτα συναισθηματα, αν και δεν εδωσε πιστευω το 100% τον δυνατοτητων της, απο μερους μου τα εδωσα ολα για ολα και για αυτο ισως η δικια της συμετοχη να μην την παρατηρησα τοσο πολυ, το μονο μειον που της καταλογιζω, ειναι τα λιτα προκαταρτικα στην αρχη, και το προς στιγμη ιχνος βυασυνης που εβγαλε που εξαφανηστηκε στην πορεια...την αλλη μερα το πρωι ξυπνοντας και ανοιγοντας τα ματια μου, το ολο σκηνικο φανταζε με ονειρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2012
Δεν ξέρω αν σου φάνταζε για όνειρο το όλο σκηνικό, πάντως η κριτική σου ήταν ονειρεμένη, εγώ προσωπικά την διάβασα όλη προσεκτικά γραμμή γραμμή απολαμβάνοντας κάθε παράγραφό της.

Ίσως η καλύτερη ever που έχω διαβάσει σε τούτο εδώ το site. Τα σέβη μου μεγαλειότατε, άργησες λιγουλάκι αλλά την έκανες την ζημιά σου πονηρούλη.

Πάντα τέτοια και στα δικά μας οι λεύτεροι…………………
Χαμόγελο
25 Φεβρουαρίου, 2012
Ξέρει κανένας γιατί η Κάντυ έχει σταματήσει το γυμνό τσιμπούκι σε όλα τα προγράμματα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2