Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367552
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ειχα νυχτερινες ανυσηχιες και περιπλανιομουν στην αδεια πολη(κωλοκριση)..και ειπα να κανω ενα περασμα απο τα μαγαζια να δω τι παιζει..μετα το προσφατο ταξιδι μου στο βερολινο οι προσδοκιες μου δεν ηταν και οι μεγαλυτερες καθως ο πηχης εχει ανεβει ψηλα..εκανα μια γυρα σε ολα τα καταστηματα οπου και η λιγη πιτσιρικαρια χαλουσε την κατασταση..(οσοι καταλαβαινουν τι εννοω..)

αφου ειδα ενα-δυο κοπελες ενδιαφερουσες ειπα να επιλεξω την αντζη..ψηλο ωραιο τσεχακι,απαιχτο βλεμμα,φυσικο στηθος στητο και δυνατο κωλι το οποιο στημμενο ειναι για τσοντα..(χανει βεβαια στις λεπτομερειες λιγακι),και ενα καβλοειδες piercing στη γλωσσα που εμενα προσωπικα με εξιταρει!!λεω ας δοκιμασω..η τσατσα πολυ ευγενικη και εξυπηρετικη.

στα δια ταυτα το μωρα ξεκινησε με πιπα και στησιμο της κωλαρας στον καθρεφτη για να εχω την απολυτη θεα..στη συνεχεια αλλαγη 2-3 στασεων οπου υπηρξε δυνατο σφυροκοπημα και πολυ καλη συμμετοχη της κοπελας η οποια με εντυπωσιασε θετικα μπορω να πω και φαινοταν οτι το κατεχει το αθλημα..γενικα απο την εμπειρια μου τσεχες και ρωσιδες ειναι εγγυηση κατα 90%..
γενικα ηταν ενα απολαυστικο γ@μηση, και γουσταρα που το μωρο οταν βογγουσε φαινοταν το piercing στη γλωσσα της!ουτε ψευτικα βογγητα,ουτε μουφες..πολυ καλη..γενικα ενω ειχα μια αρνητικη διαθεση για τα μαγαζια της αλυσιδας καθως ειχαν ριξει ενα διαστημα τις υπηρεσιες τους,οι τελευταιες εμπειριες μου δειχνουν μια βελτιωση και στον τροπο συμπεριφορας αλλα και στη "πραξη".σημασια εχει οτι εφυγα ικανοποιημενος...(αλλα φυσικα οχι χορτασμενος) Γλώσσα
παμε γι' αλλα.. ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζη
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού