Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σάββατο απόγευμα κατά τις 18:00 και μετά από αρκετά μεγάλη στουντιότσαρκα, κατέβηκα με το μετρό στον Κεραμεικό και επισκέυτηκα το συγκεκριμένο μιλφομάγαζο. Η τσατσά (πάρα πολύ συμπαθητική, γλυκιά και ευγενική) μου παρουσίασε την Ζωή. Η Ζωή είναι μια Ρωσίδα γύρω στα 45+, με όχι και τόσο ωραίο πρόσωπο, αλλά με ψηλό κορμί και κυρίως πόδια. Η αλήθεια είναι ότι το σκέφτηκα να περάσω, αλλά η τιμή για 69 (50 ευρώ) με έκανε να μπω. Μπανάκι και μετά από κάνα 5 λεπτο, ήρθε η κοπέλα. Ξεκίνησε με φιλιά από μέρους της και γλύψιμο στα αυτιά(είναι απότι φαίνεται το αγαπημένο της).Στην περιποίηση την δική μου τόσο στα βυζάκια της όσο και στο νινάκι της, γενικά με απέτρεπε Λύπη. Ωστόσο ήρθε η στιγμή του "δυνατού" σημείου της: Η πίπα. Πραγματικά είναι πολύ δυνατή εκεί. Ο πούτσος μου το καταευχαριστήθηκε. Βαθύ, υγρό, (χωρίς καπότα) με ταυτόχρονο τράβηγμα αρχιδιών. Μου περιποιούνταν τον πούτσο μου γύρω στα 10 λεπτά. Τελικά, έχυσα στα βυζάκια της. Σαν τελικό συμπέρασμα, ίσως θα ξαναπήγαινα για μια πίπα στην Ζωή Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Ζωή
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2011
''...η τιμή για 69 (50 ευρώ) με έκανε να μπω''

Στο Website του studio γράφει ότι το 69 χρεώνεται 60 ευρώ.
04 Δεκεμβρίου, 2011
παιδια αν κανει καποιος 69 με τη ζωη, ακομα κι αν το μουνι της ειναι φρεσκοπλυμμενο, θα πρεπει απαραιτητα να παει μετα για απολυμανση στοματος και θα ειναι τυχερος αν δεν του μεινει κανενα παρασημο στο στομα!!!!!!!!! Με αυτη τη γυναικα σιγουρα ειναι πολυ επικινδυνο και το ακαποτο! Προσοχη!!!!!!!!!!!!!!!
06 Δεκεμβρίου, 2011
επειδη εχουν αναδουλειες, αν δουν οτι πας να φυγεις τοτε κατεβαζουν την τιμη. Μου εχει συμβει στο συγκεκριμενο μαγαζι να κατεβασει το απλο προγραμμα απο μονη της η τσατσα στα 40 ευρω επειδη πηγαινα να φυγω. Ισως αν της ελεγα 30 να δεχοταν, δεν το εκανα ομως Λύπη Περασα με τα 40 αλλα τελικα και το μετανιωσα γιατι η συνεδρια ηταν μαπα! Κι εδω που τα λεμε, με την κριση που υπαρχει, τα 50 αλλα και τα 40 ευρω ειναι πλεον πολυτελεια για τους περισσοτερους απο εμας. Ας κατεβασουν τις τιμες αλλα κι ας αναβαθμισουν τις υπηρεσιες για να εχουν δουλεια!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3