Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Πρωτομαγιααα , καλο μας μηνα και μετα το ψησιμο ας παμε για ενα χυσιμο ..
με το μαγιατικο στεφανι στον λαιμο και με ενα ανοιξιατικο γαργαλητο εκει κατω
φυγαμε για Βιλλα οπου δουλευε η Μαντελαιν , σταμπαρισμενη απο καιρο η νεαρα
κι αφου απ τις φωτο μου ειχε αρεσει πηγα καρφι προσευχομενος να μ αρεσει και να μπω ..
Μαντελαιν λοιπον ... http://tinyurl.com/Mantelain
Ετσι ακριβως την βρηκα , ενα ζουμπουρλουδικο κοριτσι, μονο που τα μαλλια εχουν πλεων κοκκινες αποχρωσεις
Με ροζ συνολακι και μαυρο δυχτωτο σεξυ καλσον , ενω ακομη ποιο σεξυ η κοκκινη γοβα με το σιδερενιο
τακουνι - καρφι , ζαρτιερα κατι αλλα στην μεση που δε ξερω πως τα λενε..
Χαμογελο και ενα σπινθιροβολο βλεμα στο σαλονι πολλα υποσχομενο
Προγραματα τα κλασικα , ολα εκτος πρωκτικο
40 απλο , 50 ισπανικο , 60 - 70 τα γυμνα και τα 69 100-120 ντουζια και τζακουζια
αν και συνηθος πρωτη φορα παιρνω απλο ψηθηκα για ισπανικο (και καλα εκανα)

