Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561145
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο κατά τη διάρκεια των εορτών.
Με τη Μόνικα είχα ξαναβρεθεί πριν ενάμισι περίπου χρόνο στο Κηφισού 30 και είχα αποκομίσει γενικά μέτριες εντυπώσεις. Πρόκειται όντως για μια πολύ όμορφη κοπέλα, στο στυλ που προτιμώ (μελαχρινή, με πλούσια τα ελέη) αλλά τρομερά ψυχρή και στυγνή επαγγελματίας πίσω από το επιτηδευμένο της χαμόγελο. Οι καλές κριτικές όμως και κυρίως αυτή του πολύ καλού φίλου as.manager όπου διατεινόταν πως έχει αλλάξει συμπεριφορά μ'έπεισαν να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία.

Η κακή μέρα φάνηκε αμέσως καθώς όταν της ζήτησα να κάτσουμε λίγο στην άκρη του κρεβατιού, ν'ανταλλάξουμε δυο κουβέντες και να ξεκινήσουμε τα προκαταρκτικά μου είπε ότι δε θέλει να ακουμπάνε τα πόδια της στο κρύο πάτωμα(!). Καθόμαστε λοιπόν στο κρεβάτι όπου η τραγωδία (ή μήπως κωμωδία; ) συνεχίζεται. Προσπαθώ να τη φέρω κοντά μου για να γλείψω το υπέροχο στήθος της, αυτή όμως βάζει αντίσταση και προσπαθεί να με αγγίξει όσο γίνεται λιγότερο. Τώρα εντάξει, δεν είμαι ακριβώς και η ελληνική εκδοχή του Μπραντ Πιτ αλλά ούτε του Κουασιμόδου φέρνω, ούτε άπλυτος πήγα φυσικά για να προκαλώ τέτοια συναισθήματα ...απώθησης στη μαντάμ.
Αφού τελικά πλησιάζει μετά από ...αγώνα και αρχίζω το παιχνίδι, δεν περνάνε 20 δευτερόλεπτα και μου λέει να ξαπλώσω για να περάσει την καπότα. Παρόλο το ξενέρωμα δεν υπάρχει πρόβλημα καθότι για να μη σου σηκωθεί με τέτοια μουνάρα δίπλα θα πρέπει να είσαι ή πούστης ή νεκρός. Πίπα ικανοποιητική, δεν θα σε ξετρελάνει αλλά κάνει τη δουλειά της (για μπαλάκια ούτε λόγος).

Μόλις τελειώνει τα προφορικά της λέω να έρθει από πάνω μου. Με εμφανή την ξινίλα στα μούτρα της, υπακούει αλλά ανά τακτά χρονικά διαστήματα σταματάει με διάφορες προφάσεις του τύπου "μη μου σφίγγεις τα βυζιά γιατί θα πονάω μετά", "μη το χέρι εκεί γιατί δε μπορώ να κουνηθώ" και άλλα τέτοια "αισθησιακά". Κάποια στιγμή, κι'ενώ πάμε να βρούμε ρυθμό, σταματάει ξανά και σηκώνεται από πάνω μου λέγοντας μου να έρθω από πίσω της. Της απαντάω ότι ήμουν μια χαρά στη στάση που βρισκόμασταν και να επιστρέψει στη θέση της. Με το ψεύτικο χαμόγελο να'χει φύγει πλέον από τα χείλη της και την ξινίλα να κατακλύζει το δωμάτιο συνεχίζει μηχανικά με αποτέλεσμα σε λίγα λεπτά να τελειώσω και να τελειώσει και το ...φοβερό της μαρτύριο.

Με το που τελειώνουμε λοιπόν με αποχαιρετάει με την εξής ατάκα: "το σεξ είναι υπόθεση δύο ανθρώπων, να το θυμάσαι αυτό την επόμενη φορά γιατί σήμερα με κούρασες πολύ!". Λίγο ακόμη δηλαδή και θα πίστευα ότι αυτή πλήρωσε εμένα για να το κάνουμε και θα μου ζήταγε τα λεφτά της πίσω αφού δεν την άφησα ικανοποιημένη. Μου πέταξε πάντως εξ αποστάσεως 2-3 χαρτιά στο κρεβάτι για να σκουπιστώ πριν φύγει (μεγαλόψυχη η λεγάμενη!).

