Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα από μια περιπετειωδη αναζητηση ενός κοριτσιου που πραγματικα να μου κανει το κλικ αυτές τις μερες καθως το μιλφονι παραπαιζει αυτές τις μερες στα σπιτια και στις κριτικες, επιτελους καταθεση για πρωτη φορα στην μπιανκα.Ηθελα ένα ησυχο μπουρελακι μακρια από τη φυλης που γινεται χαμος αυτές τις μερες,ένα γλυκο κοριτσι με σεξι σωμα,φοβερη η αντιθεση του κορμιου με το προσωπο της και μια τρυφερη συμμετοχη.Το τελευταιο, δηλαδη η συμμετοχη δεν μου δοθηκε αλλα την ζητησα από την κοπελα στο σαλονι και δεχτηκε.Το κοριτσι το ειχα δει και χτες και ηθελα να μπω όμως διστασα και δεν το επιχειρησα καθως ημουν πολύ επιφυλακτικος για την συμμετοχη της.Τελικα διαβαζοντας μετα τις κριτικες που εχουν γραφτει οι επιφυλαξεις μου επιβεβαιωθηκαν,πραγματι ειχαν φυγει αρκετοι απογοητευμενοι.Τι εγινε με μας τωρα..μπαινοντας στο δωματιο και αφου της ειπα τι ηθελα εκατσε στο κρεβατι και μου επετρεψε χαδια και φιλια στο στηθος και το σωμα της.Πρωτα εβγαλε το σουτιεν της εντελως(αρχικα ηθελε απλως να το τραβηξει,εγω της ζητησα να το βγαλει εντελως),πολυ ωραια επιδερμιδα,ωραιο στηθος,θηλυκο,γυναικειο κορμι,και κατοπιν βγαλαμε και το κυλοτακι.Εκει χωθηκα αναμεσα στα ποδια της και την εγλειψα,κατι που δεν κανω σχεδον ποτε,και όμως ωραια αισθηση,καθαρο και περιποιημενο ,ετσι και αλλιως εχει ένα κορμι ολο για γλυψιμο..Κατοπιν της ζητησα να ξεκινησουμε πισωκολλητα,απαλες κινησεις ,αργες κινησεις,την αισθανομουνα, και κατοπιν μπρουμητα.Εκει συνεχισαμε παρομοιως με λιγο μεγαλυτερη ενταση και κατοπιν της ζητησα να παμε ιεραποστολικα.Και εκει συνεχισα στο ιδιο τεμπο,ευτυχως λογω καβλας δεν ηθελα να τελειωσω γρηγορα και καθως τον ρυθμο τον εδινα εγω και ηταν αργος μπορεσα να τη χαρω για αρκετο διαστημα μεχρι να τελειωσω.Συμπερασματικα απ ότι καταλαβα,μαλλον γενικα δεν είναι για υψηλες στροφες και πιθανον για ένα συναγωνιστη με απαιτησεις μαλλον τα πραγματα δεν θα κυλησουν καλα, για μενα ωστοσο ηταν σχεδον αυτό που ηθελα,δηλαδη μικρη σε ηλικια,ωραιο σωμα, πολύ σεξι,δεν με προβληματισε ,ενώ ακομη και αυτό το μειονεκτημα της που είναι οι χαμηλες στροφες στο σεξ μου επετρεψαν να την ευχαριστηθω για μεγαλυτερο διαστημα απ ότι περιμενα λογω της καβλας που ειχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2011
παίκτη είναι η καστανή ή καστανόξανθη Μπιάνκα το πιπίνι απο Φυλής 65κάτω?
ή η μελαχροινή γκαύλα από Φωκαίας 25 κάτω?
ή καμια από τις 2? :-)
30 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι η μελαγχροινη κοπελα απο φυλης 69 κατω και φυλης 80, γλυκια πιπινα
Δεν ειναθ η μπιανκα απο φωκαιας 25 κατω που εχει δουλεψει και αυτη στο 69β που ειναι και πιο εκφυλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2