Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823748
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν την Αλίκη εχω βάλει εδω και καιρό στο μάτι η Αλεξάνδρα μου προέκυψε
Ειχα προγραμματίσει σήμερα το απόγευμα να είμαι στη βάρδια της ,κάτι υποχρεώσεις όμως μου ακύρωσαν τα πάντα τελευταία στιγμηΘυμός
Οταν προγραμματίζεις ομως και μετά κάτι χαλάσει είναι και που τα παίρνεις στο κρανίο.
Το μεσημέρι λοιπόν που ειμουν ελεύθερος έχοντας στο μυαλό το φυλης οριενταλ πήγα να δώ τι παιζει.
Εκεί είδα την Αλεξάνδρα και το κούνημα του κώλου της με αγρίεψε έτσι λοιπόν είπα να ξεφλοκιάσω με αυτήν.
Και όχι απλά ξεφλώκιασα αλλα έφυγα και στραγγισμένος εντελώς όμως απο σωματικά υγρά.
Η αρχή εγινε με μια καταπληκτική πίπα στο εργαλείο , πίπα με μπόλικο υγρό σάλιωμα και ανάλογη προσοχή στη γύρω περιοχή.Γλώσσα
Οσο τον είχε στο στόμα της τα δάχτυλα μου εξερευνούσαν την μουσκεμένη μουνάρα της, ενω το τρομπόνι συνεχιζόταν όλο και πιο δυνατά και αριστοτεχνικά παιγμένο.
Αφού το εργαλείο είχε γίνει σημαία κάναμε τον ιεραπόστολο με γερό βαθύ μπάσιμο και τις ρώγες απο τα βυζόμπαλα της να έχουν γίνει καραμέλες στο στόμα μου.
Το πήδημα ήταν δυνατό και άγριο όπως το ηθελα και η συμμετοχή της τύπισσας αλάνθαστη και καταπληκτική.
Ήταν ότι ακριβός χρειαζόμουν απλά μετά απο τέτοιο πήδο άντε απογευματιάτικα να τρέχεις για δουλειές. Λύπη Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού