Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
νταρια...20χρονο χαριτωμενο λεπτοκαμωμενο καστανοξανθο ρουμανακι...

καθολου προκαρτκτικα...κατευθειαν πιπα(ευτυχως ειχα ηδη μια μετρια στυση,γι αυτο και δεν επεμεινα να μη μου βαλει κατευθειαν καποτα)...τυπικη πιπα,σχετικα μικρης διαρκειας και μετα λιπαντικο στο μουνακι...

ξεκινησαμε ιεραποστολικο...οπου η αισθηση να χω αγκαλια ενα τοσο ομορφο και εκλεπτυσμενο κορμακι ηταν μαλλον και το καλυτερο που μου εμεινε...

...το μουνακι της ειναι στενο...ειδικα στην αρχη παρα πολυ...και ενω η νταρια γενικα φαινεται οτι δε διασκεδαζει ιδιαιτερα τη δουλεια της...στο γαμησι καυλωνει αρκετα,εστω και παρα τη θεληση της...

βεβαια,η κοπελα ειναι ιδιαιτερα συνεργασιμη,υπομονετικη και φιλοτιμη...

εδινα,εδινα στο ιεραποστολικο,αλλα δε μου ρχοταν να χυσω με τιποτα(τον ειχα παιξει και ενα διωρο πριν),οποτε της ειπα να αλλαξουμε κι αυτη στηθηκε στα 4...κι εκει την ακουγε για τα καλα και εβγαζε κραυγουλες ηδονης...χιχιΣπασίκλας

εδινα,εδινα και στο πισωκολλητο,τιποτα...
...την ξαναβαζω ιεραποστολικα...εδινα,εδινα..."δε μπορω να τελειωσω" της λεω...
...ειχε περασει αρκετη ωρα,αλλα μου προτεινε να μου τον παιξει...δεχτηκα κι ετσι αρχισε τη χειρομαλαξη...
...εδινε,εδινε κι αυτη,αλλαζε χερι,ξαναδινε,ξαναλλαζε χερι,εγω ασχολιομουν με το γλαφυρο κωλαρακι της και καποια στιγμη εφτασε ενας πολυ ωραιος οργασμοςΣπασίκλας

εν κατακλειδι...σε γενικες γραμμες ηταν καλη εμπειρια,απλα μην περιμενετε πρωτοβουλιες απ την κοπελα,ειναι απειρη(υποθετω),αλλα οπως ειπα υπομονετικη,συνεργασιμη και φιλοτιμη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού