Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο το φιασκο που εφαγα με το 10ευρω στο μεταξουργειο ειπα να ρεφαρω για αποψε . Απερηχα για μια νυχτα την ρωξανα, την αννα και κανα δυο αλλες για τα ματια της χριστινας που εχω καιρο να παρω ,και ειταν καιρος αποψε.
Κλασικα λοιπον σε αυτο το σπιτη οπως και στα αλλα δυο με τα κοριτσια που ανεφερα χαμος, διοτη πλεον ο κοσμος γνωριζει ποιες ειναι οι καλες και ποιες οχι εχει βοηθησει αρκετα και το σαιτ.
Ρωτησα την τσατσα αν ειναι η χριστινα που ειταν ηδη στο δωματιο και δεν το σκεφτηκα καθολου, πληρωσα και μπηκα μεσα.
Χαλάρωμα μεχρι τελικης πτωσης στο ομορφη και διαμορφωμενο δωματιο στο βαθος οσπου να σκασει μυτη το πορνιδιο η χριστινα, που ειχε αρκετες ορεξεις για ξεσκισμα, χραπ κατευθειαν απο πανω μου και κατευθειαν λοιπον φιλια, δαγκωματα και γλειψιματα, οπου της τα ανταπεδωσα με αρκετα καλο τροπο, εχει φτιαξει και το βυζι της τελευταια οπου παλια ειταν μικρο, τωρα εχει βαλει πραμα μεσα.
3 Στασεις ακολουθησαν με το τρελο πορνιδιο, ιεραποστολικη, 69 και doggy . Στην πρωτη ενοιωθα να την σκιζω, ειταν αρκετα στενη σημερα, η εμενα ειταν πολυ καυλωμενο. Στο 69 της χαιδευα το μουνι οπου γουσταρε τρελα, με πιεζε να χωσω το δαχτυλο μου μεσα, αυτα ειναι.Για τελος λοιπον αλλο ενα τρελο ξεσκισμα οπου ειχε κατσει στα 4 με την κωλαρα της να σταζει απο καυλα. Τα ουρλιαχτα της μεχρι το σαλονι,δεν αντεξα και πολυ με αυτη τη κατασταση και τελειωσα. Πραγματικα αυτο το κοριτσι μονο σε περιπτωση κουρασης ειναι πεσμενη, γιατη αλλιως ειναι τουρμπο συνεχεια, λες και περνει τιποτα. Η χριστινα δεν εχει αυτο το gfe που γουσταρω εγω αλλα το pse...
δεν εχω να πω κατι παραπανω, σταθερη αξια... Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού