Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας! Επιστροφή express στην Αθήνα και οι καύλες στο απροχώρητο! Απόγευμα στη φυλής οι ξένοι να κάνουν πάρτυ κανονικό! Σκεφτόμουν να δείχνω ταυτότητα γ να περνάω ανάμεσά τους! Τεσπά! Είσοδος σε μερικά σπιτάκια μέχρι που μπήκα σε αυτό! Με καλησπερίζει η ευγενικότατη αλλα βαρέων βαρών κυρία και μου παρουσιάζει 2 κοπέλες! Ιωάννα και Ρωξάνη! Βγήκαν κ οι 2 μαζί από το κουρτινάκι! Είχα πολλες σηκωμάρες αλλα γ να μην φάω καμιά ξεπέτα αποφάσισα να πάρω 1 μόνο! Κ το παίξα κορώνα γράμματα! Άφησα την τσατσά να διαλέξει γ μένα! Της είπα να τις φωνάξει έξω γ να διαλέξει αυτή μπροστά τους αλλα μου είπε θα μου παρεξηγηθούν! Οκ! Ξεκίνησε να μετράει κ το 10 το καλό έκατσε στην Ιωάννα! Δίνω τη χαρτούρα κ εισέρχομαι στο δώμα! Βγάζω ρούχα κ κάθομαι στο σχετικά βρώμικο κρεββάτι! Είχε στάμπες! Τέσπα δίνω τόπο στην οργή κ σκάει μύτη κ η κοπέλα! Νορμάλ σωματάκι 2 διπλό βυζάκι σχετικά όρθιο! Δεν κοιτάει το θεό αλλα είναι ωραίο στην αφή! Ωραίο πωπουδάκι! Νορμάλ δλδ! Βγάζει τα περιττά ανεβαίνει στο κρεββάτι κ ξεκινάει να πασπατεύει το ήδη σηκωμένο Μήτσο! Με ρώτησε κιόλας αν τον έπαιζα όσο την περίμενα! Φυσικά κ όχι ήταν η απάντηση! Κ προχωράμε! Προφυλακτικό κ πίπα! Όχι πολύ καλή! Αρκετό δόντι που πονούσε! Της το είπα κ το διόρθωσε αμέσως δίνοντας στην αρχή φιλάκια στο Μήτσο γ να περάσει! ¨οση ώρα συνέχιζε το κλαρινέτο εγώ χούφτωνα ότι έβρισκα πιο κοντά μου! Κώλο βυζί πέρασα κ λίγο τα δαχτυλάκι από το νινάκι της! Δεν είπε τπτ! Τη σταμάτησα γτ καταλάβαινα ότι σιγά σιγά ερχόταν το τέλος! Την έβαλα κανονικά από κάτω! Κ ξεκίνησα! Το πήγαινα πολύ σιγά γτ ήξερα ότι ήταν θέμα λεπτών να τελειώσω! Η κοπελιά συμμετείχε! Όσο έσκυβα κοντά της μου έγλυφε το λαιμό τα αυτιά! Έπαιζε με τη λέκανη της! Σε κάποια φάση κατι την έπιασε κ άρχιζε να βάζει όλη τη γλώσσα της μέσα! Λές κ ήθελε να το καθαρίσει! Τέσπα! Με την υγρασία από τη γλώσσα της σε λαιμό κ αυτιά έσφιξε κ τα πόδια της στη μέση μου κ κάπου εκεί αφέθηκα κ της τα δώσα! Με περίμενε να τα βγάλω όλα! Σηκωθήκαμε! Έκατσε κανα 2 λεπτά μέχρι να βγάλω το προφυλακτικο! Τη ρώτησα από πού είναι μου έδωσε κ 1 φιλάκι στο μάγουλο κ απεχώρησε! Όπως λέω κ στον τίτλο! Νορμάλ!

Υ.Γ Η κοπελιά κάνει κ ελεύθερο αλλά δεν πήρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού