Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367552
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οταν σκαει στο σαλονι και τη βλεπεις μ' αυτο το μακρυ μαλλι σχετικα ψηλη, με τη
γυμνη κορμαρα της και το αστροδιαστημικο στηθος της, χανεις τα λογια σου.Σε ρωταει τι
κανεις μωρο μου και τα σχετικα ,και εσυ ισα που κατορθωνεις να ψελλισεις χαζογελωντας
-καλα.Οσο περιμενεις στο δωματιο -θελοντας και μη ,αφηνεις τη φαντασια σου να καλπαζει.Ερχεται μεσα και ξεχνας που βρισκεσαι ,οτι εχεις πληρωσει,τις ομιλιες απο διπλα,τα οχι καθαρα σεντονια.Και αρχιζεις.Και αρχιζετε.Για προκαταρκρικα δεν ειναι για
πολλα.Ειδικα αν δε σε ξερει εχει κατι πατενταρισμενα καυλωτικα ρουφιχτα φιλια στο
στηθος και αυτο ητανε.Απ' την ωρα που θα μπει στο δωματιο κοιταει πως να σου βγαλει
το εσωρουχο.Ακριβως οπως στα φτηνα μπουρδελα.Υπαρχει και καποια ενασχοληση με τα @ρχ@ πριν σου φορεσει το σκουφι,και αφου σε εχει γδυσει.Εκει μαλιστα τα βυζια της πανω στον πουτσο μου ηταν βαλσαμο. Εχει ωραιο στυλ που σου φοραει το σκουφο:με τα χειλη! μαλιστα, δε βαζει χερι.Οπως δε βαζει και χερι και στην τιμια πεολειχια που ακολουθει.
Κατοπιν σε ρωταει πως θες εσυ επιλεγεις και ξεκινας.Αφ' ενος η συμμετοχη της ειναι ελαχιστη-αν σου κατσει σου ριχνει ενα πατενταρισμενο και μαλλον αστειο γλυψιμο του αυτιου.Αφ' ετερου, μετα απο 2-3 παλινδρομισεις αρχιζει να σε παροτρυνει για πιο
γρηγορα.Και μαλιστα σε ενημερωνει οτι ετσι το θελει και ετσι της αρεσει!!!!!
Εχω περασει 2-3 φορες ως τωρα και παντα κανω αυτο που με προτρεπει.ΔΕΝ εχω δοκιμασει να φερω αντιρρηση και να αρχισω τα παζαρια.Γι αυτο και δεν ξερω να σας πω τι γινεται σε αυτην την περιπτωση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού