Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τέτοια αστοχία ή αχυστία μάλλον δεν μου έχει ξανασυμβεί. Βέβαια συμβαίνει καμιά φορά, να μην σε εμπνέει η κατάσταση, αλλά υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης από την πλευρά της κοπέλας και του οίκου. Καταρχήν το 40άρι με άνεση χρόνου σημαίνει όλο κι όλο ένα δεκάλεπτο ;;;; Μπα, δεν θα ξαναπάρω. Α, ρίξτε και κανα σφουγγάρισμα.

Η τσατσά αρκετά πρήχτρα, συνήθως αποχωρώ σε τέτοια φάση που ακούω πολλά κεράσια, αλλά δεν το έκανα. Σου υπόσχεται οτι θα περάσεις καλά και σου ζαλίζει τα @@.

Η κοπέλα νεαρά, ψηλή, σφιχτό σώμα μοντέλου με μικρό στήθος και όντως φοβερή κωλάρα ( κωλαράκι μάλλον, μικρό αλλά φτιαγμένο για απόλαυση ), με μακρύ μαύρο μαλλί σπαστό, ουγγαρέζα κατά ισχυρισμό της.

Στα του σεξ, ελάχιστα προκαταρκτικά αν και πλήρωσα 40 με έξτρα χρόνο υποτίθεται. Στην πίπα σε κοιτάει και χαμογελάει ναζιάρικα και έχει καλό eye contact, αλλά αρκετό χέρι και δόντι. Μέχρι που παίρνει φόρα και αρχίζει να το καταπίνει με γρήγορο ρυθμό και ρούφηγμα. Αλλά πάλι, δεν το χει ακόμα 100%. Στο πήδημα τώρα, σόρρυ αλλά δεν κατάλαβα και πολλά, της ζήτησα να συνεχίσει με πίπα, όπου μου είπε, ξέρεις έχεις 2 λεπτά ακόμα ... ! Σιγά τον πολύ χρόνο ρε ! Ε δεν, όσο και να ήθελα και όσο και να πίπωνε με πάθος, απλά το όργανο πείσμωσε και δεν της χάρισε σταγόνα !!! Δεν μου έχει ξανασυμβεί. Και δώστου αυτή με περισσότερο πάθος, κόντεψε να μου το ξεριζώσει. Αφού έλεγα να πάω σπίτι να του βάλω πάγο ... Άστο της λέω, δεν πρόκειται ... Με κοιτάει στενοχωρημένη και λέει οκ, και bye bye ...

Κοιτάω το ρολόι, και δεν είχαν περάσει ούτε 20 λεπτά από την στιγμή που μπήκα μέσα. Περίμενα και κανα 5λεπτο, βάλτε και μέχρι να μπεί η κοπέλα και μέχρι να ντυθώ εγώ πείτε άλλο τόσο, άρα μιλάμε για 10 λεπτά το πολύ. Η τσατσά στην έξοδο επέμενε οτι τον χρόνο τον χρησιμοποίησα στο έπακρο !!!!!

Bye bye για μένα λοιπόν και η κοπέλα και το σπίτι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2011
Αδελφέ ΔΕΝ έχυσες και έβαλες 6 στο σχέση απόδωδη/τιμή ;;;;; έτσι όπως τα γράφεις μάλλον έπρεπε να γράψεις -6
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1