Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126765
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μόλις τώρα ήμουν έτοιμος να γράψω τη δικιά μου κριτική για την Άννα, διάβασα την κριτική του dimmits, που κατέθεσε απόγευμα, και λες και ήταν μέσα στο μυαλό μου!
Γλώσσα
Εγώ την επισκέφτηκα γύρω στις 10 μμ, ήξερα βεβαίως ότι εφόσον λείπει η Ντενίζα όλα τα άλλα είναι περιττά. Νομίζω ήταν ένα μόνο αυτοκίνητο στο πάρκιν. Η Άννα είναι όντως βιαστικιά και κρυόκωλη αν και εμένα με κάβλωσαν πολύ τα μάτια της, έχει τα προσόντα να φτάσει ψηλά αλλά...δεν έχει τη διάθεση.
Money Mouth
Ξεκίνησε στραβά όταν, ενώ μου τον έγλειφε χωρίς καθόλου ζωντάνια για να καβλώσεις της έπιασα το κεφάλι για λίγο πιο έντονη πίπα, τι τό θέλα; Μου τραβιέται λέγοντας 'Εγώ δεν είμαι Ντενίζα!', έπαθα πλάκα, χαλάστηκα πολύ απ'αυτό... Ακόμα και όταν ξαπλωσα ανάσκελα να μου τον γλύψει - μια θέση που δε μ'αρέσει καθόλου προσωπικά - δε δεχόταν ούτε να πάρει πιο καβλωτική θέση... Άσε που έχω την αίσθηση ότι τρώει κολλήματα άμα στην κάβλα σου επάνω πεις 'σε γαμάω' κτλ. Τι νομίζει ότι κάνει εκεί; Παίζει τάβλι; Χμμμ;
Δε χρειάζεται να πω για στήσιμο, εντελώς κομμωδινάτο, συμμετοχή μηδέν. Και σε πολύ λίγο μου ζήτησε να τελειώνω αλλά μιας είμαι καινούργιος στο χώρο δε μου σηκωνόταν καν με τέτοιες συμπεριφορές. ΤΟ ΜΟΝΟ που της αναγνωρίζω είναι πως ήταν από το πρωί εκεί... Ε, όταν σε γαμάνε όλη μέρα τι περίμενα και γω 10μμ; Χαμόγελα; Απλά και μεις τα λεφτά δεν τά'χουμε για πέταμα! Κόβουμε βασικά πράγματα για να πάμε στις πουτάνες και είναι κρίμα να αισθάνεσαι ότι τα πέταξες!Θυμός

Τέλοσπάντων και γω ξανά τώρα μετά την επιστροφή της Ντενίζας, θα πρέπει να καταλάβουν κάποια κορίτσια σαν την Άννα ότι ο κόσμος πληρώνει για να γαμήσει και όχι για τους πρήξει! Αλλιώς θα βαράει μύγες...Εμμμμ
Αυτά τα ολίγα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
LoserBoy
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2011
Κατι κοριτσια σαν την Αννα χρειαζονται ενα γερο χερι ξυλο απο τον /τους υπευθυνους του μαγαζιου για να στρωσουνε χαραχτηρα.Δεν μπορει η Ντενιζα να ανεβαζει το μαγαζι και η καθε μαλακισμενη Αννα να χαλαει την πιατσα.Κατι τετοιες θελουνε να εχουνε ενα νταβατζη μπαμπουλα πανω απο το κεφαλι τους για να στρωνουν χαραχτηρα και να μην τρωνε τσαμπα τα λεφτα του κοσμακι.Φιλαρακι επρεπε να ζητησεις τα λεφτα σου πισω.Δεν χρειαζετε να τις καλομαθενουμε τετοιες βρωμιαρες σαν την Αννα!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1