Συμπέρασμα: ο όρος "στυγνός επαγγελματίας" δημιουργήθηκε για να περιγράψει άτομα σαν τη Μόνικα. Είναι το ακριβώς αντίθετο από κοπέλες όπως η Πάολα, η Ντάρια, η Αμάντα. Κρίμα γιατί με τέτοια εμφάνιση θα μπορούσε να είναι ένα από τα κορυφαία ονόματα της πιάτσας. Προσωπικά πάντως της βγάζω κόκκινη κάρτα και δεν πρόκειται να την ξανατιμήσω με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2012
Να πανε να γαμηθουν οι παλιοφολες που το παιζουν και ιστορια...ακου εκει μη το ενα,μη το αλλο λες και του καθενος του περισευουν τα 50ευρα για την καθε πατσαβουρα.
Αλλα εσεις φταιτε που πατε και τους δινετε τοσα λεφτα και παιρνουν αερα οι καργιες.20αρικο στη Φυλης και πολλα ειναι και η αληθεια ειναι οτι πολλες στη Φυλης του 20αρικου κανουν πολυ περισσοτερα πραγματα απ αυτα που περιεγραψες παραπανω συναθλητηΘυμός
09 Ιανουαρίου, 2012
px75 εχεις δικιο για τη γκομενα. Ειναι πραγματικα πανεμορφη αλλα δεν κανει τη δουλεια της με καλα. Την εχω παρει μια φορα, ευτυχως δεν μου εκανε μη και μα μου, αλλα ειναι ψυχρη επαγγελματιας και προσπαθει να κανει το λιγοτερο δυνατο και να σηκωθει να φυγει. Δεν περασα καλα μαζι της παροτι ειναι κουκλα.
10 Ιανουαρίου, 2012
Φίλε px θα ήθελα να σου θυμήσω την περίπτωση της Αμαρυλλίδος.Αν θυμάσαι εγώ κι ο Cheyenne δεν περάσαμε καλά μαζί της.Ενώ με τον Biker έκανε παπάδες.Οπότε, όλα είναι σχετικά.Εγώ πάντως, τη 2η φορά πέρασα πάρα πολύ καλά.Και θα ξαναπάω μαζί της.
10 Ιανουαρίου, 2012
Ολα δεκτα και αν δεν περασες καλα σου ζηταμε συγνωμη!
Λυσε μας μια απορια μονο,πως γινετε μια κοπελα που δεν μιλαει καλα καλα Ελληνικα να σου ειπε το εξης

Με το που τελειώνουμε λοιπόν με αποχαιρετάει με την εξής ατάκα: "το σεξ είναι υπόθεση δύο ανθρώπων, να το θυμάσαι αυτό την επόμενη φορά γιατί σήμερα με κούρασες πολύ!".

Δεν εχουμε παρεμβει ποτε αλλα μαλλον δεν μας τα λες καλα......................Τα συμπερασματα δικα σαςΕμμμμΕμμμμΕμμμμΧμμμ;
10 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε πιστεύω απόλυτα φίλε, δεν ήταν ανάγκη να απαντήσεις. Εγώ δεν είμαι σαν κάτι γραφικούς που βλέπουν παντού προμότορες και αγαπούληδες. Σε περιμένω να ξαναπάμε τσάρκα μαζί.
P
px75
10 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε όχι και δεν ξέρει καλά Ελληνικά η Μόνικα. Μια χαρά τα μιλάει η κοπέλα μετά από τόσα χρόνια εδώ πέρα.
Και στα κάτω-κατώ σιγά τη δύσκολη φράση που είπε. Δεν απήγγειλε δα και κάνα απόσπασμα του Ευριπίδη.
P
px75
10 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι συγνώμη και μαλακίες. Το 50αρικάκι του ανθρώπου να δώσετε πίσω, ή να του κάνετε δώρο την επόμενη του επίσκεψη. Μάθαμε τώρα τη συγνώμη όλοι.
11 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε όχι και δεν ξέρει καλά ελληνικά.Μια χαρά τα μιλούσε και τις δύο φορές, που τη συνάντησα.Μην τρελαθούμε κιόλας!!!Κι όπως λέει κι ο px, σιγά τη δύσκολη φράση.
Δεν έχω κάτι με την κοπέλα.Προς Θεού.Είναι πανέμορφη και πέρασα πολύ καλά μαζί της.Αλλά, νομίζω, ότι η παρέμβασή σας ήταν άστοχη.
11 Ιανουαρίου, 2012
παιχτες επειδη την ξερω κι εγω την κοπελα απο την αρχη που ηρθε Ελλαδα επιτρεψτε μου να πω την γνωμη μου...
εμενα απο εμφανιση μου αρεσει πααααρα πολυ! περι ορεξεως...
απο υπηρεσιες και ορεξη ομως ομολογω οτι ειναι μετρια!
με εμενα ειναι απλα καλη!
ΟΜΩΣ...
να ειπε αυτη τη φραση η Μονικα στα ελληνικα μονοκοπανια δεν παιζει!
ξερει ελληνικα, καταλαβαινει ελληνικα, μιλαει ελληνικα καλα αλλα τα βασικα και σπαστά, αλλα να ειπε αυτη τη φραση δεν παιζει!
να το ειπε περιγραφικα και με δικα της λογια που λεμε ισως!
οσοι την ξερουν , ξερουν το επιπεδο των ελληνικων της!
"τι κανεις μωρο μου?" "γυρνα στα 4" "ανεβα απο πανω" "που πηγες διακοπες?" "ποτε δουλευεις?"
μεχρι εκει...
11 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε matrix, περιγραφικά, μονοκόμματα ή σπαστά, η ουσία είναι ότι η συμπεριφορά της ήταν απαράδεκτη. Η συγκεκριμένη κοπέλα (η οποία επίσης μου αρέσει πολύ σαν εμφάνιση) έχει άλλωστε ένα κάρο κακές κριτικές. Δεν είμαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο μόνος που μένω δυσαρεστημένος από τις επιδόσεις της. Και ειλικρινά, αν δε μου πέταγε αυτή την ατάκα στο τέλος θα την ξέγραφα ως μια ακόμη αποτυχημένη συνάντηση και θα προχωρούσα παρακάτω. Όχι όμως από'κει που μας χρωστάγανε να μας πάρουν και το βόδι!

Με τη συγκεκριμένη αλυσίδα άλλωστε δεν έχω κανένα πρόβλημα. Την επισκέπτομαι συχνά και έχω περάσει θαυμάσια με τη Νίκι, τη Ναταλί και τη Σιμόνα (έχουμε και ίδια γούστα όπως βλέπεις Μεγάλο χαμόγελο).
P
px75
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10