Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Eμφάνιση προσώπου έβαλα 4 γιατί δεν είναι σαν τις φωτογραφίες. Τα μαλλία της είναι περούκα δεν νομίζω να είναι κανονική τρανς. Ο χώρος της πολύ μικρός με αρκετά πράγματα μέσα και μοίριζε άσχημα. Εμφάνιση σώματος ... καθόλου γυναικίο ... πολύ αρρένωπό και καθόλου καμπύλες γυναικίες... Γενική συμπεριφορά μπορώ να πώ ότι ήταν νευρική και λίγο ψυχολογικά διαταραγμένη προσωπικότητα (είναι η δουλεία μου και ξέρω τι βλέπω) αρκετά εγωκεντρική και μου έλεγε ότι είναι η καλύτερη και να μην πηγαίνω με άλλες γιατι είναι ξεπέτες, ότι την πολεμούν γιατί είναι κορυφή και μου είπε να μην πηγαίνω με βραζιλιάνες γιατί δεν είναι καλές. Δεν μπορούσες να κάνεις ένα διάλογο μαζί της καθώς ήταν εκνευρισμένη και συνεχώς έλεγε την λέξη εγώ .... Στο σεξ πολύ ψυχρή και για να κάνει κάτι σου ζητούσε extra λεφτά... Ομή και πολύ άψυχη σε αυτο που κάνει... Προσόντα 17-18εκ καμία σχέση με αυτά που διατυμπανίζει. Δεν θα την ξανατιμήσω γιατί απλά είναι πολλά που ζητά για αυτό που είδα, αυτό που έχει και αυτο που δίνει.Αν και ενεργητική δεν την συστήνω σε παθητικούς γιατί απλά δεν ξέρει να πηδήξει...
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dr.Fisher
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2012
...και η παρωδία συνεχίζεται!!!!Μεγάλο χαμόγελο
...15εκ. έχω (φαίνεται αυτό ξεκάθαρα στις ερασιτεχνικές φώτο μου!) και παίρνω και ψυχοφάρμακα!!Money Mouth
...λύσσα πια!
...το ξαναλέω...όσοι δε γουστάρουν μην έρθετε!!!!! οι τιμές μου δεν αλλάζουν!

...φεύγω...έχω ραντεβού με το ψυχίατρο μου!!!ή μήπως είσαι εσύ ψυχίατρος αγαπητέ..να έρθω σε σένα να μου κάνεις και έκπτωση!!!!
...και αγαπητέ μου αν θες να γράψεις μια πειστική αληθινή κριτική κάνε σωστά την έρευνα σου πρώτα! Σπασίκλας
...οι κλώνοι του κακού επιτίθενται!Θυμός
17 Φεβρουαρίου, 2012
...οι κλώνοι του κακού επιτίθενται!.................

Πολύ καιρό πριν σε ένα γαλαξία πολύ-πολύ μακρινό, o Τζεντάι ιππότης Qui-Gon Jinn και ο μαθητευόμενος του Obi-Wan Kenobi στέλνονται στο ειρηνικό πλανήτη Ναμπού να ειδοποιήσουν τη Βασίλισσα Amidala για τα σχέδια της Ομοσπονδία Εμπορίου να καταλάβει τον πλανήτη της.

Το σχέδιο τους αποτυγχάνει και μόλις που καταφέρνουν να διαφύγουν παίρνοντας μαζί τους τη Βασίλισσα.

Τελικά βρίσκουν προσωρινό καταφύγιο στον ερημικό πλανήτη Τατουίν, όπου γνωρίζουν τον Anakin Skywalker, ένα μικρό αγόρι με μοναδικές δυνατότητες, που κινεί το ενδιαφέρον του Obi-Wan Kenobi. Μήπως αυτό το αγόρι είναι ο επίλεκτος που με τη βοήθεια της Δύναμης θα φέρει την ειρήνη στη Γαλαξιακή Δημοκρατία;
18 Φεβρουαρίου, 2012
σωστός σωστός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3