Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνήθως για την Τζούλια δεν γράφω κριτικές. Την έχω επισκεφτεί περίπου 8-10 φορές και είναι ζήτημα εάν έχω γράψει κριτική 2η ή 3η.
Η τζούλια είναι ένα milf από Ρωσία (Μόσχα μεριά όπου έχει αγοράσει και σπίτι πρόσφατα) που εάν σε συμπαθήσει και της αρέσεις τότε δείχνει (εάν δεν της βγαίνει πραγματικά) με πολύ αληθοφανή τρόπο να γουστάρει το sex μαζί σου. Όπως αναφέρει και ο συναγωνιστής xilnik, κι εμένα μου έχει τύχει να τελειώσει (κατά δήλωση της) αρκετές φορές μαζί μου. Το εάν συμβαίνει πραγματικά δεν το ξέρω. Εδώ δεν το ξέρουμε σίγουρα για τις περισσότερες γκόμενες που έχουν περάσει από το κρεβάτι μας, γιατί έχουν την πολυτέλεια της προσποίησης χωρίς απαραίτητα απτές αποδείξεις. Είμαι σίγουρος ότι από όλες τις πρώην μου, στα πηδήματα που κάναμε, ένα ποσοστό τουλάχιστον 10-20% από τα τελειώματα που μου έχουν αναφέρει ότι τους συνέβησαν, δεν πρέπει να είναι πραγματικό χύσιμο αλλά προσποίηση.
Τέλος πάντων θέλω να επιβεβαιώσω τις δηλώσεις το xilnik (χωρίς να το γνωρίζω το παλικάρι) σχετικά με τα τελειώματα της Τζούλιας όπως επίσης και την ρήση που είχε ειπωθεί απο την Τζούλια προς αυτόν: "θέλω να σε παντρευτώ". Το έχει πει και σε εμένα αμέσως μετά από ένα γαμήσι όπου πρέπει να έχυσε.
Όλα αυτά τα αναφέρω γιατί παρατήρησα ότι έχει δεχτεί κακές ψήφους στο "θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική", 2/17, 5/20 και 5/13. Δεν κοροϊδεύει τους αναγνώστες στο forum και επειδή δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά και δεν έχω κανένα όφελος από την καλή κριτική στην Τζούλια πιστεύω ότι λέει την αλήθεια. Σχεδόν ότι αναφέρει έχει συμβεί και σε εμένα. Τώρα εάν η τύπισα χρησιμοποιεί τα ίδια κόλπα σε όλους τους πελάτες δεν το ξέρω. Ας το επιβεβαιώσει (ή όχι) κάποιος άλλος που την έχει επισκεφτεί. Η αλήθεια (και το εννοώ) είναι ότι ακόμα κι αν προσποιείται εγώ περνάω καλά μαζί της. Δεν ξέρω καν εάν η κοπέλα διαβάζει το forum και τις κριτικές.
Γουστάρει πολύ να την γλύφεις και σχεδόν πάντα πριν από οτιδήποτε άλλο έρχεται από πάνω μου και με "προκαλεί" για γλυφομούνι. Εγώ την πετυχαίνω πάντα καθαρή. Στο sex δείχνει να έχει προτίμηση στο πισοκολλητό αλλά απολαμβάνει και το πλαγιαστό.
Να ξεκαθαρίσω ότι η κριτική μου είναι απολύτως αντικειμενική και δεν προσπαθώ να πουσάρω την κυρία. Απλώς βλέποντας τις αρνητικές ψήφους στον xilnik για τις κριτικές του στην Τζούλια θέλησα να μεταφέρω και τις δικές μου εμπειρίες με την εν λόγω κυρία.
Για λάτρεις των milf συστήνεται ανεπιφύλακτα. Ακόμα το κορμί της κρατιέται σε καλά επίπεδα για την ηλικία της, αν κι έχει τους τελευταίους μήνες πάρει 3-4 κιλά.

Και κάτι τελευταίο. Προς το τέλος του καλοκαιριού μάλλον θα φύγει πίσω για Ρωσία μόνιμα. Όπως έγραψα και παραπάνω έχει αγοράσει σπίτι κάπου στην Μόσχα. Είχε κάνει και ένα ταξίδι πριν από μερικούς μήνες για να το ολοκληρώσει. Εκεί τα σπίτια οι εργολάβοι τα παραδίδουν με τους σοβάδες και το τσιμέντο στο πάτωμα οπότε πριν το επιπλώσεις πρέπει να το "ντύσεις". Οπότε θα την χάσουμε μάλλον σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού