Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
10:05 χτυπώ το κουδούνι. Επιλέγω ελευθερο στοματικό στην πορτα του δωματίου και στο βάθος η Λίντα που ετοιμάζεται με χαιρετάει. Ντουζ (πετραδάκια κάτω!). Αναμονή στο δωμάτιο. Στην TV παίζει ποτ-πουτί με φωτο με αυτοκινητα, τοπία, σκάφη και γυναίκες. Ακριβά γούστα. Το στουντιο φινετσάτο & φροντισμένο. Χώρος καινούργιος, πολύ καλά εξοπλισμένος (πετσέτες μικρή & μεγάλη!! Συγχαρητήρια!!!, -καλό θα ήταν να ήταν σφραγισμένες, όμως σας εμπιστεύομαι ότι τις αλλάζετε όλες σε κάθε πελάτη, σαπούνια, νιπτηρας, ντουζ, φωτισμός, σαγιονάρες, καθρέπτες, σαλόνι, κτλ), μέχρι και ασανσέρ έχει (δεν είναι πολυτέλεια αλλά απαραίτητο για καποια άτομα που το έχουν ανάγκη). Καθαρό δωμάτιο, με σιδερωμένα σεντόνια. Λείπει μιά κρεμάστρα για την πετσέτα διπλα στη ντουζιέρα (απέξω), υγρομάντηλα και dvd με ταινία ΧΧΧ (εμένα δεν μου χρειάστηκε τίποτε από αυτά τα 3, απλώς τα αναφέρω σαν παρατήρηση για την τελειότητα). Α, ίσως ένα κομοδινάκι δίπλα στο κρεβάτι θα βοηθούσε. Το θέμα γούστου είναι υποκειμενικό, καθένας από μας θα πει τα δικά του, οπότε δεν θα εκφρασω τη γνωμη μου καθώς δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Σαν πληροφορία όμως λέω ότι είναι ένας μοντέρνος χώρος. Επίσης πολύ βασικό! για μένα: έχει εξαιρετική διαρρυθμιση/χωροθέτηση των δωματίων, μπάνιου, κουζίνας, κτλ. –δεν την έχουν όλα τα στουντιο, οι κοπέλες και εμείς το έχουμε ζήσει!-. Είναι νομίζω από τα κορυφαία αθηναϊκά.
Λίγο πριν μπει η Λίντα στο δωμάτιο έχει χτυπήσει ήδη το κουδούνι. Καταφθάνει με τα λάδια της, τα ΥΓΡΟΜΑΝΤΗΛΑ (χωρίς να τα ζητήσω), κτλ. Αγκαλιές, φιλιά και χαιρετισμοί που βλεπόμαστε μετά από αρκετές εβδομάδες. Κουβεντούλα σύντομη και πιάνουμε δουλειά. Πέφτουμε στο κρεβάτι. Τρώει μπάλες & κορμό για αρκετή ώρα. Μπαίνω και εγω στο παιγνίδι με 69 στην αρχή πλάγιο, μετά με εκείνη από κάτω. Είχαμε ανάψει για τα καλά και πέφτανε και δαγκωματιές εκατέρωθεν. Κάποια στιγμή της είπα να πάμε σε σεξ, μού λέει όχι θα σε φάω κι άλλο. Με έφαγε τελικά με έμενα στο ύπτιο, γονατιστό, από πάνω, κτλ. Αρχισα να τρωω και εγώ στήθη, κώλους κτλ. Τα δάχτυλα μου δούλευαν στο φουλ και παντού. Με σταματούσε γιατί είχε πάρει φωτιά. Κάποια στιγμή μας έβαλε λάδι, κάναμε ισπανικό σε δύο στάσεις, στη μιά στάση με ταυτόχρονο στοματικό. Μπερδέψαμε τα μπουτια μας από τις προκαταρκτικές περιπτύξεις. Λάστιχο και εν τέλει ξεκινούμε με εκείνη από πάνω (δεν θέλω κρέμα μού είπε και δεν χρησιμοποίησε). Ελαφρές κινήσεις εκατέρωθεν στην αρχή και μετά καλπασμός από μένα (που ήμουν από κάτω). Το γυρίζουμε σε doggy. Βαθιές, αργές κινήσεις, ξαφνικές από την πλευρά μου, στη συνέχεια κομπρεσερ και οι δύο μας. Δοκιμάζουμε κλασικό: στην αρχή με τα πόδια της στους ώμους μου, μετά ανοιχτά και στο τέλος να με έχει σφίξει σαν τανάλια. Εκεί τέλειωσα και εγώ. Μασάζ για επιδόρπιο. Δυνατή ατμόσφαιρα, κουβέντες για διάφορα θέματα κάθε τόσο. Μου ζήτησε και 1-2 φορές συγγνώμη εάν δεν είχε φουλ απόδοση, καθότι το peak της το πιάνει το απόγευμα, αλλά φρόντισα εγώ να την ξυπνήσω όπως παρατήρησε. Στο τέλος με ρώτησε εάν πήρα βιάγκρα, και της είπα ότι δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Η γνωστή Λίντα όπως λέει και το Sensuality στο ιντερνετ. Απίθανη. Αποχαιρετισμός. Λίντα σ’ευχαριστώ για άλλη μιά φορά και νασαι πάντα καλά. Καλές γιορτές και του χρόνου με υγεία και ό,τι επιθυμείς!
Πολλές ευχές και σέ όλους όσους το διάβασαν αλλά και σε αυτούς που δεν διάβασαν το σημερινό κείμενο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2011
χρυσό gurantee το προσωπυγράφω και εγώ..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1