Στο δωματιο τωρα ετοιμαστηκα και εκοβα βολτες και να σου και η Μαντελαιν
Hello και μου πεταει τις βυζουμπες εξω
- Wow , nice boobies
- Thanks
Ακολουθησαν συστασεις και εξερευνησεις ... το μεγαλο ταττου στο ποδι χαζευα
ενω καθομασταν στο κρεβατι ενω το ματι μου επεσε αναμεσα στα μπουτακια
κατι πολυχρωμο ειδα εκει και πηγα να της αφαιρεσω το βρακακι εκ προθεσεως
με σκοπο το κερδος , παω να τραβηξω το λαστιχο .. ντοινγ ! Δε υπηρχε βρακι
ποτε το εβγαλε ? χαμπαρι δε πηρα , ταττου ειχε και εκει .. την πατησαμε χαχαχα
Wow another tatoo , και μου ανοιξει τις μπουταρες να το δω και να σου και αλλη εκπληξη
Ooops piersing ! Ναι δυο σφαιριδια μοστραρουν εκει χαμηλα ... μμμ μου μπηκαν ιδεες...
Ξαπλωσαμε και συνεχισαμε λιγο το μπλα μπλα , ενω κοπλιμεντα και χαδακια εκαναν τηνξ εμφανηση τους
ματσα μουτσα στα λαιμουδακια , χαιδεματα , πεοχαιδολογηματα και σουζα τ αλογακι ..
Περασμα προφυλακτικου με το στομα χωρις χρηση χειρος , για το ποιο επιβραβευθηκε λεκτικως
Πιπας εναρξη με μενα ξαπλα και αυτη στα 4 , κι ενω ειχα προσβαση παντου αποφασισα να κανω μια μαγκια
εκανα μια τριπλα και χωθηκα αναμεσα στα ποδια της ενω της ειπα οτι δε θα την γλυψω πριν δυσανασχεστησει
εγινα πιστευτος κι ετσι βρεθηκαμε σε σταση 69 , και ενω μπου επαιρνε πιπα η οποια χαρακτηρηζετε απο καλη εως πολυ καλη
εγω ειχα ενα μουνι σε αποσταση αναπνης κυριολεκτικα να κουνιεται πανω κατω και το χαιδολογουσα
ενω και η ωρια κωλαρα χουφτωνοταν παραλληλα Δαχτυλιασμα δεν επηχειρηθειν σε καμια εκ των οπων
Αφου το στησιομετρο εδειχνε 95% και αφου περασε και ευλογο χρονικο διαστημα επεσε προταση για ισπανικο
η οποια εγινε δεκτη με συνοπτικες διαδυκασιες και ναμαστε αυτη ξαπλα και γω με το πουλακι μου στην βυζοχωριστρα
αφου ζουπηξε την βυζαρα και μου αγγαλιασε το πουλακι πληρως , ακολουθησαν παλινρομικες κινησεις απο μερους μου
- Yes , fuck my boobies
- Yes but Your pussy will be jealus
κι ενω μας πιασαν τα γελια ελαβα θεση για ιεραποστολικο ..
Εισοδος , στο στενο αιδοιο μμμ ωραιο , You are my first μου ειπε , Wow you are virgin απαντησα και με αγγαλιασε με χερια και ποδια
ενω εγω επεσα πανω της αγγαλιαζοντας την και χαιδευοντας τα μαλλια της
Τι απαλο μαλλακι ... μοσχομυριζε , μαρεσε και συνεχιζα να το χαιδευω , τι ιδιο εκανε κι αυτη
ενω καπου εδω ηγαν στην ακρη οι οποιες αναστολες και ανταλαξαμε φιλακια ... ωω ναι απ τα καλα ;)
σημαδι οτι ταιριαξαμε "χημικα" ( που λεει και η Εφη )
Αχ και βαχ , ματσ και μουτσ αγγαλιτσες , χαδακια , και το στησιομετρο σταθερα στο 95 %
Μαλλον η καλυτερη στιγμη την συνευρεσης .... smiten καρδουλες και αλλα πολλα smilies
Την προταση για αλλαγη στασης της νεαρας του τυπου ακουλουθησε δικη μου ενσταση για μονολεπτη παραταση οπου εκανα μια παρραλαγη στηρηζομενος
με τα χερια στο κρεβατι και στηριζοντας τα ποδια της συνεχιζα για λιγο ακομη χαζευονμτας τις βυζουμπες να κουνιουνται
Now come from behind and fuck me harder , Και ετσι εγινε γυρισε στα 4 και γω απο πισω , λιγο ψηλα μου επεσε αλλα βολευτικα
εκεινο το αυτοματο ρυθμισμα που εχουν τα Mercedes δε πρεπει να ειναι εγκατστημενο εδω .. βολευτικα ομως και δωστου
( κι αλλα τατου εδω , τοσο στη μεση οσο πανω στη πλατη , εγιναν οι σχετικοι σχολιασμοι )
σκαμπιλια φλατσ φλουτσ ενω κουνουσε το κεφαλι τηε τιναζοντας το μαλλι , το μαλλι το ποιο τραβηξα σε καποια στιγμη ελαφρα
ενω και οι ωμοι της προσφαιρθηκαν ως χειρολαβες ηδονης ...
το στησιομετρο εδειχνε 70% ομως και ετσι αφου καθομουν στα γονατα γυρισε και ειχαμε 2ο γυρο πιπας στο πλαι αυτη
σηκωσε και το ποδι επιδηκτικα και επαιζα με το τετοιο της ενω με πιπωνε
Ξανα ιεραποστολικη συνεχεια παρομοια με πριν αλλα ενω ειχαν ερθει μεχρι το κεφαλι δεν ελεγαν να βγουν
βρε καλα μου , βρε χρυσα μου .. τιποτα , αδιευκρινηστες παραμενουν οι αιτιες αυτης της "παρενεργειας
πιθανη υπαρξη γρασου , αν και στην αρχη ηταν πολυ διαφορετικα...
Βαρουσα βαρουσα αλλα δε βγαινανε ... της το ειπα
You forgot the switch to off μου λεει
Let me hep you with my mouth ..και σηκωνομαι ορθιος στο κρεβατι
ξεκιναει 3 ημιχρονο πιπας οπου της προτεινα να βαλει και χερι για να τελειωνουμε
τελικα και παλι δεν βγαινανεεεε....
Προτεινα βυζοχυσια αλλα εφαγα και παλι ακυρο , και τοτε ξηπνησε ο χακερ μεσα μου ...
πηρα λιγο απ το χαρτι που ειχα καβαντζωμενο στο κομοδινο και της το εβαλα στο στηθος
χεχεχε τωρα λεω μπορω να σε λερωσω ... και παλι ακυρο ομως δεν ηθελε ουτε ετσι ... ( Απορησα )
τελικα πηρα την μανικα στα χερια μου και τελειωσα.. Στα χερια της , ναι στα χερια της στα οποια κρατουσε το περιβοητο χαρτι...
μια μαλακια του τυπου , βαλτα στο ψυγειο η κατι τετοιο ειπα ενω βγαινανε και γελουσαμε
Αφου τελειωσα τα τυλιξε και της τα πηρα...
Αλλη φορα θα πηγαινω με αλουμινοχαρτο ή με κανα ταπερακι...


Τα αρνητικα στοιχεια της συνευρεσης η ελειψη καραμπαλικινγ και το ακυρο για βυζοχυσια εστω και με χαρτινες προφυλαξεις ...
Γενικα ομως ηταν μια προσχαρη καινουρια γνωριμια και αν παραμηνει ειναι πολυ πιθανη μια επαναληψη - 2η ευκαιρια
Ο αποηχος της συνευρεσης ειναι θετικος παντως παρα τις οποιες "κακοτοπιες"
Τιμια προταση κατ εμε η ζουμπουρλου Μαντελαιν αφου επεδειξε εργατικοτητα , συμμετοχη και καλη διαθεση
με τετοια πηγα και γω , ετυχε να χουμε και την χημεια με το μερος μας και ολα καλα ...
Εμφανισιακα οτι βλεπετε στις φωτο μια ζουμπουρλου με πολλα τατου , πολυχρωμα σαν Μαγιατικα λουλουδια ...


Αναμνηστικες φωτογραφιες

http://www.imagerous.com/images/20299525394027939396.jpg
http://www.imagerous.com/images/55327695761876508384.gif
http://www.imagerous.com/images/54859165650726290332.jpg

Και το τραγουδακι μας ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Tm88QAI8I5A

Live Version - Σχολιασμοι
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=104205.msg2797664#msg2797664

tsoutsoulis@hotmail.gr

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαντελάιν
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού