Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως πάντα λοιπον,αυτο το μαγαζι μπορει να μην εχει τις ωραιότερες γκόμενες,αλλά δεν έχω φύγει ποτέ κλαίγοντας τα λεφτά μου.Εχει τις κλασσικες υπηρεσιες μπουρδελου,με την κλασσικη fix τιμή 20 euro.Αλλά το περίεργο ειναι οτι ενω εχω ρισκάρει να μπώ στο δωμάτιο με κοπελες που δεν με επειθαν για την επαγγελματικη τους στάση,μεσα στο δωματιο ολα αυτα καταρριπτονταν.Ετσι λοιπον προχτές πέρναγα απο την περιοχή και επειδή η δικιά μου,έκανε την δυσκολη την προηγούμενη μέρα,μπήκα μεσα μετα απο πολλά χρονια,περισσότερο απο περιεργεια να δω πως εχει καταντήσει το μαγαζί.Προς ευχαριστην εκπληξη μου,το μαγαζί ηταν ιδιο ή και καλύτερο απο παλιά.Με το που εκατσα βγήκε μια κοπέλα μελαχροινη,με σουτιεν ενισχυμένο(απο αυτα τα υποπτα που δεν ξερεις τι θα δεις μολις βγεί)γύρω στο 1.65 χωρίς τακούνια,ρουμανοειδές πιστεύω λόγω χαρακτηριστικών,το οποίο απο την πόζα που πήρε δεν με εφτιαξε και μου φανηκε ισως λιγο αδιάφορο,η μανταμ του μαγαζιού ομως υποστήριξε με θέρμη την κορασίδα οποτε for old time sakes είπα να περάσω.
Εισερχεται στο δωματιο γδύνεται και το στήθος κρεμάει σαν αχλάδι,με μεγαλα περιθύλια σαν πατομπούκαλα.Εκεί λεω ντάξει ηταν που ηταν το χεσαμε τελειως.Όμως περιεργως στα προκαταρκτικά πήρε αριστα η νεαρα και στο τσιμπούκι αψογη,με γλυψηματάκι στα καλαμπαλικια για να ανυψωθει το εργαλειο,πιπα καλή με γλώσσα,με ωραιο ρουφηγμα(οχι απο αυτες τις αερατες,που ειναι σαν να βάζεις την πούτσα σου σε κενο αερος)και απο μενα χαδακια στα βυζακια,τα οποία αντέδρασαν και ξεπεταχτηκαν οι ρόγες,πράγμα πολύ σπάνιο σε αυτον τον τύπο στήθους.Ερώτηση για το πως θέλω να συνεχίσουμε(σημαντικο)και στην απάντηση καβαλαρία κανένας μορφασμός δυσαρεσκειας,έτσι λοιπόν καβαλάει με τα μετόπισθεν δίνοντας παραλληλα και μια αισθηση πισωκολλητού με την κολάρα της τουρλωμένη προς το μέρος μου και την κολοτρυπίδα της να μου κλείνει το ματι.τι κρίμα ομως...δεν το δουλεύει το εργαλείο,ή τουλαχιστον οχι επαγγελματικά απο οτι μπορούσα να διακρίνω εγώ.Της ζητάω ευγενικα να γυρίσει προς το μέρος μου για να παίζω με τα βυζάκια,χωρίς δεύτερη κουβέντα και με πολύ προθυμια εκτελεί για να με ευχαριστήσει και μετα απο 2-3 λεπτά έντονου κωλοχτυπηματος επέρχεται η επιθυμητη καταστασις.
Τελειώνοντας την συνεδρία και μετα απο απο εκατερωθεν ευχαριστίες και κομπλιμάν,κλείνει η επίσκεψις με τον πελάτη να φεύγει απο το μαγαζί ξαλαφρωμένος αλλα πανω απο ολα ευχαριστημένος.

ΕΥΓΕ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2011
Υπηρεσίες
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού