Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
6.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
9.0
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Καύλα η Ρουσάκη αλλά μόνο αυτό,η πρώτη σκηνή είναι όλα τα λεφτά,με διάρκεια κανένα 40λεπτό,οι λεβέντες στην αρχή κάνουν τους gay,έχει πλάκα το κόνσεπτ,βγάζει γέλιο....και στην συνέχεια ω θεοί οι gay γίνονται στρέητ κ γαμάνε την Ρουσάκη,απίστευτο ε;;; ούτε κ σεις το πιστεύετε το ξέρω. Απίθανο γέλιο κ με μια φυσικότητα οι gay της κάτσανε μια χαρά κ στρέητ,λες κ ήθελε να τους κάτσει από την αρχή όπως ήταν στο σενάριο ένα πράγμα. Γλώσσα

Ξεκώλιασμα,ξεμουνιασμά κ πίπες για όσκαρ,θέλω να γίνω κ γω Ζαφείρης.Κουλ

Από εκεί κ κάτω ψιλόχαθηκε η μπάλα...κάτι γαμήσια αδιάφορα.Με τον Ζαφείρη στο τέλος να δίνει πάλι ρέστα στην τελευταία σκηνή με το καρότσι(νόμισα ότι ήταν από τα γυρίσματα στην αρχή).

Άντε να δούμε πότε θα γυριστεί μία τσόντα μόνο με ελληνίδες,έθνος χωρίς τις δικές του πορνοστάρ δεν έχει μέλλον.

Τελεία κ παύλα Ρουσάκη είσαι καύλα,περιμένουμε το επόμενο.

Ποιότητα εικόνας/ήχου άριστη όπως πάντα,θα έβαζα 10 αλλά το δεκάρι το θέλω μόνο για μένα.Σπασίκλας

Παίδες όποιος προλάβει,άνοιξα πόσα site μέχρι να βρω link,τα λαγωνικά του sirina είναι καλά εκπαιδευμένα,δεν μπορείς να την βρεις εύκολα την τσόντα,μέχρι το πρωί παίζει να μην υπάρχει εκεί που την βρήκα.
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού