Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αναζήτηση της ρωξανης και της αννας και η απογοητευση οτι δεν της βρηκα με εφερε σε σκεψεις εφοσον στην περιοχη δεν υπαρχουν και τα αξιολογα κομματια πλεον αφου αλλες εχουν παει σε στουντιο και αλλες εχουν να εμφανιστουν καιρο.
Μια μικρη τσαρκα λοιπον διοτη ηξερα τι παιζει , δλδ ηξερα οτι ειναι οι ιδιες . Στο συγκεκριμενο μπηκα ετσι για πλακα χωρης προθεση να μπω ξεροντας οτι παντα φερνει μετριες κοπελες. Ειμουν εγω και ενα αλλο παιδι, το παιδι την εκανε καποια στιγμη και εγω εμεινα μονος μου με εναν φοβο αφου με βλεπουν νεαρο σε ηλικια και κανουν τα παντα για να με πεισουν να περασω, γιαυτο και ποτε δεν μπαινω μονος σε μπουρδελο. Τελοσπαντων για κακη μου τυχη δεν εφυγα και εγω και με προλαβε η κοπελα, ομορφη σε εμφανηση, μελαχρινη με ασιατικα χαρακτηριστικα,Ρουμανα ειναι, μου εκανε ενα σαλτρο και κολησε τον κωλο της στη μαπα μου,ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ και με κινησεις που δεν ελενχα εγω αλλα οι καυλες μου εδωσα το 20ρικο στον τιουτο τσατσο για να περασω. Το δωματιο μετριο απο αποψη καθαριοτητας.Περιμενα λιγο, σε μια φαση ακουω στο σαλονι διαφορα και καταλαβα οτι εκανε τα ιδια οπως εκανε σε μενα για να τραβηξει πελατες, καταλαβα αμεσως οτι δεν θα περάσω καλα γιαυτο και απογοητευτικα, μια απογοητευση για της κοπελες που λειπανε και η αλλη για την ξεπετα που θα ετρωγα.Δεν αργησε πολυ ωρα , μπηκε μεσα, χερετουρες με τυπικο τροπο και γρηγορο ξεκινημα.
Παρατήρησα απο κοντα οτι εχει ωραιο κωλο ,αλλα δεν αφηνε και πολυ να τον πειραζεις.
Της ζήτησα ακαποτο, σκουπησε την περιοχη με μαντιλακι και ξεκίνησε, μετρια, πολυ δοντι και ψευτικα βογγητα εκ μερους της χωρης εγω να κανω κατι αυτη βογγούσε, τελοσπαντων παει αυτο. Δυο στάσεις καναμε στα 4 την πηρα, και στα πλαγια , δεν κατάφερα να τελειώσω, η απογοητευση με ειχε συνεπάρει και ετσι της ζήτησα ενα χειρογλύκανο για να τελειωσει το μαρτυριο.Οπως ειναι φυσικο τελείωσα , ενα πραγμα μου εμεινε απο αυτο το ευχαρηστω που ειπε η κοπελα , δεν ειναι καλη αλλα εχει φιλοτιμο τουλαχιστον.
Πεταμενο 20ρικο, οχι οτι εγω δεν ημουν καλα αλλα ουτε αυτη ειναι καλη στο κρεβατι.
Θα σας ελεγα να μην πλησιάζετε και κυριως οσοι απο εσας τσιμπάτε με τα κολπα που κανουν στο σαλονι μακρια, με συμβουλεψε και ενα μελος με πολυ πειρα και σας λεω και εγω να μην τσιμπάτε σε τετοια......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού