Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
κατεβηκα με πολλες καυλες αλκιβιαδου...

μπαινω πρωτα στο 16β και η τσατσα μου παρουσιαζει την βερονικη πρωτα...και μετα την κατερινα την κοντη με τις πεσμενες βυζαρες και το κοντο ξανθο μαλλι ...
-θα περασεις?...μου λεει η τσατσα...
-θα περασω...
με παει στο δωματιο...δινω το εικοσαρι...
-ποια κοπελα θες? μου λεει...
-ας ερθει οποια θελει...απανταω χωρις να ξερω γιατιΧμμμ;

η βερονικη ειναι χοντρουλι μωρο με βυζαρες 4,5αρες+,κωλαρες μπουταρες και γενικα -αρες...
εμφανισιακα ειναι η χαρα του παχουλολαγνου...
εχει πολλα τατου και πιρσιν...εχει και στην κλειτοριδα πιρσιν...
εχει ωραια ψαχνα που δε χορταινεις να χουφτωνεις...η τελοσπαντων δε θα χορταινες αν δεν ηταν τοσο κομοδινο...

ευτυχως δεν εχει κανενα σπαστικο υφακι ξεπετας/στραβωμενης κτλ...αντιθετα θα λεγα οτι τη βρηκα αρκετα συμπαθητικη κοπελα...

αλλα δεν της αρεσει που ειναι πουτανα.
και αυτο ειναι προβλημα...Χαμόγελο
κανει αγγαρεια...δεν εχει καμια διαθεση να γαμηθει με τον πελατη και να χαλαρωσει μαζι του και δε βλεπει την ωρα να φυγει απ το δωματιο...

κανει και ακαποτο τσιμπουκι και πρωκτικο για οποιον ενδιαφερεται...

προκαταρκτικα 0...ημουν ηδη καυλωμενος,μου βαλε καποτα και ξεκινησε πιπα,την οποια δεν προσεξα(οποτε μαλλον δεν ηταν κατι ιδιαιτερο) επειδη ειχα πεσει με τα μουτρα στα ψαχνα της...

ηταν καθαρη και μυριζε ωραια το δερμα της(πολυ απαλο) και φοραγε ενα βαρυ εντονο αρωμα ,που μετα σκουπιζομουν με μωρομαντηλα για να φυγει ...

μικρη ειναι...κατω απο 25...

εκανε πολλη ωρα πιπα...καποια στιγμη που σταματησε την εβαλα απο πανω...οπου γαμηθηκε γρηγορα,ρηχα και απο μεσα της πιστευω προσευχοταν να χυσω γρηγοραΛύπη

εγω ειχα πολλες καυλες και την εβρισκα χουφτωνοντας τις βυζαρες και τις κωλαρες...

καποια στιγμη κουραστηκε/βαρεθηκε και σταματησε και την εβαλα ιεραποστολικα...

εδω ηταν πιο ωραια...αγκαλιασα το ζουμπουρλουδικο μωρο και αρχισα να σπρωχνω πιο δυνατα...
αυτη στην κοσμαρα της βεβαια...οποτε ενιωθε την πουτσα της φευγαν κατι βογγητα,αλλα κατα τ αλλα κοιταζε το ταβανι και επαιζε με το πιρσιν στο χειλος της...

καπου εκει...στο 6-7λεπτο οπως το υπολογιζα,μου πεταξε κι ενα "ελα αγαπη μου"...και μετα απο λιγο ηρθε η αγαπη της,μεσα στη βυζομπαλενια αγκαλια...

συμπαθητικη κοπελιτσα λοιπον,αλλα δεν κανει γι αυτη τη δουλεια...δε θα τη συνιστουσα...

κριμα παντως...πολυ κριμα...γιατι τετοιες ωραια παχουλες σωματαρες με βυζαρες κιολας ειναι σπανιες και εχουν και μεγαλο φανατικο κοινο...αλλάάάάά...αλλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερονίκη
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2011
Βερόνικα λένε τον μόσχο ρε, όχι Βερονίκη Γαμήσου

Μ' αρέσει πάντως που την κατερίνα τη βρήκες κοντή, ενώ τον τόφαλο τον βρήκες ζουμπουρλούδικο...
Π
Πύρκαυλος
03 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε τι να τη βρω?ψηλη?1.60 δεν παιζει να ηταν...

βερονικη την ειπε η τσατσα...Γαμήσου
03 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τότε τρία τα τεινά:
α) δεν ήταν η Κατερίνα η Σέρβα
β) την είδες καθιστή
γ) έχεις υψηλά ποσοστά μυωπίας Γαμήσου
Π
Πύρκαυλος
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβως ετσι οπως τα ειπε ο φιλος ειναι για τη Βερονικα....Ετσι και χειροτερα. Το κανει με το ζορι, δε νομιζω να περασει ποτε κανενας καλα μαζι της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4