Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσέλευση στο Φυλής 59 κάτω κατά της 24:00 όπου από τη χθεσινή μπουρδελότσαρκα είχα σταμπάρει την Αλεξάνδρα και ήθελα να τη πηδήξω παρ΄ όλη την αδυναμιά της και τη κακή φήμη του συγκεκριμένου μπουρδέλου ως ξεπετόσπιτο. Έκανε μπασαρέλα με την άλλη με το καρέ μαύρο μαλλί ονόματι Τζούλια για τη οποία, αν και πολύ ωραία γκόμενα, δεν έχω και τις καλύτερες εντυπώσεις. Ο γυαλάκιας καράφλας τσάτσος ήταν αρκετά ευγενικός και τσίμπησε το μπλέ παράβολο όπου μου υποσχέθηκε για καλό κρεβάτι που προσφέρει η Αλεξάνδρα. Η Αλεξάνδρα είναι μία ξανθιά πολύ αδύνατη κοντούλα, σχεδόν άβυζι με όμορφο πρόσωπο και περίπου 22-23 ετών. Είπε ότι είναι Γιουγκοσλάβα από το Βελιγράδι αλλά μάλλον για τσαουσεσκίνα την έκοψα κι΄ αυτή όπως η πλειψηφία εκεί. Δε μιλάει τίποτα εκτός από ιταλικά και σέρβικα, άντε να συνεννοηθεί κανείς μαζί της. Το μόνο που ήξερα ήταν bella ragazza. Τώρα στο ρεζουμέ. Γλύψημο στο λαιμό της και τα άβυζα βυζάκια της, καυλομουνάκι φαινότανε. Πήγα παρά κάτω στα λαμπικαρισμένα μουνόχειλάκια της και της τα έκανα πατζάρι από τα ρουφήγματα. Καύλωσε και σπαρτάραγε σα ψάρι και έτρεμαν τα μπουτάκια της. Άρχισα σιγά σιγά να χώνω το δάχτυλο μου στο μου… της όπου έφερε λίγο αντίρρηση στην αρχή αλλά μπρος στην καύλα που είχε το άφησε να μπει όλο μέσα. Έτριβε τις ρόγες της και πρέπει να έχυσε το κοριτσάκι. Είχαν περάσει πάνω από 10 λεπτά, και ακούστηκε από μέσα υστερική φωνή Αλεξάνδραααααα….. Γαμώ τη μάνα της λέω, η άλλη η σκατικαριόλα η ρουμάνα είναι. Άρχισε η κοπέλα να δείχνει φόβο και βιασύνη, aspetta (περίμενε) της λέω και της το δίνω ακάποτο στο στόμα όπου άρχισε το κυρ΄ ελεήσον και παράλληλο @@πιάσιμο. Η άλλη την είχε στημένη τώρα έξω από την πόρτα και χτύπαγε φωνάζοντας , Αλεξάνδρα έβγα αμέσως έξω, της είπε. Έλα μέσα κι΄ εσύ Τζούλια μέσα να σου τα χώσω, της φώναξα. Τη να κάνω, βάζω την Αλεξάνδρα ιεραποστολικά και με προφυλακτικό της τα έχωσα. Το κορίτσι είναι νέο στο επάγγελμα (έτσι λέει το τσατσόνι) αλλά το πούλο τον ρουφάει κανονικά όλον μέσα. Βγαίνοντας έξω και περνώντας δίπλα από τη κουζίνα κοίταξα να βρω την άλλη (τζούλια) να τη ξεχέσω. Είχε βγει με την Αλεξάνδρα και το τσατσόνι και φιγουράρανε στο κατάμεστο από πελάτες σαλόνι. Της φώναξα τότε, τη χτυπάς ρε τη πόρτα όταν γαμάω τη φίλη σου. Η απάντηση της, το πρόγραμμα είναι μόνο 10 λεπτά. Της κατεβάζεις κανένα καντήλι τώρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.323
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού