Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 11 10
Call-Girls 28677
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαλεξα την Αννα σαν επιλογη τελευταιας στιγμης, ξεροντας οτι παω για πιο στρουμπουλο απ οτι ειναι τα γουστα μου, και για μετριοτητες γενικα. Οταν ανοιξε η πορτα αντικρυσα μια νεα, σεξυ γκομενα και πιο αδυνατη απ οτι στις φωτο, ακριβως στα ορια σωματος που γαμαω δηλαδη (οταν εχω λεφτα !!!) και η αληθεια ειναι οτι εντυπωσιαστηκα. Χαρηκα για την "τυχη" μου τοσο που σχεδον ετριβα τα χερια μου απο χαρα οταν μπηκα στο μπανιο .
Τελικα ομως τα πραγματα δεν εξελιχτηκαν οπως περιμενα... Μπερδεμα αυτη η γκομενα γιατι ενω με εφτιαχνε οπως την κοιταζα το σεξυ μουτρακι που τον ειχε στο στομα, με εγλυφε σαν ανοστο γλυφιτζουρι... νωχελικα. Τοσο πολυ που οταν τελειωσα το ξεχασα αμεσα κι ολας και χαζευα tv.
Δεν καταφερα να την υγρανω και ο δευτερος γυρος μου θυμισε κατι παλια γαμησια στη Σολωνος απο πεζοδρομιοβιζιτες (προ αμνημονευτων χρονων) που απο το πολυ το στριμωγμα δεν ηξερες αν εισαι μεσα η εξω...
Και καλα, περιμεναμε και οι δυο να βελτιωθει η κατασταση απο μονη της, αυτη επειδη δεν την ενοιαζε και εγω επειδη απλα περιμενα να μου πεσει..
Δε ξερω μπορει αν ειχα πιο πολλες καψες και ειχα πειει και λιγο να ταν διαφορετικα τα πραματα, αλλα αυτη η αδιαφορια μου το χαλασε τελειως. Ισως καποιο κοκορι να μη το προσεξει καν και να περασει καλα, αλλα εγω την εβαλα στα μειον. Ισως ειναι "αναπληρωματικη" λογω σεζον, τι να πω... το πρακτορειο αυτο εχει φερει πολυ καλυτερα
Παντως το φρεσκο αυτο προσωπακι μου εβγαλε κατι ωραιο... ας ειναι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2011
Σαν το τζοκερ εχει καταντησει η συγκεκριμενη...κι αν σου κατσει!)
Ελα ομως που δεν καθετε)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1