Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191914
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά τις καλές κριτικές που διάβασα στο σάιτ, αποφάσισα να το δοκιμάσω.

Παρόλο που είχα GPS, η οδός Γλαύκου εμφανιζόταν ότι δεν έχει αριθμούς, και στην αρχή νόμιζα ότι χάθηκα. Τελικά το βρήκα μετά από αρκετή απόσταση από την Όθωνος Αμαλίας. Έφτασα στις 12:45 π.μ. Πάρκινγκ άνετο. Ανακάλυψα ότι λειτουργούν δύο στούντιο (όχι μπουρδέλο) και προτίμησα αυτό που είναι κοντά στην είσοδο. Δυσκολεύτηκα λίγο να βρω την είσοδο στο κτίριο καθότι ήταν από την πίσω μεριά (το πάρκαρα δεξιά αμέσως μόλις μπήκα). Ο τσάτσος ήταν ευγενικός. Η κοπέλα που δούλευε εκείνη ήταν ξανθιά, με ωραίο μεγάλο στήθος και καλοσχηματισμένους γλουτούς. Πλήρωσα 35 ευρώ και προχώρησα στα ενδότερα.

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και άνετο. Ήταν βαμμένο κόκκινο. Ο φωτισμός ήταν χαμηλός. Είχε κλιματισμό, νεροχύτη, συρταριέρα, μερικές καρέκλες και το βασικότερο, ένα μεγάλο διπλό κρεβάτι. Γδύθηκα και περίμενα.

Ρώτησα το όνομά της. Την λένε Εβελίν. Επίσης ρώτησα πόσο χρόνο είχαμε, και μου απάντησε γύρω στα 12 με 15 λεπτά. Τα προκαταρκτικά ήταν πιάσιμο και φίλημα στο στήθος της και πιάσιμο γλουτών. Ακολουθησε φόρεμα προφυλακτικού με ταυτόχρονο στοματικό. Έπειτα ήρθε από πάνω μου, και κατόπιν δοκιμάσαμε στα τέσσερα. Τέλος ήρθε η ιεραποστολική στάση, στην αρχή κλασσική και μετά με τα πόδια στους ώμους μου, οπότε και τελείωσα.

Απάντησα ότι τους βρήκα από το Ίντερνετ όταν με ρώτησε την σχετική, μάλλον τυπική, ερώτηση που κάνουν σε όλους τους πελάτες. Την ευχαρίστησα και αφού έφυγε, ντύθηκα, καλυνύχτησα τον τσάτσο και αναχώρησα. Στην έξοδο παρατήρησα ότι υπήρχε ένας πορτιέρης που δεν ήταν εκεί όταν μπήκα με το αυτοκίνητο.

Θα πάω οπωσδήποτε ξανά. Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Εβελίν
Υπηρεσίες
Giorgos_Papadopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
819
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού