Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο μεσημέρι, επίσκεψη στην Έφη έχοντας διαβάσει τα καλύτερα…
Η Έφη είναι … απασχολημένη στο δωμάτιο Νο 1, ενώ ένας ακόμη συναγωνιστής περιμένει ήδη στο δωμάτιο Νο2…
Γνωρίζοντας ότι θα περιμένω, προχωρώ στο δωμάτιο Νο3 με διάθεση για διαλογισμό ή στη χειρότερη κανα Sudoku στο κινητό μου για να περάσει η ώρα…
Λοιπόν, τα προγράμματα που προσφέρει η Έφη είναι 40 το απλό, 50 χαλαρά και 60 με μασάζ… Πέραν τούτου, ουδέν !!!Εμμμμ
Επιλέγω το 60άρι περίεργος να δω τι σόι μασάζ θα μου κάνει…
Σε κανα σαρανταπεντάλεπτo, εμφανίζεται η Έφη χαμογελαστή. Τριανταβάλε, Πολωνέζα, σκούρο κοντό μαλλί καρέ, μικρό στητό και μαλακό βυζάκι, πρόσωπο χαριτωμένο, κορμί καλλίγραμμο μέση στενή, κωλαράκι πεταχτό…
Κρατώντας ένα μπουκάλι λάδι ανεβαίνει στο κρεβάτι και με περιμένει να ξεντυθώ (σιγά να μη περίμενα τόση ώρα ξεβράκωτος)…
Ξαπλώνω στο κρεβάτι μπρούμυτα, και αρχίζει ένα μασάζ, που σίγουρα άξιζε τα 10 ευρώ ίσως και παραπάνω…
Εν τω μεταξύ έχουμε ανοίξει κουβέντα περί ανέμων και υδάτων και έτσι ευχάριστα περνάει κανα δεκάλεπτο… Εδώ σημειώνω ότι κατά την ταπεινή μου άποψη, η τύπισσα διαθέτει και μυαλό και προφανή αίσθηση του χιούμορ.
-Γύρνα μου λέει, χαμογελώντας, γιατί ώρα είναι να κάνουμε και λίγο δουλειά….
Με λίγα επιδέξια χάδια, ο Γιακουμής δηλώνει παρών. Σκούφος με το στόμα, και πίπα αργή και βαθειά με χάδια στους δορυφόρους και πονηρές καυλιάρικες ματιές ….
Απλώνω το χέρι μου στο μουνάκι της και χωρίς να σταματήσει την πίπα, ήρεμα μου ζητά να μη χώσω δάχτυλο…
Την διαβεβαιώνω ότι θα σεβαστώ την επιθυμία της και αυτή συνεχίζει τα ρουφήγματα ενώ εγώ της τρίβω την κλειτορίδα και αισθάνομαι την τρύπα της υγρή… Αν ήταν λιπαντικό, εκτιμώ το γεγονός ότι δεν το έβαλε μπροστά μου… Όμως εκείνη τη στιγμή, εγώ άλλα ήθελα να πιστέψω.
Κάποια στιγμή, γυρίζει προς το μέρος μου και με φιλιά, μικρο-ρουφήγματα και μικρο-δαγκώματα στο στήθος μου, κάθεται από πάνω με την σιγουριά και την άνεση γκόμενας… από τα παλιά και αφού τρίβεται για λίγα δευτερόλεπτα, καρφώνεται επάνω στο Γιακουμή και αρχίζει να κουνιέται αργά και αισθησιακά. Κάθε λίγο αλλάζει από μόνη της θέση παρακολουθώντας τον εαυτό της στο καθρέφτη…
-Μου αρέσει να το βλέπω να μπαίνει μέσα μου, μου δηλώνει καυλιάρικα…
Σε λίγο το γυρίσαμε σε ιεραποστολικό με τα πόδια της ευέλικτα να πηγαίνουν αβίαστα όπου τα έσπρωχνα…
Επόμενη στάση στο πλάι, με το ένα της πόδι μαζεμένο και το άλλο ανάμεσα στα δικά μου…
Δεν άντεξα πολύ… Μερικά δυνατά χτυπήματα… και τετέλεσται….
Χαζοκουβέντα στο κρεβάτι για δυο τρία λεπτά και αποχαιρετισμός με φιλί στο μάγουλο και ένα ευχαριστώ που ακούστηκε ειλικρινές….
Συμπέρασμα…
Εμπειρία μοναδική… Πραγματική επαγγελματίας, με το μαγαζί γεμάτο, μου αφιέρωσε τουλάχιστον μισή ώρα… Βρήκε όλα τα κουμπιά μου και μου πρόσφερε αυτό ακριβώς που ζητούσα, ένα τεμπέλικο, αβίαστο, ουσιαστικό σέρβις καθόλα πρέπον για μεσημέρι Σαββάτου… Σίγουρα θα την ξανά επισκεφτώ!!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Έφη
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού