Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συννενόηση εύκολη με το πρακτορείο παρόλες τις αλλαγές μου της τελευταίας στιγμής.
Η συνάντηση στο γνωστο ζουζουνοξενοδοχείο.
Η carol όπως στις φωτό ,αθώα αλλά και ταυτόχρονα καβλιάρικη φάτσα με σιδεράκια στα δόντια (λιγο με χάλασε...αλλά το σερβις αποζημείωσε)
Ζεστή από το πρώτο λεπτό φτειάχνοντας ατμόσφαιρα στο δωμάτιο και αρχίζοντας να με γδείνει.
ΤΟ ΚΟΡΜΙ ,ΜΑΡΜΑΡΟ, ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΜΈΝΟ,ΧΩΡΙς ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΛΙΠΟΥΣ...ΜΕ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΈΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΑ ΚΩΛΑΡΑΚΙΑ....ότι και να πώ λίγο (ίσως με πολλά σκαλοπάτια κάτω στο σφιχτο σώμα φέρει η Julia69).
Μετά το μπανάκι ξεκινά παιχνίδι ερωτισμού και κάβλας παίρνοντας στάσεις..ακουμπώντας την, γλείφοντάς την,γλείφοντας σε ΠΑΝΤΟΥ...που εναέρια είχα θέα όλου του κορμιόυ της .Παρόμοια φάση δεν μου έχει ξανασυμβεί...ίσως καλής στρπτιζούς...δεν έχω πάει ποτε σε στριπτιζάδικο γιά να συγκρίνω.
Πίπα όχι και τόσο καλή περισσότερο αεράτη αρχικά ,αλλά με καθοδήγηση το διόρθωσε (πιθανόν να φοβόταν τα σιδεράκια της αλλά και τον εαυτό της μην σε τραυματίσει γιατί είχε ξεσπάσματα κάβλας στο σεξ).Νάσου φτισίματα και πολύ υγρασία.
Η απόλαυση ακουμπώντας το μάαρμαρο και γλείφοντας το νιμουδάκι της που είχε φουντα.Στήθη μικρά με ρώγες που ανάβανε.
Δοκιμάσαμε κάθε γωνιά του κρεββατιού και του δωματίου σε κάθε στάση και από κάθε τρύπα.Στο πρωκτικό (+100)έχοντάς την πάνω στο άλλο μάρμαρο του λουτρού κόντεψα να το χάσω από την απροσδόκητη καβλα της.Δεν ξέρω πόση ώρα με είχε μέσα επιζητώντας να την πηδάω.
Στο τέλος με ξεσκούφωσε και μου ζήτησε να τη πασσαλήψω στο πρόσωπο...
Νομίζω ότι την καταβρήκαμε
Πολύ καλή ωρίτσα με την Carol τη κωμμώτρια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού