Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν μπορουσαμε να μιλησουμε για το ποιον τυπο γυναικας θα ηθελα οσον αφορα τον τροπο που κανει ερωτα θα ελεγα σιγουρα την νταιανα,εχω παει τεσσερις φορες τον τελευταιο χρονο και παντα φευγω σχεδον ζαλισμενος,απιστευτος ερωτισμος.Το ιδιο εγινε και σημερα με τη διαφορα οτι ξεκινησε το γλυψιμο πιο κατω απ οτι περιμενα και ειλικρινα μ αιφινδιασε..και αυτο γιατι υπαρχουν καποιες ερωτογονες περιοχες που καλο ειναι σε μας τους αντρες να μην τις πολυχρησιμοποιουμε..μ αρεσει που πειραζα τον φιλο μου τον geopa!μ ενα cg που εγραψε κριτικη
Στη συνεχεια και μετα το βασανιστικο αυτό γλυψιμο την ικετευσα ν ανεβει από πανω μου πολύ σιγα καθως η ηδονη ειχε φτασει στα υψη και εκει με πολύ αργους ρυθθμους ειχαμε χαδια φιλια ,απολυτα ερωτικη ατμοσφαιρα και κατοπιν για να μη τελειωσω αμεσως αφου με νυχια και δοντια κρατιομουνα πηγαμε ιεραποστολικα οπου και εκει η συνεχεια ηταν η ιδια και ισως ακομη καλυτερη.Αφου τη χορτασα αρκετα στη συνεχεια της ζητησα να τελειωσουμε παλι με γλυψιμο και τελειωμα στο στομα της που ποτε δεν το κανω(παντα προτιμω να τελειωνω μεσα στη κοπελα) και παντα με το προφυλακτικο φορεμενο
Συμπερασματικα και εχοντας πληρη εικονα αυτης της υπεροχης ξανθιας χυμωδους με τις υπεροχες βυζαρες mlf(και τωρα και με μαυρισμενη επιδερμιδα που της παει) μπορω να πω ανεπιφυλακτα ότι είναι από τις πιο εγγυημενες περιπτωσεις γυναικων που μπορεις να δωσεις το εικοσαρικο και να περασεις πραγματικα καλα..Η μονη προσωπικη παρατηρηση που εχω να κανω και που θ ακουστει παραξενα είναι ότι επειδη ειμαι ατομο της δρασης,δηλ της διεισδυσης σε ολες τις στασεις πρωτα απ όλα και επειδη είναι τοσο καλη στα προκαταρκτικα ακομη και αυτή η ερωτικη πραξη μπορει να περασει σε δευτερη μοιρα, μαλλον θα προτιμησω ν αφησω τη νταιανα ως επιλογη για καποιες πιο χαλαρες και ειδικες περιπτωσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού