Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη εχθες το απογευμα(10 Μαιου) στο εν λογω μαγαζι με τις σκαλες.Τιποτα ιδιαιτερο στη Μινωος.Λιγα τραβελια,μερικες προπερσινες(απο τοτε ειν εκει δηλαδη-Αφροδιτη,Χριστιαννα κτλ.).Μετα την τσαρκα κι απο τα διπλανα καταστηματα γυρισα σε αυτο το μαγαζι που ειχα δει την κοπελα απο πριν.Η Τανια Δηλωνει 19,εχει μετριο προσωπο(5 στα 10)Και πολυ καλο σωμα αδυνατο στα γουστα μου(8-9).Ξανθια με κατσαρα μαλλια και την κανω για Αλβανιδουλα,αν και μου ελεγε οτι δηθεν ειναι απτην Αθηνα.Στο δωματιο αξιοπρεπης πιπα,ενω ειχε παρει και πλαγια σταση κοντα μου και μπορουσα να την χαιδευω παντου.Κατοπιν κλασικη σταση,Πηγα να της σηκωσω και το ενα ποδι λιγο,αλλα πονουσε και της το ξανακατεβασα σε οριζοντια θεση.Της εδινα και φιλια-γλειψιματα στο λαιμο μπας και γινει κι αυτη λιγο ενεργητικη,αλλα δεν τα καταφερα.Μετα απο λιγη ωρα στα τεσσερα.Σπρωξιμο για αρκετη ωρα,ενω χαιδευα και την υπεροχη κωλοοπή της!!!!!Παλι πονουσε και με εσπρωχνε(τι στο διαολο,ολες ξεπατωμενες ειναι στην Μινωος?μου εχουν τυχει πολλες εκει που δεν αντεχουν και πονουν), για αυτο την επιασα σφιχτα απο τη μεση,ωστε να εχω τον ελεγχο των κινησεων.Η καταληξη γνωστη!!!!!!!!!

Η τσατσα του καταστηματος ειναι πολυ αξιοπρεπης και ευγενικη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2008
Όνομα κοπέλας
Τάνια (ελπίζω να θυμάμαι σωστά!!)
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.259
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού