Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες Σαββατο κατα το μεσημερακι ειπα να κανω μια τσαρκα στα συνηθεις μερη και μετα απο μια μεγαλη και πολυωρη γυρα απο ολα τα σπιτακια κατεληξα στο σπιτακι στην Σαπφως 8 στο γνωστο ''Ανορθωγρφο'' που λενε και εκει δουλενε η κινεζα απο το Πεκινο Mia ειναι νεα παρουσια στον χωρο δροσερη παρουσια θα ελεγα μελαχρηνη μετριο ανασθημα και με το γνωστο ασιατικο γκαβλιαρικο προσωπο (αν και απο κοντα tet-a-tet καταλαβαινεις οτι ειναι λιγο μεγαλουτσικια) ηλικια δεν ρωτησα λογο του οτι δεν θελω να γινωμαι αδιακριτος αλλα πανο κατω την κοβω νανε καμια 28+ μπορει να κανω και λαθος τελος παντων χαμογελαστη και ευδιαθετη απο τον διαδρομο αποφασιζω να περασω με το παραβολο των 30€ και δεν αργησε να ερθει γιατι δεν ειχε και πολλυ κινηση ερχεται μεσα συστηνομαστε χαμογελαστη για σου μορω μου μου λεει και μπλα μπλα μιλησαμε για κανα 5 λεπτο περι ανεμων και μετα μπηκαμε στο παρασυνθημα μου περναη καποτα σε στυλ καλτσας και αρχηζει μου κανει μια πιπα καλουτσικια θα ελεγα με χαδακια στα αρχιδια και στο σωμα για λιγο μετα την σταματησα απο την πιπα γιατι θα τελειωνα γρηγορα οποτε την γυρναω στα 4 και λιγο doggy ακολουθησε αλλα να σημειοσω τα αναφονητα της και η καλη συμετοχη της αλλα τα βονγκητα τηςκυριως ειναι σκετη ''ΓΚΑΒΛΑ'' και με το ζορι κρατιομουνα να μην τελειοσω μετα την γυρναω σε ιεραποστολικο και πριν να χυσω την εβαλα να μου την παιξει και εκει τελειωσα μου την επαιζε κανα 2 λεπτο αφου τελειωσα καθολου βιαστικη και επισεις να σημειοσω οτι ητανε τοσο ευγενικη που μου εβγαλε και την καποταΕμμμμ πραγμα σπανιο και δυσεβτρετο στον βαρδαρη να στο κανει κοπελα ολες λενε βγαλτο μονος σου που ειναι και το αυτονοητο και αυτο μου εκενε τεραστια εντυποση ουτε και οι καινουργιες στο αθλημαδεν το κανουν γιατι συχενονται κλπ αυτο τεσπα ο χορως σεντονια κλπ ητανε πεντακαθαρος η τσατσα ευγενεστατη και γενηκα εχω να πω οτι η Mia ειναι μια καλη εμπηρεια Χαμόγελοθα την ξανατιμησω-επανεξετασω συντομα ελπιζω να βοηθησα καλη συνεχεια σε ολους....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Μία
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού