Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Sex Club 19119
Γενική Εντύπωση
 
5.0
πρόσφατη Πασχαλινή επίσκεψη...Κουλ
ήταν μεσημέρι και διαθέσιμες κοπέλες ήταν 5...
η κοπελα στην είσοδο πολυ τυπική,διακριτική και κατατοπιστική. Μαλιστα λόγω καλου καιρού και ήλιου την βρηκα να κάθετε στην είσοδο με ανοικτη την πόρτα σε μια καρέκλα και να λιαζεται!
με πέρασε γρηγορα μέσα μου ειπε τα προγράμματα και στην συνέχεια ειδα τις κοπέλες...
3 αδιάφορα μέτριες και 2 μελαχρινές πολυ καλες, αλλά δυστυχώς ρουμάνες ' τις οποίες πάντα αποφευγώ γιατι ειναι απάτη απο υπηρεσιες...'.
μην εχοντας όμως άλλη λυση τελικα επέλεξα την ρουμανα Αλεξανδρα...
Ψιλή μελαχρινή με μακρυ μαλλι, ωραιο προσωπο, απιστευτη κωλάρα, μικρι στηθος και γυμνασμενο σωμα. Μου εκανε φοβερη εντυπωση η κωλαρα της. Αψογη.
Ξεκινησε κανοντας μου ένα πολυ καλο μασαζ στην πλατη με λάδι. πριν ξεκινησουμε ομως εκανε ενα ντουζ στη ντουζιερα του δωματιου μπροστα μου.
δυστυχως μετα εκανε το πρωτο φαυλ τοποθετοντας μου την καποτα στον πεσμενο ακομα πουτσο μου.
στην συνεχεια εκανε μια αδιαφορη πιπα, χωρις να γλειφει αρχιδια ανω μετα γυρισε σε 69 οπου εκει απολαυσα μουναρα και κωλαρα απο αποψη θεας...Γλώσσα
όμως αργοτερα σττο γαμησι ηταν σαν κουτσουρο, ουτε συμμετοχη, ουτε να παρει πρωτοβουλιες, ουτε φιλια, γενικα μιε ξενερωτη φάση...οσο μουναρα και αν ειναι δεν αρκει αυτο.
την φυρισα στα 4 για να τελειωσω με πισωκολητο με θεα την φοβερη κωλαρα της , αλλα και εκει εβαλε με τετιοο τροπο το σωμα της, ετσι ωστε και την μεση της να μην σπασει, αλλα και τον κωλο της να μην τουρλωσει για να μην εχω εγω μεγαλη δυνατοτητα διεισδησης....κριμα γιατι εχει καλο και σφιχτο μουνι και εχεις ωραια αισθηση οταν εισαι μεσα της....
τελικα τελειωσα με μαλακια, πραγμα απαραδεκτο για τα λεφτα που εδωσα. της προτεινα να τελειωσω στο σωμα της αλλα μου ειπε οτι αυτο στοιχιζει αλλα 30 ευρω...¨
συμπερασματικα καλος χωρος, καθαρος, δωματια με ντουζιερα, υποδοχη αψογη, μερικες φορες πολυ ωραια κοριτσια, τιμες σχετικα ακριβες )75 ευρω η μιση ωα, 150 ευρω η μια ωρα με μασαζ και 69΄- αλλα΄αποφυγεται τις Ρουμανες οσο ομορφες και αν ειναι γιατι θα κλαιτε τα λεφτουδάκια σας!

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Σύνηθες κόστος γαμησιού
΄80'150
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
+30

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.486
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού