Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Ξενοδοχεία 15799
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τακτικός θαμώνας του εν λόγω fuck hotel θεωρώ οτι προσφέρει τουλάχιστον όλα τα βασικά και όχι μόνον στον πελάτη. Με το κλείσιμο του Θερινού Σινεμά Καστέλλα απέκτησε πολύ διακριτικό και αρκετά εξυπηρετικό πάρκιν με ξεχωριστή αρκετά διακριτική είσοδο. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού είναι άψογη και ταχεία όσο για αναμονή έχω πολύ καιρό να θυμηθώ να περιμένω άνω του λεπτού για να εξυπηρετηθώ. Η διακριτικότητα του προσωπικού είναι το λιγότερο δεδομένη με εξαίρεση ίσως καμμιά φορά την περιέργεια μιας όμορφης Ρωσίδας ρεσεψιονίστ να ενοχλήσει κάποιους εμένα το αντίθετο. Απο τα μεγαλύτερα ατού του η χαμηλή τιμή του δωματίου για 3ωρη παραμονή (23 Εuro) καθώς και η προσφορά στην ίδια ακριβώς τιμή δωματίου με τζακούζι όταν είναι διαθέσιμο (η αναλογία δωματίων με τζακούζι ως προς αυτά χωρίς είναι περίπου 1 προς 3 όποτε άν το κατάστημα έχει πολύ κίνηση είναι λογικό να μήν ισχύει η προσφορά αυτή). Ενα ακόμα ατού του η θέα (όσο πιάνει το μάτι στο Φαληρικό Ορμο ειδικά το βράδυ after action είναι όλα τα λεφτά ) άν πάρει κάποιος δωμάτιο στην πρόσοψη με θυσία όμως του τζακούζι. Αν σχετικά πρόσφατα δεν έπεφτε στην αντίληψη μου η παράλειψη καθαρισμού ενός κλινοσκεπάσματος (μαύρος λεκές σε ένα σημείο σε σεντόνι) η καθαριότητα θα είχε υψηλότερη βαθμολογία. Αξίζει η επίσκεψη ειδικά σε μεσημεριανές καλακαιρινές ώρες που ο κλιματισμός είναι must και λειτουργεί πολύ καλά. Τα μείον του είναι το ελαφρώς και εμφανώς out of date ντεκόρ μέσα και έξω απο το δωμάτιο. Αν σε βραδινές ώρες το πάρκιν έχει το αδιαχώρητο υπάρχει η λύση των γύρω στενών αρκεί κάποιος να ξέρει που οδηγούν και μην βγεί στην κορυφή της Καστέλλας και το πάρκιν του πρώην μπάρ εστιατορίου Καστέλλο το οποίο έκλεισε πρόσφατα (λίγα μέτρα πριν την άφιξη στο ξενοδοχείο απο την μεριά του Πειραιά).
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού