Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
1) εβαλα 3 στην τσα διοτι η γιαγιουλα ισα που περπαταγε, αλλα οταν νομισε οτι δεν θα περναγαμε μου ταχωσε κατω απο τα δοντια της ... οτι τελος παντων ειχε.
2) δεν σημειωσα τι εκανε η κοπελα διοτι δεν μας ειπε τιποτα οταν βγηκε στο σαλονι οπως και η γιαγια!
Και τωρα στο κυριως θεμα: Περασαμε απο το συγκεκριμενο ιδρυμα με τον "κουμαπαρο" μου, ο οποιος καθε φορα που θελει βολτα στα ...δελά, ερχεται σπιτι και τρωμε ωρες διαβαζοντας κριτικες και κραταει σημειωσεις! Εαν ειχε κομπιουτερ θα ηταν ο καλυτερος οδηγος πολης σε τετοια θεματα. Τελος παντων πισω στο θεμα μας. Ψηστηκαμε να μπουμε, παρ ολο μου επεφτε λιγο παραπανω απο τα κιλα .. που γουσταρω. Μπηκε λοιπον και αρχισε αμεσως μια πιπα ... ετσι για λεμε οτι εκανε κατι! Λεω δεν πειραζει ας βολευτω μονος μου απο τον "μπουφε". Πρωτο .. Ωπα ... μου λεει σιγα σιγα και τραβιεται! Ας ειναι... ξαναπροσπαθω ... πιο σιγα.. δευτερο Ωπα... τραβιεται τελειως και μου ερχεται στο πλαι κι αρχιζει να μου τον παιζει...! Οποτε λεω εδω ειμαστε κι αντε γεια . Σημειωτεον φοραγε κατι σαν κορσε .. το οποιο βεβαια δεν βγηκε! Εκανα ετσι λιγο να πιασω βυζο... και ... απλα με σηκωσε, ηρθε παο κατω και αφου ειπα οτι δεν θα πανε χαμενα τα 20 ευρωπουλα ... εσπρωξα .. και τελειωσα.
Βγαινοντας με τον δικο μου, ρωτησα πως πηγε? Μου ειπε οτι την παελευε ολη την ωρα για να βαλει λιγο χερι! Δεν ξερω ρε παιδια ισως να μην ηταν στα κεφια της αλλα καμμια σχεση με τα οσα διαβασα για την κοπελα. Κριμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού