Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη τσαρκα στους βρομορδρομους και στα βρωμοσπιτα του μεταξουργειου η αναζήτηση μιας ομορφης κορασίδας κρατησε για αρκετη ωρα διοτη εκει ως συνηθως απο εμφανιση σκιζουν. Τελοσπαντων, εφτασα σε αυτο το σπιτη, εκανε τηνε εμφανιση της στο σαλονι μια πολυ ομορφη παρουσια, η ευα, ρωσιδα δηλωνει, ομορφο προσωπο και σωμα , μακρια ξανθα μαλια, και βλεμα που μαγνητιζει, δεν κρατηθηκα εδωσα τα λεφτα για να καταθεσω.Δεν αργησε να κανει την εμφανιση της στο δωματιο, αρκετα προκαταρκικα για αρχη, φιλια γλειψιμο, και πολλα αλλα. Ανταπεδωσα και εγω αναλογα οσπου ηρθε η ωρα για την πιπα, μου φορεσε τον σκουφο και μου πηρε ενα πολυ καλο στοματικο.Αλλάξαμε 2 στασεις, πολυ καλη συμμετοχη και αδικα δουλευει στο μεταξουργειο, στην βρωμοπεριοχη, επρεπε να δουλευει καπου ποιο ανθρωπινα. Τελικη σταση ,σταση 69 τσιμπουκι αυτη, δαχτυλακι εγω μεχρι να ερθει το τελος. Λιγα λεπτα ακομα εκατσε και λεγαμε διαφορα, εμεινα εκπληκτος διοτη ποτε δεν εχω περασει τοσο ομορφα στο μεταξουργείο αλλα καμια φορα συμβένει και αυτο,για τους λατρεις της περιοχης την συνιστω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού