Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη βολτα προς Φιξ αλλα ειπαν να περασω τις γραμμες να δω τι παιζει και Κατεχακη που ειχα διαβασει για Καρμεν Χριστινα κτλ. Ο χωρος ειναι ως γνωστος ψιλοαθλιος αλλα φερνει δυνατες κοπελες οποτε το παραβλεπεις. Μου λεει η τσατσα οτι ειναι η Χριστινα οποτε λεω κατσε να δουμε. Ενταξει η κοπελα εχει βυζαρες αυτο βλεπεις.Μετα βλεπεις και τα πατσοκλοιλια. εχει ομως και μια καυλε φατσα που με εκανε να περασω στο δωματιο. Η κοπελα ειναι βαρια και το ξερει γι αυτο ολο το διαστημα προσπαθει να ρουφαει την κοιλια και να πετασει τα βυζια μπροστα. Κατα τ αλλα ομως, οτι της λειπει σε εμφανιση το χει στο παιχνιδι. Χαμουρεμα στα ορθια και το χερι αμεσως στη μαλαπερδα για πιπα. Πιπα αψογη, καθιστος ορθιος οτι και να κανα αυτη βεντουζα. Κοιταγμα ολο καυλα και μετα βουτια μεχρι εσχατων. Τα αγγλικα της πολυ καλα και η κουβεντα εγινε πολυ καυτη. Ενω την εσπρωχνα μου ελεγε ποσο γουσταρει να κανει πιπα μεχρι να οδηγησει σε εκρηξη. Αλλα και στο πηδημα η συμμετοχη ηταν παραπανω απο ικανοποιητικη εδειχνε να εχει καυλωσει και μου βαναζει να σπρωξω πιο δυνατα. Ειναι για αγριο πηδημα κριμα που απο σωμα υστερει τοσο πολυ. Ηλικια μου ειπε 28 αλλα παραδεχτηκε οτι δειχνει μεγαλυτερη εγω θα την εκανα 35. Για δευτερη επισκεψη δεν ειναι εκτος αν παω μονο για πιπα οπου τα σπαει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού