Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
1.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
Δ/Υ
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
1.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
1.0
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Έχασα το χρόνο μου προσπαθώντας να δω αυτή την τσόντα.Καλά ρε παιδιά,τόσες αιτήσεις έχετε,αυτές τις γκόμενες διαλέξατε???Μήπως να έρθω εγώ να κάνω το casting?Η πρώτη γκόμενα,η Βαλεντίνα σκέτο μπάζο,χοντρή,τα πατσόκοιλα πηγαινοερχόντουσαν.Άσε που το πρόσωπο είχε κατι που μου έμοιαζε με Φιλιππινες,Βιετνάμ,Μπαγκλαντες...Η δεύτερη μάλλον για Αλβανόφατσα μου έκανε περισσότερο,άσε που μίλαγε σαν πρεζακι της πλατείας Βάθης.Γενικά ένα μάυρο χάλι,τα γαμίσια χωρίς φαντασία,χωρις κώλο,χωρίς κατι το διαφορετικό τεσπα...Το μόνο που κρατάω είναι οι ατάκες του γιατρού Ντίνου,που εμένα προσωπικά μου αρέσουν κ γελάω.Ευτυχώς ο περιπτεράς είναι φίλος κ δε χρειάστηκε να πληρώσω για αυτό το πράγμα...
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.318
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2012
φιλε μου κανονικα επρεπε να βαλεις 10....Χμμμ; γιατι ? το περιεγραψες και μονος σου...ο σειρηνακης απλα παρουσιαζει την μεση 19χρονη ελληνιδα που πλην εξαιρεσεων ειναι με πατσοκοιλιες δεν ξερει να γαμηθει και μιλαει αργκο εχω αδικο ? πιστευω οτι το σεναριο αντποκρινεται ακριβως στην ελληνικη πραγματικοτητα !! για αυτο το λογο του βαζω 10 !!! δε θα περιμενα κατι καλυτερο για ελληνιδες...
21 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Πραγματικά!!!Γιατί η Ελληνίδες είναι τόσο πατσαβούρες στο γαμήσι?????Ποτέ μου δεν το κατάλαβα!!!Οι μικρές δεν ξέρουνε και οι πιο ξεπεταγμένες και καλά νομίζουν οτι άμα γαμηθούνε κάνουνε την ύστατη χάρη στον παρτενέρ τους!!!Νοοτροπία του κώλου δηλαδή.....!
22 Ιανουαρίου, 2012
Επειδή η ταινία λέγεται ελληνίδες αρχάριες σημαίνει ό,τι και οι κοπέλες είναι ελληνίδες??
μια χαρά κάνουν σεξ οι ελληνίδες αρκεί να τους βοηθά ο παρτενέρ..
όσον αφορά στις ταινίες της εταιρείας προφανώς τις κάνουν για να προωθούν τα τους ως πορνοσταρ-cgs..
23 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+++++
P
pz89
23 Ιανουαρίου, 2012
Μπράβο ρε manaconda, καλά τα είπες. Τί άθλιες επιλογές σε όλα τα επίπεδα. Νομίζω ότι η εταιρεία προσπαθεί να τη βγάλει με το ελάχιστο δυνατό κόστος, προσλαμβάνοντας μπάζα. Κύριε Σειρηνάκη ανεβάστε το επίπεδο, αλλιώς σύντομα θα τις βλέπετε μόνος σας τις τσόντες σας.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5